Imaginarius

Imaginarius - Čtrnáctá iluze

4. listopadu 2011 v 8:00 | Berenika
Ve čtrnácté iluzi se vrátíme ke slunečným dnům babího léta. Ať vám přinesou do pokojů co nejvíce múzy a třeba vás i zahřeje nový nápad.

Imaginarius - Třináctá iluze

28. října 2011 v 8:00 | Berenika
Třináctka je nádherné číslo a iluze s ním musí být ve stejném duchu. Doufám, že k vám dnešní obrázky přilákají múzu.

[V.]

Imaginarius - Dvanáctá iluze

21. října 2011 v 8:00 | Berenika
Zase se k vám hlásím já a doufám, že se vám obrázky, které jsem pro dnešek vybrala, budou líbit a inspirují vás k dílkům, s nimiž budete minimálně stoprocentně spokojeni.

Imaginarius - Jedenáctá iluze

14. října 2011 v 8:00 | Berenika
Venom momentálně nemá čas, takže i tato rubrika prozatím spadá na mě. A velmi ráda vám přináším další iluzi, již jedenáctou. Můžete si vybrat ze dvou obrázků. Napsat báseň, povídku či se nechat inspirovat k vlastní kresbě.

Imaginarius - Desátá iluze

18. června 2011 v 13:44 | VenomNazdar neřádi. Poněkud netypický pozdrav, já vím. Nicméně přejdeme k věci.

Imaginarius - Devátá iluze

3. června 2011 v 22:35 | Venom
[V.]
Banner - Imaginarius (úzký)

Imaginarius - Osmá iluze

7. května 2011 v 18:00 | Venom


Zdravím Snílky.
Takže poprvé jsem tu s tím novým systémem :D

Imaginarius - Sedmá iluze

30. dubna 2011 v 15:07 | Destinaetus
Sedmá iluze se nám trochu opozdila, co se dá nadělat. Každopádně, alespon se nám sešlo více děl :)
A spolu se sedmou iluzí začíná i nové přidávání článků. Končíme s posíláním odkazů na mail a otevíráme Sbírku iluzí. Shodli jsme se, že je v podstatě jedno jestli odkazy posíláte na mail nebo na určené místo. Sbírka iluzí bude navíc aktuální. A co víc, nebude vám nic bránit, abyste napsali povídku i k nějaké předešlé iluzi. Tak tedy, jak bude vypadat Sbírka iluzí.

Imaginarius - Šestá iluze

16. dubna 2011 v 15:12 | Venom

Imaginarius - Pátá iluze

10. dubna 2011 v 20:13 | Destinaetus

Dnes máme nějaké štěstí na eMka tak koukám :P Nebudu vás hudrovat, že jsou pouze dva příspěvky, sám procházím obdobím blogové stagnace a světlo tunelu je v nedohlednu (asi mě dřív zajede vlak :P). Takže chápu, že na vás přišlo jaro :)
Mám krapet zpoždění, takže do další iluze jsem dal jeden ze svých oblíbených. Snad to někoho evokuje :)

Odkazy na své články posílejte na mail klub.snilku@email.cz a jako předmět napište Imaginarius
Imaginarius - Čtvrtá iluze

1. dubna 2011 v 19:38 | Venom
Příběhy o třetích iluzích


Imaginarius - Třetí iluze

26. března 2011 v 18:06 | Destinaetus
Příběhy o druhých iluzích

Banner - Imaginarius (úzký)

Venomkovi se výběr pěkně dařil, dnes jsem si něco přichystal já. Tak nějak jsem nevěděl který vybrat, doufám že vás tedy něco napadne. A jelikož nevím jakou omáčku okolo napsat tak mlčím a nechám vás psát :)
Odkazy na své články posílejte na mail klub.snilku@email.cz a jako předmět napište Imaginarius


The Heart of Everything by FrozenStarRo

Imaginarius - Druhá iluze

18. března 2011 v 21:14 | Venom
Příběhy o prvních iluzíchDobrý večer všem snílkům.
Tak je to tady. Experiment se vydařil, první iluze úspěšně vyjeveny a krásně zpracovány. Na poprvé to nebylo vůbec špatné, sešly se nám celkem čtyři podařené příspěvky. Líbily se mi. Byly děsivé, i plné erotiky. Ehm, to možná pochopíte, až se začtete :D Není důležitá kvantita, ale kvalita. Nicméně doufáme, že příště se budete činit trochu víc :P

Imaginarius - První iluze

11. března 2011 v 20:44 | Venom & Destinaetus
Již je to mnoho prosněných let, co Pán iluzí, kapitán Imaginarius, vyplul se vzducholodí nesoucí jeho jméno mezi neprobádaná souhvězdí, aby nalezlo místo svých snů, které střežil ve svých myšlenkách, jako největší tajemství. Na výpravu nepřizval žádné snílky a v době slavností v přístavu Aditu vyplul to temnoty nebes. Ovšem u hvězdy Aurory si s ním osud pohrál a jeho astroláb postihla porucha, která nemůže být opravena rukama lidí. Imaginarius už dlouho bloudí ztracen mezi hvězdami, snažíce se najít správný kurz. U Aurory se na jeho počest konají snílkovské turnaje ve snění a snílkové stále hledají Imaginaria. Řídí se podle stop, které za sebou zanechává. Těmi stopami jsou iluze, které každého snílka polapí jako siréna svým zpěvem, a nutí ho tak dlouho snít a fantazírovat až téměř do vyčerpání sil. Všechny příběhy těchto snílků jsou pečlivě zapisovány a každý příběh odhaluje střípek toho, kam Imaginarius mířil.

Imaginarius - úvodní článek

6. března 2011 v 10:09 | Destinaetus
Rádi píšete povídky či básně, ale těžko hledáte inspiraci? Proto jsme přišli s tímto projektem.

Imaginarius je obdoba našeho Tématu Týdne, ale místo slovního zadání bude zadán obrázek a nově (od Maglaiziného působení) i na popud hudby, podle nichž budete psát povídky či básně. Obrázky budou nejčastěji vybírány z deviantartu, kde sídlí většina našich oblíbených autorů, ale možná se zde objeví i někdo jiný :)

Imaginarius a jeho hvězdný koráb Aberratio Secundus jako první vedli dva správci/lodivodi - Destinaetus a Venom.

V současnosti je v čele kulatého stolu iluzionistka Maglaiz. Vládne despoticky a nespravedlivě, jelikož nutí ubohé Snílky něco dělat. Pojďme její absolutismus zlomit a vhodit ji na gilotinu!

Obrázky na téma budou vyhlašovány pravidelně každý pátek k večeru (cca 18h - 22h). Dalším specifikem Imaginaria je fakt, že na Iluze můžete psát a vkládat příspěvky kdykoliv a kdekoliv. Jedinou podmínkou je: býti členem Klubu Snílku.

Odkazy na své články vkládejte do Sbírky Iluzí.


Editace článku: 7. června 2013 22:00, podepsána Maglaiz, současná správkyně Imaginaria a kapitánka lodi Aberratio Secundus.
 
 

Reklama