Photo

Photo - Pojistka štěstí

28. listopadu 2012 v 4:28 | Zdenina Vankov
Zdravím,
další týden nastal a další Photo je tu. Tentokrát tu pro vás mám vskutku zajímavou fotografii, takže snad se trochu pokocháte. Jinak by snad už konečně měl zase napadnout sníh, protože se blíží první adventní neděle a mě by bez sněhu nebavilo dělat výzdobu...
Pokud mi chcete poslat svá fotografická dílka, tak neváhejte a jakoukoliv fotku mi zašlete na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název popis fotografie.

Photo - Západ slunce

21. listopadu 2012 v 7:50 | Zdenina Vankov
Zdravím,
tentokrát se zadíváme do nádherného západu slunce a třeba se i zasníme...Ano, je tu další Photo a já vám velice děkuji, že jste si tento svět oblíbili a zasíláte mi své zajímavé fotogrfie. Jen doufám, že Photu zachováte přízeň i na dále a budete mě zahrnovat spoustou krásných fotek.
Photo je tu pro vás a tvoří ho vaše fotografie, vůbec nezáleží na kvalitě, ale spíše na tvořivosti, protože i s mobilem jdou udělat velmi originální fotky. Počet ani téma či kvalita není omezen, takže můžete poslat opravdu cokoliv.
Nemějte obavy, já vás nesním a zasílejte mi svá dílka na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název i popis fotografie.

Photo - Nadechni se

14. listopadu 2012 v 8:00 | Zdenina Vankov
Zdravím snílci,
opět jsme se tu sešli a já vám mohu po týdnu ukázat další fotografii, která mi od vás přišla. Zima se sice možná blíží, ale zatím se (ne)bojte nadechnout čerstvého vzduchu ve vašem městě...
Odvážní snílkové mohou své fotografie posílat na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název popis fotografie. Nebojte, počet ani téma či kvalita není omezen, takže můžete poslat cokoliv.

Photo - Benátky

7. listopadu 2012 v 8:00 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
týden uběhl a do Phota mi přišlo hned několik moc zajímavých fotek, proto vás chválím a jen tak dál. Další odvážlivci své fotografie mohou posílat na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název popis fotografie.
Photo je určeno pro vás Snílci, kteří jste fotograficky založení a svůj foťák téměř neodkládáte z ruky. Co se týče počtu příspěvků, tak nikdo není omezen, jen se dosytosti vyřáděte. Ani téma není zadáno, takže můžete posílat lidi, krajiny, zvířata, věci či umělecké fotografie. Dokonce nezáleží ani nijak zvlášť na kvalitě, takže pokud nemáte foťák, ale jen mobil, tak se nestyďte, protože záleží i na nápadu.
Sice je už dávno podzim a zima už buší na dveře, ale proč si nepřipomenout léto a architekturu Benátek?

Photo - Že by kočka?

31. října 2012 v 8:00 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
Photo se opět probudilo k životu, proto oprašte své foťáky či fotografie a posílejte mi je na klubový email klub.snilku@email.cz a do předmětu napište Photo.
Ti z vás, co rádi kreslíte, tak mě znáte z Creatia, ale abych se neflákala, a aby se náš klub trochu rozjel, tak jsem se rozhodla oživit rubriku Photo. Snad budete přispívat svoje fotografické počiny stejně pilně, jako tomu bylo v minulosti. Každou středu se tady budeme setkávat s vaší tvorbou.
Domnívám se, že v našem klubu je těch, co fotí hodně, tak proč své skvosty neukázat i ostatním?
Je podzim, napadl první sníh a to je spousta příležitostí k pořízení zajímavých fotografií, tak se s nimi pochlubte, Snílci se na ně jistě rádi podívají.

Photo - abstrakt

23. května 2012 v 8:00 | Sussanah & Metteorwa
Ještě než jsem stihla napsat článek o tom, že Photo žije, měla jsem na mailu Metteorwu! Děkuji =)

Photo stále žije!

20. května 2012 v 19:11 | Sussanah
Moji milí!
Dlouho jsem nedostala žádný příspěvek do rubriky. Vím, dlouho to vypadalo, že jsme se přestěhovali na forum a že tady to tiše a v poklidu zemře. Nicméně! Vrátili jsme se a já doufám, že mi brzy přijdou nějaké nové fotky! Stále platí mail klub.snilku@email.cz !
Zatím přidávám jednu svou momentku =)

Photo - slunce mezi stromy

30. prosince 2011 v 18:22 | Sussanah & Gilandhel
Chtěla jsem do nového roku vstoupit s čistým štítem, ale vlastní deravá hlava mi to znemožnila. Zapomněla jsem kontrolovat mail a tak se stalo, že jsem přehlédla tři nové fotky. Tuto první zveřejním mimo pořadník, abyste se ještě před koncem roku mohli kochnout a další dvě půjdou klasicky ve středu. A tímto na vás chci znovu apelovat, abyste nezapomínali posílat svoje fotky na náš klubový mail - klub.snilku@email.cz ! =)

Photo - kočík

7. prosince 2011 v 8:00 | Sussanah & ???
Snílci, náš Anonym rád fotí =) Dnes tu od něj máme fotku kocourka. Mě osobně se velice líbí. Co vám?

