Kontrola šedesátá šestá

2. září 2018 v 17:32 | M. Phoenix |  Repetitio
Milá luční kvítka,

nevím, jak vás, ale mě letošní léto nějak spolklo a veškerá blogová aktivita dostala pořádně nafrak, obzvlášť tedy ta klubová. Spousta času stráveného offline a spousta starostí způsobily, že jsem se nějak zapomněla. Ale však já to zase doženu.

Začněme třeba novým Repetitiem, neb tam mám z minula nějaké nedořešenosti a jsem sama zvědavá, co se změnilo, zdali vůbec něco. Tak jdeme na to, ne?

S pozdraveM.

V minulém díle jste viděli četli:

1) Deny - ANO

Wheee, Deny to znovu rozjela a hned tak super článkem! Mám radost.

2) Gura-Chan - ANO

Gura-Chan to sice zatím ještě nenakopla, ale rozhodla jsem se pro udělení výjimky, protože zaprvé je léto a bylo by ode mě pokrytecké zrovna teď někoho kárat, krom toho její poslední články dávají znát, proč blog nestíhá, a připadají mi dost užitečné na to, abychom si počkali na další.

Pokud by někdo chtěl namítnout, že to není fér, připomínám, že stále a pokaždé platí, že pokud se kdokoli z vyřazených blogerů ozve s vysvětlením a přáním tu stále být, nemám tak jako tak naprosto problém ho vzít zpátky. Ostatně se to už několikrát stalo a my jsme vždycky rádi, když víme, že to tu sledujete a máte zájem tu být. Problém je, že dokud se nezeptáme, tak nikdy nevíme, jestli je neaktivita dočasná nebo úplně opadl zájem. Repetitio je z naší strany vlastně takový pokus o kontakt.

A dnes?

1) Aerosol - ANO

V pořádku.

2) Anchor - ANO

V pořádku.

3) Baruschka - ANO

V pořádku.

4) Dragilia - ANO

V pořádku.

5) M. - ANO

Věřte mi, že jsem se svou aktivitou v podstatě nespokojená, ale v rámci pravidel to dávám s přehledem, tak aspoň že tak ;)


A to je vše, přátelé. Léto spoustě blogerů vždycky šlápne do blogoplánů, ale věřím, že s příchodem ochlazení a podzimních měsíců ta aktivita zase naskočí.

Doufám, že jste si to léto užili, na viděnou příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama