Interestio

Interestio pro prozáření pošmourných dnů

13. září 2018 v 11:35
Milí snílci a milé snílčice,

od posledního Interestia vám na blozích přibylo tolik zajímavých článků, že bychom sem nejraději vypsaly všechny. Ale to by se tomu pak nedalo říkat výběr. Doufáme, že se vám tedy ten dnešní bude líbit a že si jím třeba zpříjemníte některé pošmourné dopoledne či odpoledne a že z něj načerpáte trochu energie, inspirace či vědomí, že naopak vůbec nevadí, že teď zrovna nemáte ani jedno, protože takové dny má někdy každý. Nebo měsíce.

Snílci sobě! Hlavně se o sebe hezky starejte, mějte se rádi a mějte se famfárově.

Interestio, co přivolává jaro

13. března 2018 v 14:10 | M. Phoenix
Milí snílci,

vítejte u nového Interestia. Příroda se ještě nemůže rozhodnout, co bude, ale my už víme, že se těšíme na teplo a slunečno! A než se tomu bude dát věřit, přečtěte si něco inspirativního a něco k zamyšlení z našeho nejnovějšího výběru.

Zdraví M.

Interestio pro chvíle pohody

4. prosince 2017 v 17:34 | Dragilia a M.
Milí snílci,

vítejte u nového Interestia. Snad jste si právě udělali hrnek horkého čaje nebo kávy a brouzdáte internetovým světem, co je kde nového. Snad hledáte něco na zahřátí, něco pro pobavení nebo něco pro inspiraci. A my snad máme trochu ode všeho :)

Příjemné počtení v novém Interestiu, a v příštím díle naviděnou, snad u nějakých vánočních článků, hm?

Zdraví M. a Dragilia

Interestio s vůní léta a podzimu

21. září 2017 v 9:40 | M. Phoenix

Milí snílkové,

srpen letos zase utekl jako voda ve Vltavě a nastal podzim. Interestio se tu mezitím skládalo dohromady kapku po kapce a bylo tak zaplněno jak články aktuálními, tak něčím ještě letním. Snad si v té směsce každý najde něco pro potěchu či pro zasmání.

Příjemný předposlední zářijový víkend přeje M.

Interestio jarně letní

19. července 2017 v 10:21 | M. Phoenix
Milé kolibřice, milí strakapoudi,

dnešní vydání se nám v administraci chvilku zdrželo, ale už je snad na čase ho vypustit.

Dnes to na snílky a nesnílky dělit nebudeme. Proč? Protože Interestio stejně už od dávných dob zahrnuje jak naše členy, tak i blogery zvenčí, a přijde mi trochu nešikovné to tak rozdělovat, když by se přitom nesnílkovské články daly krásně zařadit do stejných kategorií. A tak si jen pro přehled označme snílky z našeho klubu třeba jinou barvou, ale nedělme. Interestio vždycky loví zajímavé věci nejen z našich vod, ale i z přespolních, protože to tak máme i obecně - nevyvyšujeme se, neuzavíráme, naopak jsme otevření všemu a všem.

Interestio podubnové

10. května 2017 v 16:30

Pod dubem, za dubem, je tu článek za duben! A taky trochu za květen, ať toho nemáte málo.

Napsali jste sami nějaký zajímavý jarní článek, inspirativní zamyšlení, složili něco poetického nebo jste nafotili něco pěkného na pokoukání? Podělte se s námi do komentářů nebo kterýmkoli jiným způsobem, ať tu může váš odkaz viset taky! A klidně víc než jeden. A posílejte i to, co napsali druzí a co se vám líbilo. Však ať je co číst :)

Interestio pro březen

23. března 2017 v 9:52 | M. Phoenix

Milí snílci,

tentokrát jsme pro vás prozkoumali celou snílkovskou obec a nejen tedy náhodně poskládané objevy. Dnešní várka je plná zajímavých zážitků, ale i zamyšlení nad minulostí, bilancování a naopak plánů do budoucna. A jsou tam také zajímavé tipy.

Do budoucna bychom byli rádi, kdybyste nám tipy na zajímavé články posílali i vy. Přeci jen je mezi vámi jistě spousta čtenářů blogů a věříme tomu, že občas kápnete na něco, co vás pobavilo, potěšilo nebo inspirovalo. Nenechávejte si to tedy jen pro sebe a posílejte nám tipy na články nebo celé skvělé blogy do komentářů, na facebookovou stránku nebo třeba klubový mail klub.snilku@email.cz. Chcete se pochlubit vlastním článkem? Směle do toho! 8)

K dnešnímu výběru vám přejeme dobrou chuť a nemáte-li na něj čas zrovna dneska, nevadí. Uložte si ho třeba na víkend, on vám neuteče.

Jestlipak bude příští vydání už jarně laděné?

Interestio s nádechem ledna a února

19. února 2017 v 23:01 | Dragilia a M.
Milí Snílci,

v administraci nám už od Nového Roku leží pár posbíraných článků, které nás v tom období zaujaly a v nichž se dala nabrat dávka příjemné nálady na vylepšení ledna. A později i února, neb se to v lednu nepodařilo vydat.