Photo - jahody

23. listopadu 2011 v 8:00 | Sussanah & ???
Moji Snílci =)
Dnes pro vás mám fotku velice zajímavou. Poprvé se mi stalo, že její autor neche být zveřejněn. Říkejme mu tedy "Anonym". Náš Anonym miluje jahody a považuje je za takovou svou drogu. Musím se přiznat, že není sám. I já je miluju =)
Je to jediný popis, který se mi k fotce dostal, ale myslím, že tentokrát to nevadí. Jahody mluví samy za sebe. A tady jsou:

Photo - paní u moře

16. listopadu 2011 v 8:00 | Sussanah & Metteorwa

Moji Snílci,
dnes tu máme fotku od Metteorwy. Kdo by snad ještě neznal, tak její blog je http://metteorwa.blog.cz.

Photo - západ slunce

9. listopadu 2011 v 8:00 | Sussanah & Lady Dariel

Snílci, dnešní fotku nám poslala Lady Dariel (lady-dariel.blog.cz) =) Jde o západ slunce za kostelíkem.

Photo - tři přírodní

2. listopadu 2011 v 8:00 | Sussanah & Teresa Bongo

Moji Snílci, jsem zpět =)
Vy si to sice čtete až při vydání tohoto článku, ale jsem zpět už od září. Věřím, že Berenika bude ráda, že už se o mou rubriku nebude muset starat místo mě... =)

Photo - fretka Ketynka

26. října 2011 v 8:00 | Monča
Ahoj =)
Chtěla bych se s vámi podělit o fotky mé fretky Ketynky.
Tohoto milého společníka chci více proslavit a vyvrátit lež, že fretka je jenom smradlavá agresivní potovora.

Zdraví Monča
moje-obrazky-a-fotografie.blog.cz

Photo - berušky

19. října 2011 v 8:00 | Zlatka
Zdravím =)
Posílám fotku berušek, které si z našeho ostružiníku udělaly veselý dům :)

Photo - kočka

12. října 2011 v 8:00 | Papája
Milí snílci,
to jsem takhle jednoho krásného dne šla na chalupě na procházku a náhodou ńa staré studni seděla kočka. Náhodou byla moc mazlivá a náhodou jsem s sebou měla foťák. A tak z těchto úžasných náhod vzniklo pár fotek s tou nejkrásnější modelkou, jaká vůbec může být.
O jednu se s vámi podělím ;o)

Autorka: papája
Blog: www.kreativity.blog.cz

Photo - motýl

5. října 2011 v 8:00 | Kaori
Ahoj.

Posílám fotku ulovenou v botanické zahraně. K foťáku jsem přišla jako slepý k houslím, takže mě nezbombardujte kritikou na kompozici, světlo a co-já-vím-co-všechno-ještě :D
Je to snad jediná povedená fotografie. Mám podezření, že byl tento motýl ochočený, možná umělý, protože za celou hodinu, co jsem okolo něho chodila, se ani nehnul :D

Kaori
(http://mestecko-prizrak.blog.cz)

Photo - Lesní cesta

28. září 2011 v 8:00 | Lilithen
Tahle fotka vznikla původně úplnou náhodou. Byla jsem se sestrou, s jejím psem a s Lexou na procházce a sestra mě poprosila, abych ji vyfotila. Těsně před tím, než jsem zmáčkla spoušť, se jí ale vytrhl pes, ona mi zmizela ze záběru a já úlekem zmáčkla spoušť. Nakonec z toho tedy vznikla tato fotografie, která je sice na pohled obyčejná, ale má pro mě takové zvláštní kouzlo :)

Lilithen (www.lilithen.blog.cz)

Photo - Všetečnosti

14. září 2011 v 8:00 | Tajemná M
Ahojky, doufám, že jsem někomu nepřerušila jeho snění...
Posílám, myslím docela zajímavé a hezké fotky, abych se taky trošku pochlubila a zjistila, co si o nich lidi myslí.
Jsou to vlastně Všetečnosti, věci, co jsem našla doma a ke kterým mám nějaký vztah (nebo si ho teprve tvořím). Mlýnek (je hodně starý) byla jedna z mých nejoblíbenějších hraček, se střevíčkem jsem si zase vždycky hrála na popelku a z hrníčku Nescafe jsem pila svojí první kávu. Takže se dá říct, že jsou to taková záchytné body v mém životě. A ty si stojí za to pamatovat.

Tajemná M
(martina-p.blog.cz)

Photo - Zahrada

7. září 2011 v 8:00 | Elleine
Ahoj! Tuhle rubriku mám hrozně ráda a všechny obrázky v ní mám snad už tisíckrát poprohlížené a pořád nechápu, jak to, že někteří Snílkové umí fotit líp než leckterý profesionální fotograf :) Já do této skupiny sice rozhodně nepatřím, ale stejně jsem se rozhodla něčím přispět, ať v klubu nejsem jen tak zbytečně :) Myslím, že na celém světě neexistuje nikdo, kdo by byl z jara víc nadšený než já - stejně jsou motivované i mé fotky a doufám, že se vám budou líbit :) Všechny fotky jsem pořídila u nás na zahradě.

Vaše Elleine
www.elleine.blog.cz
 
 

Reklama