Aditum

Vzducholoď padesátá pátá

17. března 2019 v 15:13 | M. Phoenix
Milí snílci,

Ve vstupní hale se nám objevil nový zájemce o členství, přesněji zájemkyně, a tak bereme do ruky lupu a jdeme se podívat, co si pro nás přichystala.

Nezapomeňte, že naše dveře jsou kdykoli otevřené a jsme vždy rádi, když můžeme přijmout nového zajímavého snílka s chutí tvořit a být součástí našeho skromného snílčího klubu.

V případě zájmu si však nezapomeňte pročíst naše vstupní podmínky a zlobišárny, ať víte, co hledáme, a co nás od vašeho přijetí odradí.

Tak se na to jdeme podívat.

Vzducholoď padesátá čtvrtá

4. ledna 2019 v 14:15 | M. Phoenix, Maglaiz
Milí snílci,

jaký krásnější způsob vykročení do nového roku bychom si jako klub mohli přát, než přijmutí zbrusu nového snílka!

V loňském roce jsme se několikrát museli potýkat s rarášky v administraci, kteří nám tu a tam schovají vaše komentáře a někdy je vydají až za několik měsíců. Bohužel, tento bug není v naší moci opravit, a tak je docela možné, že se s ním budeme potýkat i nadále.

Máte-li tedy zájem se k nám přihlásit, pro jistotu se ozvěte také na náš klubový mail klub.snilku@email.cz, na em@phoenixrise.cz nebo na naši Facebookovou stránku.

Jedním ze snílků, které před námi rarášci na čas ukryli, je Raja Luthriela, ale naštěstí se k nám nakonec její přihláška přece jen dostala, tak se na ni pojďme podívat.

Vzducholoď padesátá třetí

21. února 2018 v 9:49 | M. Phoenix
Milí snílci,

jen máloco nám udělá takovou radost jako když znovu ožije blog, jehož neaktivita a odchod z Klubu nás rozesmutnily, a přihlásí se nám zpátky. Dobří holubi se přece vracejí!

Dnes tu přesně takového holoubka máme a už se těšíme, s čím za námi přišel.

Myslíte si, že se k nám hodíte, a zajímají vás naše rubriky? Tak honem se přihlásit, naše dveře jsou pořád otevřené!

Vzducholoď padesátá druhá

3. prosince 2017 v 21:54 | M. Phoenix
Velevážená obec snílčí!

Naše snová vzducholoď se zase jednou zastavila v Přístavu. Dostali jsme echo, že tu na nás nenadále čeká nová adeptka na členství v Klubu Snílků, a tak jsme se nemohli na skok nezastavit.

Vstupní "prověrka" proběhla bez zádrhelů, a tak mohu bez dlouhých zdržovaček s radostí prohlásit, že nevidím jediného důvodu, proč by nemohla dostat lístek na palubu.

Naše řady poslední dobou prořídly kvůli neaktivitě mnoha blogerů, nicméně nás to netrápí. Raději deset aktivních členů než sto neaktivních adres v seznamu. A dokud se ještě najdou další a další snílci, kteří mají zájem s námi plout ve hvězdách, není co řešit. My tu jsme pořád :)

Tak prosím přivítejte novou členku Alissu.

Sky city by Mr--Einikis

Vzducholoď padesátá první

16. listopadu 2017 v 11:14 | M. Phoenix
Milí snílci,

už je to nějaký pátek, co se nám přihlásila do Adita nová duše, a tak jsme se na nejnovějšího pokušitele třásli jako kocour na smetanu. Nicméně podaří se mu zaujmout Kapitána lodi a jeho posádku natolik, aby mu poskytli místo na snové vzducholodi?

Vzducholoď padesátá

12. února 2017 v 17:14 | M. Phoenix
Milí snílci,

dnes vyplouvá padesátá vzducholoď! Není to nádhera?

Máme velkou radost, že o nás máte pořád zájem. Jsme klubík celkem tichý, poklidný, nenáročný, však snad přeci inspirativní. Máme rádi procházky, přírodu, čerstvý vzduch, hory, lesy, jezera, ale i pohodlné gauče, praskající krby a horké nápoje. Milujeme atmosféru, která podporuje snění a vyburcuje fantazii. Neslibujeme drama, jedeme spíš na pohodu, a tak nečekáme, že se na nás budou stát fronty. O to sladčí a hřejivější pak je každá ojedinělá soví pošta, s kterou se k nám někdo přihlásí a chce s námi tu pohodu sdílet.

A vůbec nejlepší je, když se ukáže, že ji poslal přesně ten člověk, kterého jsme tu chtěli. Nebo dva.

Myslíte si, že se k nám hodíte, a zajímají vás naše rubriky? Tak honem se přihlásit, naše dveře jsou pořád otevřené! :)

Vzducholoď čtyřicátá devátá

8. ledna 2017 v 20:29 | Dvě Erínye
Milí snílci,

po krátké odmlce jsme obdrželi další přihlášku do našeho klubu, a to nás vždycky těší. Žel Uchu to pro dnešního adepta nedopadlo, neb kdo nedodržuje pravidla, nemůže čekat odměny.

Důležitost našich několika vstupních podmínek zdůrazňujeme, kudy chodíme, přesto se však stále tu a tam stane, že si někdo nepřečte, co od našich členů požadujeme, nebo se podle toho nezařídí. My si myslíme, že to nechceme zase tolik, a tak na tom s dovolením budeme i nadále trvat, že naši blogeři musí být nejen snílci každým coulem, ale také poctiví a aktivní blogeři, kteří umí z článku udělat něco kouzelného, dají do něj hlavně sebe, a když už zdobí blogy cizím peřím, tak to aspoň přiznají.

Myslíte si, že se k nám hodíte a zajímají vás naše rubriky? Tak honem se přihlásit, už se na vás těšíme! :)

Vzducholoď čtyřicátá osmá

10. prosince 2016 v 21:36 | M. Phoenix
Milí snílci,

po několika měsících dnes mezi sebou opět vítáme nováčka! Mám velkou radost :) Náš klub, ačkoli je pravděpodobně jediný svého druhu, se netěší takové oblibě, jaké by mohl, kdyby bylo na všech frontách víc času se mu věnovat, a tak nám přihlášky nechodí moc často. Má to nicméně zase tu výhodu, že se nám sem nesnaží dostat plno zvědavců, kteří by ani nečetli vstupní podmínky a jen tak naslepo se snažili vecpat kamkoli, kde jim někdo zveřejní odkaz. Ono zase moc popularity škodí.

Každopádně dnešní nováček dle mého na jedničku splňuje, co od našich členů očekáváme, takže blahopřejeme a těšíme se na všechno zajímavé, co to oběma stranám přinese.

Víte-li o někom, kdo by se mezi naše snílky hodil, neváhejte ho odkázat na náš přihlašovací článek, rádi ho mezi sebou uvítáme :) Nebo snad vy sami ještě nejste členy, ale rádi byste byli? Tak na co ještě čekáte?

Hodnocení dnes bude pouze ode mě, avšak s tichým souhlasem zbytku správcovského týmu. Málo času, zkoušky, bakalářky... no, znáte to... :)

Zdraví M.

Vzducholoď čtyřicátá sedmá

13. června 2016 v 19:51 | M. Phoenix a Maglaiz
The safest port is home. by Caz747Milí zlatí,

to mi to trvalo, sehnat kolegyni, ale podařilo se. Naše velevážená veleMaglaiz se konečně aspoň na chvilku prokousala školou do bodu, kdy bylo možno požádat o pomocnou ruku, a tam jsem požádala a ruka mi byla podána, děkuji :)

Dnes tu máme jednu žadatelku o místo na vzducholodi a místo bylo jí po zvážení dopřáno! Tak nám vítej a ať se ti s námi dobře létá a tvoří.

Nové členy nabíráme každou chvíli, tak neváhejte a žádáte-li si o členství, čtěte vstupní podmínky a hlašte se. Už se na vás těší celý Klub Snílků! :)

Vzducholoď čtyřicátá šestá

10. února 2016 v 23:24 | Zdeňka a M.
Milá únorová robátka,

leden je v pDachu a je tu nová vzducholoď, za kterou můžeme zčásti vděčit stávajícímu chaosu v jistém klubu jiném - co se tam děje, v tom aby se čert vyznal, ale způsobí-li nám to příliv nových zájemců, kdo jsme, abychom si stěžovali? 8)

Človíčky dnes máme dva a bude to trochu román, neb bylo na se ptát. Ale snad to zvládnete i tak a snad se všechno záhy vysvětlí a bude možné v klidu vydat zelenou.

Máte-li i vy zájem o členství v našem skromném blogerském klubíčku, čtěte vstupní podmínky a pokud si věříte, že k nám patříte, směle se hlaste prostřednictvím Adita.

Vzducholoď čtyřicátá pátá

13. ledna 2016 v 23:44 | Dvě Grácie
Milí lednoví sněhuláčci,

s drobným zpožděním a o jednu Grácii oslabené, ale přece jsme tu s novým Aditem! (A děkujeme Dragilii za záskok, který nás zachránil! :))

I dnes se zadařilo a můžeme přivítat hned dvě nové členky, z čehož jedna je dokonce staronová a z toho máme obzvlášť radost, neboť to, že si na nás někdo znovu vzpomene, rozhodně potěší.

Držme jim palce, ať jim blogování pěkně šlape, a ať v KS najdou minimálně jednu zajímavou rubriku, kde by se mohly občas objevit s příspěvkem :)

Chcete se i vy stát naším členem? Čtěte vstupní podmínky a pokud si věříte, že k nám patříte, směle se hlaste prostřednictvím Adita.

Vzducholodě vyplouvají každou chvíli, tak se nestyďte a chyťte si tu svou! ;)Scarlett's Pride Airship od cr8g.deviantart.com

Vzducholoď čtyřicátá čtvrtá

9. listopadu 2015 v 8:00 | Tři Grácie
Milá listopadová kuřátka,

vítejte u nového vydání Adita a přivítejte s námi, ráčíte-li, hned dvě nové členky Klubu Snílků!

Dnes se příjemně zadařilo hned dvěma žadatelkám a u té třetí doufáme, že si z dnešního hodnocení snad něco odnese. Nejen hmatatelný svět má totiž určitá pravidla, ten virtuální je má taky, a my jako klub oceňujeme v první řadě ty z vás, kteří je umí ctít. Blogování bez morálky a bez upřímnosti je blogování k ničemu a nemá budoucnost - a my ho nebereme. Protože když už člověk jednou bloguje, tak má koukat, aby blogoval. A ne aby vykrádal druhé blogery, jak tomu v mnoha případech je.

Máte-li chuť se k nám přidat, přečetli jste si vstupní podmínky a věříte, že jste poctivým snílkem a zajímavým blogerem, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím Adita.

Vzducholodě vyplouvají tak často, jak je jich potřeba, tak se nestyďte, mávněte rukou a chyťte si tu vlastní! ;)


Bellow Sky Level od aerroscape.deviantart.com

Bellow Sky Level od aerroscape.deviantart.com

Vzducholoď čtyřicátá třetí

12. září 2015 v 9:52 | Tři Grácie
Příjemný zářijový den přejeme!

Tak jak vám dupou králíci takhle po létě? Abychom řekly pravdu, z toho data je nám lehce stydno, neb hned první dnešní přihláška se nám v komentářích objevila vlastně už v červnu. Jenže spadla do spamu a nějakou dobu jsme si jí nevšimly. Za to čekání se omlouváme a doufáme, že stálo za to.

Za další, musíme Vám oznámit, že M. Phoenix má jisté potíže s notebookem, a tak i proto je tato výdejna lístků otevřena poněkud později. Samozřejmě nevylučujeme, že i říjnová může přijít k úhoně, neb Klub Snílků není práce, ale zábava a za měsíc se toho může stát mátlátli.

Taktéž si dovolujeme připomenouti probíhající akce: Principia osvobozuje knihovnu, Photo zaplácává čajožrouty a Imaginarius se stále honí za bludišťáky a limy. Ovšem nezapomínejme ani na milé Creatio pro kreslíře a kutilský Inventor pro mladé (na těle či na duchu) Loskutáky a kozlíky Šikuly.


Libo-li Vám obohatit naše řady svou maličkostí a blýsknout se taky s vlastním snílkovským blogem? Libo-li pověsit si na něj klubovou ikonku a vykřičet do světa, že máte fantazie na rozdávání, jste právoplatnými snílky a zajímavými blogery? Přihlaste se nám do Adita a kdo ví, možná se do měsíce uvidíte v seznamu členů :)

Zdraví M. Phoenix, Zdeňka M. a Maglaiz


Vzducholoď čtyřicátá druhá

2. srpna 2015 v 17:56 | M. Phoenix + Zdeňka M. + Dorka Jeseňská
Velevážené publikum,

představujeme Vám právě vyplutou novou vzducholoď! Chvilku to vypadalo, že vypluje jen se dvěma hodnoceními, ale na poslední chvilku se zvládla přidat ještě Dorka, a tak je to pěkně ve třech gráciích, jak to má být.

Na dnešním Aditu je jedna věc speciální, a sice že kandidátka číslo dvě se nám de facto nehlásila jako člen, nýbrž jako správce do Creatia. Creatio to už zoufale potřebuje, na přijímání správců vlastně nemáme vyhrazenou rubriku a ve vzducholodi, která byla beztak na spadnutí, bylo víc než dost místa, a tak jsme to sfoukly tudyma obojetně a snad mohu za všechny říct, že jsme velmi potěšené, že jsme tak rychle získaly o jednu členku a správkyni navíc :) Za všechny ostatní správce Myshoolce přeji, ať jí to v Creatiu šlape a ať ji to hlavně baví ;)

Co se dalších zájemců týče, ne každému bohužel přistály tak dobré karty, ale nebudu prozrazovat všechno, přečtěte si sami.

Libo-li Vám obohatit naše řady svou maličkostí a blýsknout se taky s vlastním snílkovským blogem? Libo-li pověsit si na něj klubovou ikonku a vykřičet do světa, že máte fantazie na rozdávání, jste právoplatnými snílky a zajímavými blogery? Přihlaste se nám do Adita a kdo ví, možná se do měsíce uvidíte v seznamu členů :)

Zdraví M. Phoenix, Zdeňka M. a Dorka Jeseňská

Vzducholoď čtyřicátá první

11. května 2015 v 22:16 | M. Phoenix + Dorka Jeseňská
Příjemný večer všem snícím bytostem.

Dnes jsme si na nováčky výjimečně posvítily jen ve dvou. Doba je zlá, lidi nejsou, článek se lehce opozdil a nám se už nechtělo nechávat vás čekat. A pak, jelikož nováčci jsou taky jenom dva a celkem bezproblémoví, troufly jsme si uskromnit se v počtech. Snad nám to nebudete mít za zlé, kdyžtak se o
zvěte.

Pokud se k nám i vy chcete přihlásit nebo jen slyšet pár názorů na to, jak na tom se svým blogem jste, jsme tu pro vás každý měsíc, směle se zapisujte. Těšíme se na vás ;)

Za Klub Snílků M. Phoenix a Dorka Jeseňská

Vzducholoď čtyřicátá

9. dubna 2015 v 23:14 | M. Phoenix, Maglaiz a Dragilia
...vyplouvá prázdná...

Milí snílci,

i takové dny holt občas nastanou. Do dnešního data se nám přihlásili dva noví adepti na přijetí do Klubu, a aby nečekali příliš dlouho, rozhodly jsme se je s děvčaty proklepnout hezky na čas, ač je jich tak málo.

Bohužel skrytou perlu jsme nenašly, i kdybychom se rozkrájely, tentokrát se prostě nepoštěstilo. Zájmu o vstup do Klubu si samozřejmě vážíme, poznávat nové snílky a zajímavé blogery nás nesmírně baví, ale každý klub má svá pravidla, jinak by to nemohl být klub, a když se holt někdo někam hlásí, aniž by si ta pravidla vůbec přečetl, natožpak je ctil, pak není moc o čem.

A tak dnes bohužel jen s díky odmítáme a poskytujeme zpětnou vazbu, aby se nepřijatí adepti měli čeho chytit a ostatní čím inspirovat. V tomhle se totiž rádi odlišujeme. My neříkáme NE jen tak bez udání důvodu. Jsme a vždycky budeme transparentní a neváháme nad vložením energie do každého adepta, protože věříme ve zpětnou vazbu jako hnací stroj osobního i blogerského vývoje.

Toužíte se k nám přihlásit nebo jen slyšet pár názorů na to, jak na tom se svým blogem jste? Jsme tu pro vás každý měsíc. A těšíme se na nové přírůstky, snad zase příště.

Za Klub Snílků M. Phoenix, Maglaiz a Dragilia

Třicátá devátá vzducholoď

9. března 2015 v 21:03 | M. Phoenix, Zdeňka M., Dorka J.
Velevážené snílkovstvo,

vzducholoď opět vylétává hezky na čas, máme některé nové cestující, tak doufám, že se brzy zapojí do dění na palubě. Zpoždění jsme už dohnali, takže máme velkou radost a za měsíc se můžete těšit na další výdej vstupenek.

