Kontrola čtyřicátá osmá

2. ledna 2017 v 20:40 | M. Phoenix |  Repetitio
Milí novoroční rampouchové,

nechce se mi ani věřit, že už je tu nový rok, ale kupodivu je to tak! Doufám, že jste si užili svátky a do nového roku se hrnete celí plní nápadů a zajímavých myšlenek. Ale pokud to tak zatím není a spíš se ještě válíte v zimním spánku a čekáte, kdy vás praští po hlavě inspirace, neklesejte na mysli, nejste sami. Ostatně, do jara je času ještě spousta, tak si užívejte zimní radovánky a však ony ty nápady časem přijdou :)

Na viděnou, M.

Verdikt k minulé kontrole:

1) Sense - ocima.blog.cz - NE

Minule jsem z toho blogu měla takový nejistý pocit a přemítala jsem, jestli o nás Sense vůbec ještě ví. Dneska už vím, že zcela jistě neví a nesleduje. Když si tak znovu čtu ten poslední článek, říkám si, že bych tomu ještě dala ráda šanci, ovšem limit bohužel vypršel a kde není snahy, tam ji nemám moc zájem projevovat ani já. Až blog ožije, stačí se koneckonců znovu přihlásit.

2) Tea - teubujackova.blog.cz - NE

Tady nemám bohužel jinou možnost, než se zamračit, což je o to víc smutné tím, že Tea je jinak v Klubu jedním z těch aktivnějších členů. Bohužel loňský rok blogově totálně prospala, sliby o změnách tam visí už kdovíjakdlouho a při minulém Repetitiu nedošlo k žádné odezvě. To holt prostě nejde. Dej to do kupy, znovu rozjeď, a pak se znovu přihlaš. Budeme rozhodně rádi.

Dnešní adepti:

1) Telenta - oculi.blog.cz - OPATRNĚ

Blog je za limitem neaktivity, ovšem jinak mu nelze nic vytknout a moc se mi na něm líbí. Až směšně snadno jsem se začetla hned do několika článků, ačkoli jsem to vůbec neměla v plánu, pokochala jsem se obrázky, potěšila textem a schramstla i nějaké recenze - plus jsem si přidala do knižního wishlistu některé Telentou zhodnocené kousky. Z hlediska zdrojování tam vidím jediný prohřešek a vzhledem k těm ostatním pozitivům ho mileráda přejdu. Což můžete brát jako důkaz, že tyhle věci opravdu nehrotíme, když jinak blog stojí za to a jde o nějaký jeden osamocený případ. Chtělo by to ale opravit nefunkční obrázek a rozhodně musím vytáhnout oranžovou a vrátit se sem za měsíc. A budu moc doufat, že se to mezitím zlepší.

2) Temnářka - temnarka.blog.cz - ANO

Tady jako obvykle nemám co vytknout, Temnářka je dlouholetá blogerka, která prošla Autorským Klubem za dnů jeho slávy, a ví, co dělá. Designově bych si to uměla představit jinak, velká záhlaví třeba v lásce nemám, ale to je každého věc a nic to nemění na věci, že k nám neodmyslitelně patří.

3) V. (Vysvobozená) - vysvobozena.blogspot.cz - ANO

Další krásný knižně-fotografický blog. Paráda 8) (mimochodem, začínám mít pocit, že se snad zase budu muset vrátit k postrannímu panelu. Jak na ty vaše blogy koukám, začíná se mi po něm stýskat :D)

4) V. (Veruce) - foto.veruce.cz -ANO

Dneska tu mám opravdu docela výběr kvalitních krásných blogů :) Další krásně vedený fotoblog, vedle nějž můj design vypadá jako by ho dával dohromady retard. Chjo. No nemám co vytknout, nemám...


Jo. Zakřikla jsem to. Tohle je sice taky krásný a super blog, jenže od dubna ani čárku a my chceme blogy krásné, super a aktivní! Taková škoda. Tak doufám, že se to časem zlomí. Nejlepší by bylo, kdyby už do příštího článku...Načtenou!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama