Iluze pro Bohumilu a Juditu

29. prosince 2018 v 22:20 | Maglaiz |  Imaginarius
"Prší-li na Mláďátka, budou děti mříti."
pranostika na 28. prosinec

[]


A nyní jsme, dámy a pánové, u bran kochleárního nervu, což znamená, že nás čeká ta příjemnější a rychlejší část cesty. Stopneme si nějaký elektrický výboj. Prosím, v průběhu jízdy se nevyklánějte, mohli byste vypadnout a další výboj by vás mohl zabít. A už jsme zde. Inu, je to nejrychlejší dopravní prostředek na světě.
Nyní jsme se ocitli v koncovém mozku, latinsky telencephalon, v němž se uskutečňuje u něketrých jedinců mimo jiné i myšlení, což je cíl naší velké exkurze. Prosím, pohodlně se usaďte do našich křesel a podíváme se, co se právě odehrává v mysli kapitána Imaginaria. Bohužel popcorn či jiné občerstvení nemáme. Prosím, schovejte ty svačiny. Protože v celém těle je zakázáno konzumovat jakékoliv tekutiy či potraviny, mohlo by dojít ke kontaminaci objektu, což by mohlo vést k onemocnění až úhynu daného exempláře.Dobrý večer dámy a pánové,
svátky máme úspěšně za sebou. Dárky rozbalené, kapr a jiné pochoutky snědené, cukroví už leze i ušima a starší osmnácti let se těší na proud alkoholu, jenž bude prýštit v pondělí. Ačkoliv pranostika na 28. zní poněkud pesimisticky až nihilisticky, zvláště pro část Beskyd, kde pršelo už od časného rána, neměli bychom si tím kazit náladu a mohli bychom se při čekání na konec roku zabavit novou Iluzí.

autor: Victor Nizovtsev


Hudbu dnes pro mou nerozhodnost nabízím dvojí:V červenci jsem přišla o veškerá data, tudíž bych byla ráda, kdybyste pro jistotu zkontrolovali, zda údaje v tabulce korespondují s vašimi vlastními záznamy o činnosti v rámci Imaginaria.OTÁZKA za bludišťáka: Jaká událost se stala 28. prosince v minulosti? Proč jsi vybral/a zrovna tuto událost?


Odpověď na minulou otázku:
"Ladislav, král český, byl pohrobek," je věta jednoduchá, rozvitá.


Výzva všem:

Pokud máte nějaký návrh, připomínku, jste s něčím nespokojeni nebo spokojeni ohledně Imaginaria či Klubu Snílků, prosím, dejte nám to vědět buď zde v komentářích, na facebookové stránce, nebo na klubový e-mail. Předem děkujeme za všechny podněty a upozornění. Jsme také jenom lidé a chybujeme.

Odkazy, řádně označené, na své Iluze prozaického, básnického či úvahového charakteru, uctivě prosím, račte vkládati do:
Bájo víkend a úchvatný nový rok vinšuje
vaše tetka Maglaiz


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama