Aurora

Vyhlásenie víťaza a nové zadanie

4. února 2015 v 16:07 | Dorka Jeseňská

1. Duel v roku a vyhlásenie víťaza predošlého

21. ledna 2015 v 16:10 | Dorka Jeseňská

Posledný duel tohto roku

17. prosince 2014 v 15:38 | Dorka Jeseňská

Aktuálne zadanie duelu

22. října 2014 v 16:00 | Dorka Jeseňská

Vyhlásenie víťaza a zadanie duelu

1. října 2014 v 15:16 | Dorka Jeseňská

Zadanie pre duel

17. září 2014 v 14:23 | Dorka Jeseňská
Kto žil v srdciach tých,
ktorých opustil, ten nezomrel.
J. V. Sládek

Vyhlásenie víťaza

22. července 2014 v 15:53 | Dorka Jeseňská
Môžeme sa sťažovať, že ruže majú tŕne, alebo sa môžeme radovať, že tŕne majú ruže.
Abraham Lincoln

Zadanie novej témy

8. července 2014 v 15:46 | Dorka Jeseňská

Vyhlásenie víťaza a zadanie pre ďalší duel

23. června 2014 v 22:40 | Dorka Jeseňská
Času máme veľa, len ho málo využívame.
Benjamin Franklin

Aurora, uverejnenie ankety

17. června 2014 v 0:29 | Dorka Jeseňská

Zadanie pre júnový duel

9. června 2014 v 23:20 | Dorka Jeseňská
Je rozumný ten, kto nesmúti pre to, čo nemá, ale raduje sa z toho čo má.
Demokritos

Vyhlásenie víťaza a zadanie májového duelu

20. května 2014 v 22:39 | Dorka Jeseňská
Ak o tom viete snívať, dokážete to robiť.
Walt Disney

Aprílový duel 2014

28. dubna 2014 v 22:47 | Dorka Jeseňská
Odvaha je vaša snaha konať bez garancie výsledkov.
Brian Tracy

Aurora, nový vek

7. dubna 2014 v 22:00 | Dorka Jeseňská

"Ak nebudú veci úmyselne menené k lepšiemu, budú sa meniť spontánne k horšiemu" - Francis Bacon

Aurora - oznámení

4. března 2013 v 23:00 | A.S.
Milí snílci,
pokud tento blog sledujete, nejspíše vám neuniklo, že poslední dobou tato rubrika dosti skomírala. Co za tím stojí, jestli vaše neaktivita a nebo příliš těžká témata, nebudu spekulovat - o to v tomto příspěvku nejde.

Obávám se avšak, že se musím z nedostatku času vedení Aurory vzdát. Ne že by mě tato pozice nebavila, ale povinnosti na mě v posledních měsících doléhají stále neúprosněji a já tak stěží mám moment napsat něco na svůj vlastní blog, o tomto ani nemluvě. Například v průběhu minulých dvou týdnů jsem se prakticky nedostala na internet a situace se bude ještě horšit.

Doufám, že se najde někdo, kdo by byl ochoten rubriku převzít po mně. Případní zájemci pište na e-mail klub.snilku@email.cz a nebo sem do komentářů (nezapomeňte vyplnit e-mailovou adresu). Přece nenecháme Auroru upadnout, co říkáte?

A.S.

Aurora - ukončení 56. duelu + zadání 57. duelu

10. února 2013 v 20:00 | A.S.
Milí snílci,
dva týdny uplynuly a já jsem tu i s novým tématem. Překvapí vás ještě, když napíši, že na to minulé se nikdo nepřihlásil? Vím, že bylo docela těžké, ale trochu více aktivity by nikomu neublížilo, není-liž pravda?

Tentokrát jsem se rozhodla zadat téma Výlet do fantazie. Můžeme ho zpracovat libovolným způsobem, ale musí se jednat o literární útvar. Jestli však napíšete povídku, drabble, úvahu, báseň a nebo cokoliv jiného, je jen na vás. Tak co, zkusíte to? Hlásit se můžete do komentářů pod tento článek a následně mi svá díla do večera 22.2. zašlete na e-mail klub.snilku@email.cz (předmět e-mailu: Aurora).

