Repetitio

Kontrola třetí - Ziky O.

2. ledna 2011 v 13:00 | The
Banner - Repetitio (úzký)
Ačkoliv jsem si myslela, že nebudu mít ještě nějakou chvíli práci,
klub se rozjel podivuhodně rychle a já co dělat rozhodně mám. Předchozí dvě kontroly dělala Monica Otmili, protože já nebyla v dosahu internetu, dohodly jsme se tedy, že tuhle kontrolu udělám pouze já. Ale potom už se můžete těšit na komentáře nás obou u jednoho blogu v Repetitiu.
Třetím kontrolovaným je Ziky O., která sídlí na adrese http://zikyo.blog.cz
Na první pohled vypadá autorsky, na druhý taky a na třetí též. (Tím autorsky samozřejmě myslím to, že na jejím blogu nevidím žádnou zkopírovanou tvorbu typu ukradená povídka a tak dále, abyste si nemysleli, že kontroluji každý obrázek.)
Autorka je kreativní - kreslí, fotí, píše - a aktivní, dle mého názoru snílek je a žádný problém nevidím.
Sprostá slova tu možná jsou (obzvlášť v rubrice "Milý deníčku"), ale podle mne to skutečně není důvod k vyhazovu. Opravdu ne.
A navíc, její básně jsou skutečně povedené a blogerka je šikovná.
A - ačkoliv by to u takového hodnocení asi být nemělo - strašně se mi líbí její design.
Takže Ziky prošla s čistým štítem.
Myslím, že nakonec moc práce mít nebudu - pochybuju, že někdy někoho vyhodím. :)
Kdybyste měli nějaké připomínky nebo kdybych vás v Repetitiu nedejbože odsoudila nějak nespravedlivě, hlašte se, braňte se. Nerada bych někomu křivdila. :)
A samozřejmě, jakékoliv komentáře k mému hodnocení (stylu nebo kdyby se vás dotklo, že hodnotím to nebo ono) budou vítány.

Kontrola druhá - Sussanah de Silva

1. ledna 2011 v 15:51 | Monica Otmili
Banner - Repetitio (úzký)
Máme tu další správkyni na kontrolu - tentokrát Sussanah de Silva, zde pečující o Inventor.
Jen tak mimochodem, začínám si (nejen) při své "práci" všímat, jak jsou ty blogy rozlišné, stejně jako jejich autoři. Stačí se mrknout na blogy našich správců. Koneckonců od toho jsme tady, abychom spolčily všechny snílky sem na Snílky.

V zásadě nevidím žádný problém, autorka je aktivní (ty jo, někdy i tři články denně; tady někdo opravdu pracuje). Vidím tu kreativitu - tolik povídek, fotky… Máš roztomilou čičinu. :D
Takže jak jsem řekla, tady je všecko v pořádku, ať hledám, jak hledám, nevidím kopírování. Řeči proti designu nemám - však proč taky.

Naše Sussanah de Silva pracuje krom Inventoru na této adrese: sussanah.blog.cz

První kontrola - Berenika

1. ledna 2011 v 11:34 | Monica Otmili
Banner - Repetitio (úzký)
Krásně se nám to tu rozjíždí, já si teda myslela, že budu ještě chvíli bez práce, ale mýlila jsem se. Už mám rovnou tři (nebo čtyři?) přihlášence na kontrolu.
První je naše správkyně Berenika, jež pečuje o žánrovou rubriku, tedy rubriku Principia.
Přejdu k věci:

Tak tedy, jak vidím na první pohled, Bereničin blog není žádná úschovna kopií. Jak jsem se později dověděla, ta věta v zápatí sice zmiňuje Deviantart, avšak bereničin účet. Nevidím tedy žádný problém - snílkem určitě je a také je kreativní blogerka. Páni, tolik tvůj blog nemáš zase moc dlouho, ale těch povídek a básní, toho je tam habaděj, vždyť to snad nestihnu přečíst.
Já tedy říkám ano, žádný problém nevidím. The mi zase není po ruce, takže neuvidíte její názor, ale nechám jí některé další články.

Berenika sídlí na blogu: kouzlazivota.blog.cz

Repetitio

1. ledna 2011 v 10:57 | Monica Otmili

Banner - Repetitio (tlustý)
V této rubrice si vás jaksi "otestujeme," zda plníte naše skromné podmínky, máte světu co říct, tudíž mezi vašimi články najdeme tvorbu opravdu vaši a ne odněkud zkopírovanou či napsanou SkvĚěĽýým sTajlííísQuem, a váš blog je stále aktivní.
Rubrika tedy bude něco jako kontrola vašeho blogu, aby byl případný nešvar odhalen a vyřešen.
 
 

Reklama