Iluze pro Serafína

12. října 2018 v 19:29 | Maglaiz |  Imaginarius
"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist."
Albert Einstein


[]


Namísto příběhu přichází žádost doplněna o možnost vyhrát hnedle několik blýskavých bludišťáků. Jakpak si představujete Chilias? Jaké má oči? Vlasy? Nos? Ústa? Pište dolů do komentářů, nebo sepisujte své články a jen mi dejte vědět, třeba na Facebooku.

Odměna pro nedostatek zájmu je zvýšena na 5 bludišťáků (platí i pro předchozí příspěvky do výzvy) a výzva pokračuje ještě další týden.


Dobrý večer dámy a pánové,
prý na svatého Radima zima začíná. osobně si tím tak zcela jistá nejsem, jelikož například včera v podvečer jsme naměřili na dalekém severovýchodě české země dokonce 24 stupňů. Tomu neříkám podzim natož zima. Co si myslíte vy?


autor/ka: kresba existuje již jen Pinterestu (Pinterest odkazuje na špatnou webovou stránku)

autor: Zeen Chin


Něco líbivého od Epic Soul Factory:


V červenci jsem přišla o veškerá data, tudíž bych byla ráda, kdybyste pro jistotu zkontrolovali, zda údaje v tabulce korespondují s vašimi vlastními záznamy o činnosti v rámci Imaginaria.

Zdá se, že minulý červencový úkol za deset bludišťáků byl nejspíše příliš na naše drahé Snílky, přičemž byl ale směřován přímo na dobu prázdnin, kdy by Snílci mohli mít čas. Nu, nevadí.

OTÁZKA za bludišťáka: 1) Co to je božská částice? 2) Proč se na to ptám letos v říjnu?

Odpověď na minulé otázky:
Nebyla špatná odpověď a ani neexistuje odpověď zcela správná.


Výzva všem:

Pokud máte nějaký návrh, připomínku, jste s něčím nespokojeni nebo spokojeni ohledně Imaginaria či Klubu Snílků, prosím, dejte nám to vědět buď zde v komentářích, na facebookové stránce, nebo na klubový e-mail. Předem děkujeme za všechny podněty a upozornění. Jsme také jenom lidé a chybujeme.

Odkazy, řádně označené, na své Iluze prozaického, básnického či úvahového charakteru, uctivě prosím, račte vkládati do:
Bájo víkend vinšuje
vaše tetka Maglaiz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama