Iluze pro Modesta

5. února 2017 v 21:40 | Maglaiz |  Imaginarius
"Hrdinství jest prchati před nečistou silou."
Julius Zeyer

[]

Náhle smích ustal.
"Dobře, to by mu mohlo pěkně zvednout mandle, ne? Ale nejdřív vyřídíme vás. Až to bouchne, bylo by lepší, kdybyste už byli připraveni."
"A co chceš dělat? Loď je kdovíkde a po nás nejspíše vyhlásili pátrání," konstatoval kapitán.
"Vím, kde je, a jo, máš pravdu, teď by nebylo dobrý vycházet. Ale už mám plán."
Zlověstně se zablýsklo a děsuplně zaburácel hrom.ANKETA POD ČLÁNKEM - i ty tvoříš tuto rubriku

Dobrý večer dámy a pánové,
vítejte u další dávky snění a tvoření. Tento týden nás trochu prohnala zima, a proto si myslím, že pár chvilek na poušti nebude ku škodě, ale naopak přijde více než vhod. Dozajista mnozí z vás v těch nesnesitelných letních parnech sledovali dokumenty o výstupech na vrcholky himalájských hor nebo alespoň s láskou vzpomínali na Yetiho. Občas se mi stává, že když je domácí plápolající krb ještě daleko, že v těchto zimních dnech naopak myšlenkami se toulám po sluncem vyhřáté pláži. Jak se mentálně bráníte zimě vy?Pro toho, komu nevyhovují k tvorbě slunečné stimulanty, nabízím tedy ještě pořádně urousanou a větrnou děsuplnost.

autor/ka: nejspíše Anda Vika-Shamykina


Je vůbec zapotřebí dnešní hudbu komentovat?

Výzva všem:

Pokud máte nějaký návrh, připomínku, jste s něčím nespokojeni nebo spokojeni ohledně Imaginaria či Klubu Snílků, prosím, dejte nám to vědět buď zde v komentářích, na facebookové stránce, nebo na klubový e-mail. Předem děkujeme za všechny podněty a upozornění. Jsme také jenom lidé a chybujeme.


V ÚVAHU BEREME I ÚVAHY!Odkazy, řádně označené, na své Iluze prozaického, básnického či úvahového charakteru, uctivě prosím, račte vkládati do:
Krásné sny vinšuje
vaše tetka Maglaiz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama