Aditum

Čtrnáctá vzducholoď se snílky

3. dubna 2011 v 10:29 | Destinaetus
No snílci moji, dnes jste byli obvzláště krutí. Půlka prošla a půlka ne, i když někdy to bylo těsné.

Třetí výdej palubních lístků

26. března 2011 v 19:05 | Destinaetus
Jste si počkali že? :D No, první část snílků byla hotova ve stejný den jako předešlá vzducholoď, ale nebylo dost lidí. A když jsem si dal pauzu minimálně 2 týdny, tak se naopak nakupilo až moc lidí. Nyní je v anketách 12 snílků. Snad si najdete čas je všechny projít a zahlasovat :)

Třináctá vzducholoď se snílky

12. března 2011 v 16:44 | Destinaetus
Vzducholoď se štastným číslem třináct zvedla kotvy z Adita a míří mezi hvězdy. I když číslo 13 zde nejspíš projevilo i svou temnou stránku povahy v podobě počtu nepřijatých a to 50%.

Druhý výdej palubních lístků

6. března 2011 v 19:04 | Destinaetus
Začíná druhý výdej palubních lístků. Někdo zůstal už před branami přístavu, někomu jsem vydal lístek ihned, jiní čekají na váš soud.

Dvanáctá vzducholoď se snílky

5. března 2011 v 14:21 | Destinaetus
Tak a máme tu výsledky prvního hlasování. Ti, jež dostali palubní lístky, nechť nastoupí a ke hvězdám do našich hvězdných přístavů.

První výdej palubních lístků

26. února 2011 v 17:45 | Destinaetus
A máme tu první rozhodování snílků, kdo další se přidá mezi naše řady.
Znovu opakuji, kdo je podle mě jasný snílek, je přijat hned, kdo mé představě snílka nevyhovuje, je ihned odmítnut. Všichni ostatní vám jsou předloženi k posouzení. A prosím, nehlasujte jen ze solidarity, budte upřímní a hlasujte podle svého svědomí. To vy ted zodpovídáte za kvalitu našeho klubu.

Změna v přijimání nových členů a co se kategorií týče

26. února 2011 v 13:22 | Destinaetus

Tak se nám stalo, že počet členů našich Snílků dosáhl 223 blogů ve výpisech, což znamená asi 215-220 členů (někdo má dva blogy). A to vůbec neštiluje s mojí původní představou, s jakou sem se přidal k založení klubu. A tedy, že budeme jen malá skupinka rebelů a snílků. Je pravda, že počet přihlášených klesá, ale budu radši když udělám změnu ted, než třeba po dalších 60 přijatých. Proto jsem se rozhodl, že spoluvinu hodím i na vás :P
Tedy: Způsob psaní přihlášek bude stále stejný. Ale samotné přijímání bude více podobné A-tlupě. Blogy, které podle mě jsou snílkovské už na první pohled/přečtení přijmu ihned. Ti, kteří nejsou snílky, hned odmítnu. O zbytku budou vedeny ankety, ve kterých VY rozhodnete, zda se žadatelé stanou či nestanou členy.

Jedenáctá vzducholoď se snílky

20. února 2011 v 18:35 | Destinaetus
Avatar Big - Airship
Další vzducholod míří do přístavu mezi hvězdami.
Jedenáctá má zpoždění, jelikož se při ukládání do rozepsaných jednomu správci celá smazala (až na první 4 snílky). A ještě jsem si pískal, jak jsem vás zase pěkně okomentoval. A je to v prkenný ohradě... Ale ted jsem na nervy z těch nových kategorií, takže se musím snížit k tomu, že opět jen vynesu soud.

Desátá vzducholoď se snílky

12. února 2011 v 15:47 | Destinaetus
Avatar big
Palubní lístky ukažte a můžete nastupovat.
Opět na komentování tu budou jiní. Já pouze vynesu soud, případně u neštastníků odůvodním. Stejně, u lidí kterým dám ANO snad není třeba dávat důvod, ne? :D

Devátá vzducholoď se snílky

6. února 2011 v 14:35 | Destinaetus
Avatar big
Dnes přiberem trochu víc pasažérů. A jelikož je 31 hodně a upřímně, už nevím co psát za kritiku, protože bych se pořád opakoval. Proto někdo má můj soud beze slov. Na kritiku tu jsou dnes jiní :D

Osmá vzducholoď se snílky

29. ledna 2011 v 17:15 | Destinaetus
Avatar big
Vzducholoď je plná a vyráží do oblak.