Jen bych vás, všechny budoucí zájemce o vstup do klubu, chtěla požádat, abyste si pořádně přečetli vstupní podmínky a hlavně naše podrobně rozepsané zlobišárny, které nepromíjíme! Děkuji, protože tím ušetříte práci správcům, kteří musí procházet přihlášky a občas se hrozit nad porušováním autorského zákona.

(Dorka Jeseňská: Ešte by som vám, milí súčasní aj budúci členovia, či záujemcovia o členstvo rada pripomenula že populárna fráza: "Pravidlá sú na to, aby sa porušovali," v tomto klube za žiadnych okolností neplatí!)

Třicátá osmá vzducholoď

9. února 2015 v 15:26 | M. Phoenix, Dorka J., Tea, Zdeňka M.
Velevážené snílkovstvo,

to to frčí hezky podle hodinek a předpisů, co?! Posádka si pochvaluje, když vzducholodi vylétají na čas, a co teprve pan kapitán. Proto tu dnes hezky na čas máme novou vzducholoď a s radostí vám oznamujeme, že doháníme přes začátek zimy nabrané zpoždění.

Dnes tu máme další hrstku adeptů, kteří se rozhodli podrobit naší přísné vstupní prohlídce, a jak to dopadlo, se dozvíte za okamžik. Dnes v podání hned čtyř grácií! Potřebovaly jsme se prostřídat :)

Třicátá sedmá vzducholoď

9. ledna 2015 v 15:47 | Zdeňka M., M. Phoenix a Tea
"Pozor pozor! Hlásíme všem snílkům, aby při nastupování na palubu dodržovali bezpečnostní pokyny posádky a nevykláněli se přes zábradlí. Přejeme vám příjemný let!"

Milí snílci!

Je to skoro k nevíře, avšak je to tak, nová vzducholoď - a zároveň tak první vzducholoď roku 2015 právě vylétá. Přejeme všem nováčkům, ať se jim u nás líbí, a nepřijatým vzkazujeme - nezoufejte a zkuste to příště znovu a lépe! Kdo jiný, než právě dnešní kouzelný skřítek pomocník, Tea, by vám v tom měl jít příkladem - i ji jsme vzali až na několikátý pokus :)

Nabrali jsme zpoždění, ale nebojte, máme ho v plánu dohnat. Víme, sliby, chyby, ale atrium je v současné chvíli pořád plné adeptů a my si toho vážíme a víme o tom, takže nová vzducholoď se pro vás už chystá a měla by vyplout nejpozději v únoru.

Všem nesmírně děkujeme za zájem o členství a doufáme, že nováčci si svého přijetí všimnou a že s ním dobře naloží, tedy že se budou účastnit klubového dění a přispívat svými iluzemi a další snovou tvorbou. Nenechte si ujít žádný nový článek a sledujte nás na Bloglovinu nebo na Facebooku.

Jde se na to!

Třicátá šestá vzducholoď

5. září 2014 v 16:24 | Tři nové Grácie
Zdravím,
přijímání nováčků se poněkud zašprajclo. Ono se nedá divit, když všechny tři Grácie jsou na roztrhání povinnostmi klubovými, školními i osobními. Inu, stalo se, že jsme se absolutně nemohly sejít. Ovšem vše bude napraveno a my bychom snad mohly tento měsíc vypustit hnedle dvě vzducholodě jako náhradu za tak dlouhou prodlevu. Ovšem s jednou menší změnou. Na scénu přichází M. Phoenix jako nová Grácie.

Ostatně celý Správcovský tým by chtěl připomenout, že pokud máte vůči přijetí či nepřijetí určitého adepta pochybnosti a máte dojem, že jsme rozhodly špatně, pak se nebojte ozvat. Vše lze vysvětlit, vyřešit. V žádném případě nevylučujeme z přijímání hlas snílkovské obce. Pokud máte cokoliv na srdci, rády Vás vyslyšíme.

Z minulé vzducholodi nepochodili u Snílků všichni tři anketovaní, tedy Norrora, Tea a Pražský poděs. Je nám líto, avšak neznamená to, že jsou pro Vás brány klubu zavřeny do konce časů. Dejte si vše do pořádku a zkuste štěstí znova. Ostatně v mnoha kulturách bývá zájemce třikrát odmítnut, aby dokázal své chtění náležet ke skupině a vytrvalost.

 
 

Reklama