Kdo měl jaký rok předchozí a kdo jak začal letošní? Kdo měl příjemný leden, kdo se nad čím zamyslel a kdo co doporučuje na odreagování se například od psaní bakalářek? Dozvíte se v dnešním vydání!

A mimochodem, jak se vám líbí, s jakou vkročil do nového roku sám Blog.cz? :)

Zdraví M. a Dragilia

Pod-zimní interestio

27. listopadu 2016 v 9:39 | Dragilia
Milí Snílkové,

po delší odmlce se o slovo hlásí Interestio. Poslední měsíce byly tak hektické, že jsme si ani nevšimli, jak dlouho vlastně mlčí. Proto doufám, že - přestože výběr bude možná trochu stereotypní - mu přijdete na chuť.


Pro úplnost pak připomínám, že přispět do Interestia není pouze výsadou král... správců. Pokud kterýkoli ze Snílků najde článek oku či duši lahodící (a touží se o něj podělit s ostatními), stačí nás kontaktovat naklub.snilku@email.cz. (A pokud bychom ho náhodou přehlédli, šťouchnout do nás i jinou cestou. 0:-) )
Pěkné počtení přeje
Dragilia

Interestio ještě letní

20. září 2016 v 22:06
Milí snílci,

už nějakou dobu nám nevyšlo Interestio. Není to rozhodně tím, že byste psali málo zajímavých článků, jen nějak nebylo nikoho, kdo by ho mohl opečovávat a spravovat. Pár úlovků se ale od posledního vydání přece podařilo nashromáždit, a tak je vypouštím ještě na sklonku léta, než začneme sbírat úlovky s podzimní tématikou - a tu lze jistě brzy očekávat. Užijte si je a dejte vědět, objevili-li jste sami v nedávné i dávnější době něco, co by nemělo uniknout pozornosti světa snílkovského :)

Zdraví M.

Interestio dubno-květnové

19. května 2016 v 17:37 | M. a Dragilia
Milí snílci,

cestovní, školní a jiné povinnosti teď náš tým zaměstnávají natolik, že si tohle Interestio muselo chvilku poležet v Rozepsaných, než na něj došla řada. Aspoň je však řádně uleželé a taky toho v něm není málo!

Pro všechny, kdo se v dnešním vydání najdou a budou se tím chtít na svých blozích pochlubit, máme opět nachystanou ikonku.

Objevili-li jste za poslední měsíce a týdny nějaké další zajímavé články, o kterých by se podle vás mělo vědět, neváhejte nám je poslat do komentáře. S jakýmikoli jinými připomínkami či návrhy se prosím obracejte buď také prostřednictvím komentářů, nebo na klubový mail - vizte sekci Správci.

Díky za přízeň a doufáme, že máte pěkné jaro :)
M. Phoenix a Dragilia


Interestio na březen

8. března 2016 v 21:48 | Dragilia
Zdravím Snílkové,

Interestio k vám připlouvá opět v úterý. (Mám pro ten den jednoduše slabost.) A dnešek se navíc nese na vlně euforie z pondělního testu. Daří se tak i vám? Přála bych vám to. :-)

A pokud by na vás přece trochu lezly chmury, doufám, že se interesantním novinkám podaří je všechny zaplašit.

Pro všechny vybrané je tu samozřejmě ikonka:

Tentokráte stručně
Dragilia

Interestio na únor

8. února 2016 v 22:22 | M. a Dragilia
Milí snílci,

Alzheimer zaúřadoval, takže jsme si s hrůzou uvědomily, že jsme Vám už strašně dlouho k Interestiu nenabídly také interesantní ikonku! Takže jste se neměli jak chlubit, že se právě Váš článek objevil v našem výběru, a za to se omlouváme ;)

Dneska tu ale ikonka zase je, takže ji směle používejte. Kód zní následovně (a samozřejmě si případně upravte ikonku pro jiný díl Interestia, v němž jste se našli):


A pokud jste narazili na nějaký další zajímavý článek, kterého jsme si nevšimli, odkažte nás na něj do komentářů a my ho přidáme ;)

Zdraví Dragilia a M.

Interestio pro leden

10. ledna 2016 v 18:49
Milí snílci,

letošní leden se zdá být vcelku upracovaným, nezdá se vám? Kdekdo si teď pilně plní své pracovní či školní povinnosti, vysokoškoláci se horlivě připravují na zkoušky, celkově to vypadá, jako by jedinou zbývající stopou po Vánocích byly pozvolna usychající vánoční stromky a tam, kde se babičkám a maminkám utrhla ruka, taky stále ještě hordy cukroví. Ve městě to sice ještě šílí povánočními slevami, ale většina z nás na nějaké nákupy stejně nejspíš nenajde čas, neb ti, kdo mají prázdniny, jako by byli v menšině.