Sedmá vzducholoď se snílky

22. ledna 2011 v 13:41 | Destinaetus
Avatar big
Dneska se pár z vás opět přidá ke hvězdám :)

Šestá vzducholoď se snílky

15. ledna 2011 v 13:42 | Destinaetus
Avatar big
Dnes vypouštíme další snílky ke hvězdám. Ovšem dneska Des neměl chut na podrobné kritiky blogů...ale u jedné to nešlo.

Pátá vzducholoď

9. ledna 2011 v 14:43 | Destinaetus
Avatar big
Patá vzducholod je na cestě k oblakům. Posádku kontroluje Des a jeho kontroluje Sus =)
A ještě se tu mihla Ziky a Monica Otmili :)

Čtvrtá vzducholoď

2. ledna 2011 v 18:44 | Destinaetus
Avatar big
I tato posádka snílků se chce prohánět mezi hvězdami. Bohužel, jednoho adepta jsme byli nuceni nechat na zemi.

Třetí vzducholoď

2. ledna 2011 v 0:52 | Destinaetus
Avatar big
Další vzducholod se připojuje ke svým sestrám mezi hvězdami :) Dnes se k nám připojí dalších 18 snílků.
Opět si zapindá Ziky, Babe a mnoho dalších :)

Druhá vzducholoď se snílky

1. ledna 2011 v 18:47 | Destinaetus
Avatar big
Druhá vzducholod opouští pozemský přístav a míří k oblakům.
Opět pomáhá Sussanah de Silva z Inventoru a tentokrát nám do toho ještě pindá Ziky a Babe! =D

První vzducholoď se snílky

1. ledna 2011 v 15:46 | Destinaetus
Avatar big
A je zde první várka nových členů... Někteří jsou naši známí kteří nám pomáhali, a proto si pochopitelně členství zaslouží automaticky. Další jsou nově objevení snílci, které rádi přijmeme :)
Dnes mi bude pomáhat Sussanah de Silva z Inventoru.

Aditum aneb kdo je hoden, nechť vstoupí

28. prosince 2010 v 19:08 | Destinaetus (léta Páně 2015 editováno M. Phoenix do modernější podoby)
Banner - Aditum (tlustý)

Obyvatelé internetové galaxie, nastražte uši!

Jsme klub pro snílky a kreativní blogery a vítáme proto každou novou duši, která umí přemýšlet, doufat, tvořit a fantazírovat.

Co do tématu blogu, bereme všechno - básníky, písaře, malíře, kreslíře, fotografy, chovatele, cestovatele i deníčkáře - žádné zaměření nám není cizí, jen pokud ve vás dokážeme vidět opravdového snílka a taky poctivého, slušného a zajímavého blogera, neb to k tomu rovněž patří ;)

Co žádáme? (aneb Ideální kandidát):

 1. Je samozřejmě snílek a je to na něm a jeho blogu aspoň trochu znát.
 2. Má zájem účastnit se klubového dění, jelikož hlavně o tom to tu celé je - jsme komunita, zájmový kroužek, chcete-li. Nejsme tu pro sbírání blogových odznáčků, ale jeden pro druhého, pro inspiraci a potěchu všem smyslům i duši.
 3. Je slušný a umí se slušně chovat i k ostatním snílkům.
 4. Je poctivý bloger, tedy převážně (ne-li kompletně) autorský, a když už je mu třeba nějaké té cizí tvorby, tak ji řádně ozdrojuje.
 5. Jeho blog stojí aspoň trochu za zhlédnutí. Hledáme zajímavé, talentované duše, u nichž je radost si počíst nebo pokoukat na něco pěkného. Občasný prostý výlev duše či nervů ujede každému, ale pro našeho řádného snílka by mělo být pravidlem, že jeho články jsou povětšinou "vo něčom" a dokážou zaujmout.
 6. Před přihlášením se do KS si přečte také naše nově sesumírované zlobišárny a ujistí se, že splňuje všechny podmínky. Není jich mnoho a na jejich dodržení nám záleží, proto se chceme ujistit, že přijímáme někoho, kdo je respektuje ;)
Nechceme nikoho svazovat, rozletu kreativity se meze nekladou a čím zajímavější troškou do mlýna přispějete, tím líp. Není nutné psát články rychlostí světla, ale blogery neaktivní déle než tři měsíce, si proklepneme v Repetitiu, aby se nám tu z toho nestala vývěska odpadlých dušiček s články na téma "nemám co psát", "nemám vůbec čas na blog" a "poraďte, co byste tu chtěli číst".