Budu se těšit :)

A.S.

Aurora - ukončení 55. duelu + zadání 56. duelu

28. ledna 2013 v 20:00 | A.S.
Milí snílci,
omlouvám se za zpoždění, se kterým se ozývám, ale dřív mi to naneštěstí nevyšlo.

Zadání minulého duelu znělo: povídka na téma Prázdnota. Nakonec mi své dílo poslala jediná Berenika, která si tímto zaslouží můj dík a její vydařenou povídku si nezapomeňte přečíst a okomentovat pod perexem :)

Co se týče nového zadání, rozhodla jsem se, že tentokrát se bude kreslit - a to na téma Rukavička bílého králíka. Představivosti se meze nekladou, zpracování a použitou techniku nechám na vás. Hlašte se do komentářů pod tento článek a své příspěvky mi následně zasílejte na e-mail klub.snilku@email.cz (předmět e-mailu: Aurora) do večera 8.2.

Budu se těšit :)

A.S.

Aurora - ukončení 54. duelu + zadání 55. duelu

13. ledna 2013 v 20:00 | A.S.
Milí snílci,
pro tento týden se duel... hádejte co?... opět nekoná, protože na klubový e-mail nic nedošlo. V tomto bodě bych se nicméně na okamžik zastavila a vyjádřila mé uznání slečně Opti-Mystique, která alespoň měla dostatek slušnosti se omluvit, že nakonec nic nepošle, protože nestíhá. Nuže, děkuji ti za toto gesto :)

Co se týče nového zadání, rozhodla jsem se, že u Nic ještě chvíli zůstaneme a proto novým zadáním je povídka na téma Prázdnota. Zapisujte se pod tento článek do komentářů a svá díla mi následně zasílejte do večera 25. ledna na e-mail klub.snilku@email.cz (předmět e-mailu: Aurora). Rozsah a podobné záležitosti nechám čistě na vás, nicméně by bylo hezké, kdyby povídka byla minimálně na stránku dlouhá, ať si ostatní snílci počtou.

Budu se těšit a doufat, že někdo opravdu něco pošle :)

A.S.

Aurora - ukončení 53. duelu + zadání 54. duelu

30. prosince 2012 v 22:49 | A.S.
Milí snílci,

tento týden se duel (opět) nekoná, poněvadž na zadání fotografie na téma Krása sněhu a ledu mi své dílo zaslala jediná Claire, které tímto velmi děkuji a na její krásnou fotografii se můžete podívat pod perexem.

Co se týče nového duelu, rozhodla jsem se trochu obměnit téma, takže příštím zadáním bude úvaha na téma Nic. Úvaha by měla mít maximálně tak 2 stránky, ale pokud se rozepíšete, nevadí :) Hlašte se do komentářů a své výtvory mi následně zasílejte do večera 11.1. na e-mail klub.snilku@email.cz (předmět e-mailu: Aurora).

Budu se těšit :)

A.S.

Aurora - zadání 53. duelu

16. prosince 2012 v 12:45 | A.S.
Zdravím, snílci.

Ozývám se s vyhlášením nového duelu. Minulý duel se nekonal, protože se nikdo nepřihlásil, tak doufám, že to nyní bude lepší. Také se chci omluvit za týdenní zpoždění, se kterým tento článek uveřejňuji, ale dříve jsem se na internet nedostala.

Vzhledem k tomu, že se zdá, že u vás nejvíce vedou fotografie, nové zadání bude: fotografie na téma Krása sněhu a ledu. Přihlašujte se do komentářů pod tento článek a své příspěvky mi následně zasílejte do večera 28.12. na e-mail klub.snilku@email.cz (předmět e-mailu: Aurora).

Veselé Vánoce a budu se těšit :)

A.S.
 
 

Reklama