A tak se nebudeme pokoušet nabourat toto pracovité prostředí, ostatně vlítnout do nového roku s takovým elánem je nanejvýš chvályhodné, takže dnešní Interestio bude jen stručnou přestávkou v tom všem shonu, tak akorát na jeden pořádný hrnek čaje a k tomu pár sušenek. Však odpočívat se taky musí.

A pak zas šup zpátky do procesu, ta letošní předsevzetí se nesplní sama! ;)

S pozdravem M. Phoenix

Interestio říjno-listopadové

23. listopadu 2015 v 21:03
Milí snílci,

omluvte prosím zpoždění, při vší pracovitosti jsme si to říjnové Interestio přehazovaly jako horký brambor, dokud z něj nebylo Interestio říjno-listopadové, a to vám tedy dnes přinášíme.

Snad dnešní výběr potěší a zahřeje studeným podzimem zmrzlé ruce - měl by být dost výživný. Kdyby to nestačilo, dejte si k němu horké kakao.

S pozdravem za všechny, kdo se podíleli (přihlaste se kdyžtak), M.

Interestio na září

20. září 2015 v 18:33 | Zdeňka M.
Drazí Snílci,
omluvte prázdninové mlčení, ale Dragilia je momentálně pryč a já se až v září jaksi dozvěděla, že jsem měla Interestio v létě na starost. No, někde se občas chybička vloudí. :-) Nebudu vás už déle zdržovat a rovnou půjdeme na výběr z letních článků, které teď v září poslouží jako příjemné zavzpomínání na letní dny...

Interestio pro červenec

7. července 2015 v 8:00 | Dragilia
Zdravím Snílkové,

to jste překvapeni neobvyklým dnem v týdnu, což? Interestio tentokrát (zcela netradičně) připadlo na úterý. Bohužel jsem totiž přes víkend byla z dosahu počítače a, jak se zdá, nebyla jsem sama. Předpřipravený článek tedy prospal neděli mezi Rozepsanými. Ale na kráse mu to rozhodně neubralo. Spíše naopak.

Je však na čase přerušit moje plkání a nabídnout Vám šťavnatý výběr, který je zároveň i mým dočasným rozloučením s Interestiem. Neúprosně se totiž přiblížily doby, kdy budu snít z dosahu wifi připojení. Ale nebojte. O svou porci zajímavostí jistě nebudete připraveni.

Na viděnou
Dragilia

Interestio pro červen

31. května 2015 v 11:53 | Dragilia a m.Phoenix
Milí Snílkové,

jakpak se vám daří? Zvládáte stres spojený s uzavíráním známek či se zkouškovým obdobím? Doufám že ano. A pokud byste si i v takto napjaté chvíli chtěli od vědomostí odpočinout, nebo se odměnit za již odškrtnuté povinnosti, máme tu pro lákavou Vás nabídku - co takhle se začíst do toho nejlepšího, co se v Libere urodilo?

Teplé období očividně Snílkům svědčí. Jak jinak si odůvodnit tak bohatou nadílku? Ale je již načase ukončit moje plkání a konečně Vám dopřát toho, pro co jste dnes tady. Interestio začíná!

Howk
Dragilia

Interestio pro květnové žvýkání

3. května 2015 v 12:55 | těžkopádná Maglaiz, elfí pomocnice Dragilia a elegantní Zdeňka M.
Hou-ha-hou
Březen - za kamna vlezem, jak hovoří stará pranostika. My jsme si dovolili tuto moudrost trochu přeonačit. Dalo to trochu křičení, bušení kladivem a máchání sekerou, ale nakonec se nám podařilo poskládat nesourodé dílky puzzle do sebe. A tudíž ode dneška se bude ve vodách internetových říkat: Březen - na libere vlezem! Duben - ještě tam budem, nám nijak vrásky nečiní, ale co s tím květnem, vážení? Dokázali byste vymyslet stejně krátkou a pro Libere výstižnou pranostiku?

Ovšem na úvod i méně příjemné záležitosti. Jak jste si už všimli, hledáme správce. Samozřejmě nejen pro rubriky Photo a Creatio. Jsme otevřeni jakékoliv pomoci. Pokud máte nápad na vlastní rubriku, nebojte se jej nám sdělit.

Interestio pro únor

27. února 2015 v 6:39 | Zdeňka M. a M. Phoenix
Milí snílci,
jelikož se naše drahá M. Phoenix chystá na další odjezd, a tak jsem pro tentokrát nad Interestiem převzala kontrolu já, i když ona mi to již hodně usnadnila, takže jí za to patří velké díky, také za všechno, co v klubu dělá. :-)

Ona hledá příspěvky a články Snílků po různu, ve výpisu AK nebo na bloglovinu, já volila jednodušší, i když také složitější možnost, a to náš klubový výpis členů. Přiznám se vám, že to byla docela fuška projít všech osmdesát čtyři Snílků, ale podařilo se a mám pro vás další Interestio. Snad se bude líbil a oceníte naše úsilí.

Tak hurá do toho po dlouhé době zase čistě snílkovského výpisu!

 
 

Reklama