Cizí obrázky samozřejmě smíte v rozumné míře používat, avšak dbejte prosím vždy na řádné ozdrojování (chceme konkrétního autora nebo konkrétní url stránky, kde se nachází originál, ne "google" nebo nedejbože "internet"). Designy od grafiků jsou samozřejmě povoleny - pokud chcete pěkný blog a nejste zruční, proč vám v tom bránit. Krášlit menu a články avatary a stampy je též povoleno, ale nic se nemá přehánět a platí tu stejná pravidla jako u ostatních obrázků. Snít můžete nejen na blog.cz, ale i na jakékoli jiné platformě, nejsme pro blog.cz výluční a vítáme blogery ze všech koutů blogosféry.

Co nabízíme?

 1. Přátelskou komunitu, do níž můžete patřit. Celá kupa dalších blogerů snílků se na vás těší a je zvědavá, co můžete přinést do společného košíku právě vy!
 2. Možnost účastnit se klubového dění, samozřejmě - posílat své výtvory, kresby, fotografie, psané záležitosti atd. do kreativních rubrik a lovit bludišťáky a další odměny.
 3. Možnost seberealizace zapojením do správy klubu - máte nápad na nějakou zajímavou novou rubriku nebo chcete přiložit ruku k dílu pomocí s nějakou stávající? Pomocníky vždycky přivítáme, stejně jako jakoukoli radu, tip či nápad. Máme uši nastražené 24/7.
 4. Klubovou ikonku, kterou si můžete umístit na blog a pochlubit se tím, že někam patříte.
 5. Až se bude opět konat snílkovský sraz naživo, budete vřele vítáni.
Pokud jste dočetli až sem a usoudili, že na naše podmínky můžete přistoupit a chcete být členem, pak směle pište do komentáře:

1) jméno nebo přezdívku,
2) adresu Vašeho blogu,
3) váš e-mail,
4) proč si myslíte, že k nám patříte?

(první tři body nemusíte vypisovat zvlášť, pokud je máte vyplněné už v samotném formuláři komentáře ;))

Jak vypadá přijímání?

Přijímací články neboli vzducholodě vylétají pravidelně každý měsíc (jsou-li v Aditu zájemci). Pokud usoudíme, že jste jasnými a ukázkovými Snílky, přijmeme vás hned a bez reptání. Pokud dojdeme k závěru, že nejste, dostanete pomyslnou červenou, vždy s jasným odůvodněním a možností se odvolat či jinak vyjádřit. O všem nejistém se mohou ostatní členové vyjádřit v anketě. Nechť promluví hlas lidu! :)

Některé přihlášky nám systém vyhodnotí jako spam a skryje je před veřejností, ale nebojte, v administraci je vidíme všechny a nikdo nám neunikne.

Vyřízené přihlášky mažeme.

A ještě jedna důležitá poznámka na závěr: Tento klub bereme jako zábavu a ne jako své životní poslání, proto omluvte případný výpadek aktivity. Děláme to pouze ve svém volnu a z vlastní vůle, nikdo nás za to neplatí a ne vždycky je toho času tolik, kolik bychom si přáli. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás ;)

Zaujali jsme vás a nechcete o nic dalšího přijít? Sledujte nás na Facebooku a Bloglovinu! Pro bližší kontakty navštivte sekci Správci.


 
 

Reklama