Prosinec 2017

Kontrola šedesátá

30. prosince 2017 v 2:34 | M. Phoenix |  Repetitio
Milé petardičky!

Vánoce utekly jako nic a konec roku se přiblížil. My si však ještě dáme jeden článek těsně před ním - nemohu přeci odolat pokušení zkusit mít letos poslední slovo :D

Mějte se, nakročte správnou nohou a oslavujte střídmě,

S pozdraveM. vaše zahraniční dopisovatelka

Interestio pro chvíle pohody

4. prosince 2017 v 17:34 | Dragilia a M. |  Interestio
Milí snílci,

vítejte u nového Interestia. Snad jste si právě udělali hrnek horkého čaje nebo kávy a brouzdáte internetovým světem, co je kde nového. Snad hledáte něco na zahřátí, něco pro pobavení nebo něco pro inspiraci. A my snad máme trochu ode všeho :)

Příjemné počtení v novém Interestiu, a v příštím díle naviděnou, snad u nějakých vánočních článků, hm?

Zdraví M. a Dragilia


Vzducholoď padesátá druhá

3. prosince 2017 v 21:54 | M. Phoenix |  Aditum
Velevážená obec snílčí!

Naše snová vzducholoď se zase jednou zastavila v Přístavu. Dostali jsme echo, že tu na nás nenadále čeká nová adeptka na členství v Klubu Snílků, a tak jsme se nemohli na skok nezastavit.

Vstupní "prověrka" proběhla bez zádrhelů, a tak mohu bez dlouhých zdržovaček s radostí prohlásit, že nevidím jediného důvodu, proč by nemohla dostat lístek na palubu.

Naše řady poslední dobou prořídly kvůli neaktivitě mnoha blogerů, nicméně nás to netrápí. Raději deset aktivních členů než sto neaktivních adres v seznamu. A dokud se ještě najdou další a další snílci, kteří mají zájem s námi plout ve hvězdách, není co řešit. My tu jsme pořád :)

Tak prosím přivítejte novou členku Alissu.

Sky city by Mr--Einikis