Photo

Photo - fretka Toddík

29. května 2013 v 8:00 | Zdeňka M.
Fretka není žádný hlodavec!

Photo - Květ

22. května 2013 v 8:00 | Zdeňka M.
Je lepší radovat se z květu růže, než strkat její kořen pod mikroskop.
Oscar Wilde

Photo - Vyfoť mi prosím šnečky!

15. května 2013 v 6:07 | Zdeňka M.
Lezu si, lezu, jak spomalený film...

Photo - Kapka

8. května 2013 v 13:29 | Zdeňka M.
Kapka vody stoupá vzhůru...

Photo - květina

24. dubna 2013 v 7:45 | Zdeňka M.
"Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné, jako denní chléb."
Honoré de Balzac

Photo - Snílku, pohlédni do nebes!

17. dubna 2013 v 8:00 | Zdeňka M.
Z nebe se snáší snová pavučinka,
kdo se do ní lapí, bude palačinka...

Photo - Pampelišky

3. dubna 2013 v 14:18 | Zdenina Vankov
Jaro, kde jsi?

Photo - Na zlaté řece

20. března 2013 v 5:42 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
Photo nám zase trochu ožilo a já vám zde mohu ukázat velmi pěknou fotografii, která je hodna Snílka. :-) Protože skutečně stačí se jen zadívat kolem sebe a začít snít. Inspirace leží všude kolem vás.
A pokud byste mi chtěli i vy zaslat svou fotografii (na počtu nezáleží), tak ji stačí zaslat na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název a popis fotografie (nezapomeňte se podepsat a přiložit odkaz na blog).

Photo - Koza s mlsným jazýčkem

13. března 2013 v 7:00 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
týden uběhl jako voda a je tu opět Photo. Tentokrát vás musím pochválit, protože mi od Bereniky přišla krásná a hlavně zajímavá fotka. Kozy vážně sežerou všechno... :-) A samozřejmě tu máme s ní (s Berenikou, ne tou kozou) i krátký rozhovor.
A pokud bystemi chtěli i vy zaslat nějakou svou fotografii, tak ji stačí zaslat na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název a popis fotografie (nezapomeňte se podepsat a přiložit odkaz na blog).

Photo je osamělé

6. března 2013 v 14:02 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
chápu, že už začíná být hezky a jaro se blíží, to je i doba, kdy lidé nemají příliš času, protože chodí na procházky v přírodě a ne aby vysedávali doma u počítačů. Já to chápu, ale není tato doba inspirativní? Všechno bujaří, zelená se a kvete, tak proč se nepokochat krásou přírody a zachytit kouzelné okamžiky? Určitě existuje mnoho zasněných fotografů, kteří vyrážejí do parků či lesů a svůj fotoaparát téměř neodkládají z ruky. Kde však jsou? Photo tu zeje prázdnotou, tak proč neukázat vaše jistě nádherná dílka?

Photo - Sněhuláčí masakr

27. února 2013 v 7:00 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
minulý týden Photo nebylo, protože mi nikdo neposlal žádnou fotku a mě se už nechce ukazovat ty své, když ani fotit neumím. Už jsem vám chtěla opět připomínat, že Photo tvoříte vy, svými příspěvky, když mi v klubovém emailu přistál velmi zajímavý a hlavně originální počin - spojení Phota a Creatia, za nějž děkuji Vivienne. A tak vám ho hned přináším ukázat.
Pokud byste i vy našli odvahu přispět do Phota, tak neváhejte zaslat své dílko na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název a popis fotografie (nezapomeňte se podepsat a přiložit odkaz na blog).
Aktualizace 28. 2. 2013 - přidán rozhovor s autorkou fotografie.

Photo - Káro a jeho pes

13. února 2013 v 8:53 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
jelikož mi nikdo nezaslal fotku do Phota, tak jsem byla nucena sáhnout do vlastních zásob. bych to nemusela dělat často, tak mi prosím nezapomínejte posílat své fotografické dílka, a to na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu pište Photo, nezapomeňte připojit krátký popis, jméno (nebo přezdívku) a blog.
Můžete posílat co vás jen napadne. Nejste nijak omezováni ani tématem, nebo množstvím, hlavně přispívejte, aby Photo nestagnovalo.

Photo - rozhovor s Maglaiz

6. února 2013 v 4:47 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
dneska je Photo speciální, protože tu neuvidíte žádnou fotografii, ale jen rozhovor se Snílkem, který v minulosti přispěl. To víte, rozhovor s Maglaiz je velkolepý zážitek, tak musíme být odlišní než obvykle.

Photo - Ďábel?

30. ledna 2013 v 7:00 | Zdenina Vankov
Mezi nebem a peklem...

Photo - zasílejte mi svá díla

23. ledna 2013 v 7:39 | Zdenina Vankov
Prázdnota pohltí všechno, co se nechá...

Photo - Rozkvetlá zahrada

16. ledna 2013 v 6:11 | Zdenina Vankov
Zachytit správný okamžiky snu...

Photo - Slunce v krvi

2. ledna 2013 v 7:00 | Zdenina Vankov
Zdravím,
máme tu nový rok 2013, a tak bych vám chtěla popřát mnoho inspirace, a aby vás múzy nikdy neopustily...
Photo je určeno pro vás Snílci, kteří jste fotograficky založení a svůj foťák téměř neodkládáte z ruky. Co se týče počtu příspěvků, tak nikdo není nijak omezen, jen se dosytosti vyřáděte. Ani téma není zadáno, takže můžete posílat lidi, krajiny, zvířata, věci či umělecké fotografie. Dokonce nezáleží ani nijak zvlášť na kvalitě, takže pokud nemáte foťák, ale jen mobil, tak se nestyďte, protože záleží i na nápadu.
A jak jste prožili Vánoce a Silvestra, měli jste u sebe foťáky a tyto radosté chvilky zvěčnili? Pokud ano, tak se s nimi pochlupte v Photo. Ostatní snílci si jistě rádi vaše fotografický díla prohlédnou. Jen sebrat kuráž a poslat je...já vás přese nesežeru.
Posílejte mi své fotofragie na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název a popis fotografie.

Photo - Až k oblakům

27. prosince 2012 v 7:39 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
omlouvám se, že tu na vás minulý týden nečekalo Photo, ale nějak jsem se skoro dva týdny nedostala k počítači, natož na internet.
Jak jste prožili vánoční chvilky? V rodinném kruhu, s přáteli nebo osamotě? Zvěčnili jste tyto okamžiky, tak se s nimi honem pochlupte, aby Photo nezahálelo a já s ním.
Posílejte mi své fotofragie na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název a popis fotografie.

Photo - Spěchající

12. prosince 2012 v 8:00 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
dneska tu pro vás mám podzimní fotku spěchající slečny...Taky mě napadlo, kam asi spěchá? Do práce? Na schůzku? Za dětmi? To je asi prokletí dnešního člověka, jsme jen anonymní tečky na mapě nebo čísla ve statistice. Každý den jen někam spěcháme a celý náš život je až příliš zběsilý. Okolo Vánoc je to ironicky asi nejhorší, protože nic nespíháme a kvůli tomu se ještě více stresujeme. Vypněte na chvíli a užijte si předvánoční čas...

Photo - Loďka

5. prosince 2012 v 5:35 | Zdenina Vankov
Zdravím Snílci,
velmi vám děkuji, že mi zasíláte vaše fotografie a já tu stále mám co ukazovat. Jsou skutečně krásné a snad mi je budete posílat i na dále, protože by byla škoda, kdyby Photo leželo ladem.
Blíží se Vánoce, u nás sníh občas poletuje, ale ještě se neudržel, takže je spíše mokro. Snad se to do Vánoc trochu zpraví. A není toto období ideální k hledání inspirace?
Tak mi svá vyfocená dílka pošlete na klubový email klub.snilku@email.cz, do předmětu napište Photo a připojte nějaký název popis fotografie.
 
 

Reklama