Imaginarius

Imaginarius - Druhá iluze

18. března 2011 v 21:14 | Venom
Příběhy o prvních iluzíchDobrý večer všem snílkům.
Tak je to tady. Experiment se vydařil, první iluze úspěšně vyjeveny a krásně zpracovány. Na poprvé to nebylo vůbec špatné, sešly se nám celkem čtyři podařené příspěvky. Líbily se mi. Byly děsivé, i plné erotiky. Ehm, to možná pochopíte, až se začtete :D Není důležitá kvantita, ale kvalita. Nicméně doufáme, že příště se budete činit trochu víc :P

Imaginarius - První iluze

11. března 2011 v 20:44 | Venom & Destinaetus
Již je to mnoho prosněných let, co Pán iluzí, kapitán Imaginarius, vyplul se vzducholodí nesoucí jeho jméno mezi neprobádaná souhvězdí, aby nalezlo místo svých snů, které střežil ve svých myšlenkách, jako největší tajemství. Na výpravu nepřizval žádné snílky a v době slavností v přístavu Aditu vyplul to temnoty nebes. Ovšem u hvězdy Aurory si s ním osud pohrál a jeho astroláb postihla porucha, která nemůže být opravena rukama lidí. Imaginarius už dlouho bloudí ztracen mezi hvězdami, snažíce se najít správný kurz. U Aurory se na jeho počest konají snílkovské turnaje ve snění a snílkové stále hledají Imaginaria. Řídí se podle stop, které za sebou zanechává. Těmi stopami jsou iluze, které každého snílka polapí jako siréna svým zpěvem, a nutí ho tak dlouho snít a fantazírovat až téměř do vyčerpání sil. Všechny příběhy těchto snílků jsou pečlivě zapisovány a každý příběh odhaluje střípek toho, kam Imaginarius mířil.

Imaginarius - úvodní článek

6. března 2011 v 10:09 | Destinaetus
Rádi píšete povídky či básně, ale těžko hledáte inspiraci? Proto jsme přišli s tímto projektem.

Imaginarius je obdoba našeho Tématu Týdne, ale místo slovního zadání bude zadán obrázek a nově (od Maglaiziného působení) i na popud hudby, podle nichž budete psát povídky či básně. Obrázky budou nejčastěji vybírány z deviantartu, kde sídlí většina našich oblíbených autorů, ale možná se zde objeví i někdo jiný :)

Imaginarius a jeho hvězdný koráb Aberratio Secundus jako první vedli dva správci/lodivodi - Destinaetus a Venom.

V současnosti je v čele kulatého stolu iluzionistka Maglaiz. Vládne despoticky a nespravedlivě, jelikož nutí ubohé Snílky něco dělat. Pojďme její absolutismus zlomit a vhodit ji na gilotinu!

Obrázky na téma budou vyhlašovány pravidelně každý pátek k večeru (cca 18h - 22h). Dalším specifikem Imaginaria je fakt, že na Iluze můžete psát a vkládat příspěvky kdykoliv a kdekoliv. Jedinou podmínkou je: býti členem Klubu Snílku.

Odkazy na své články vkládejte do Sbírky Iluzí.


Editace článku: 7. června 2013 22:00, podepsána Maglaiz, současná správkyně Imaginaria a kapitánka lodi Aberratio Secundus.
 
 

Reklama