Vzducholoď čtyřicátá osmá

10. prosince 2016 v 21:36 | M. Phoenix |  Aditum
Milí snílci,

po několika měsících dnes mezi sebou opět vítáme nováčka! Mám velkou radost :) Náš klub, ačkoli je pravděpodobně jediný svého druhu, se netěší takové oblibě, jaké by mohl, kdyby bylo na všech frontách víc času se mu věnovat, a tak nám přihlášky nechodí moc často. Má to nicméně zase tu výhodu, že se nám sem nesnaží dostat plno zvědavců, kteří by ani nečetli vstupní podmínky a jen tak naslepo se snažili vecpat kamkoli, kde jim někdo zveřejní odkaz. Ono zase moc popularity škodí.

Každopádně dnešní nováček dle mého na jedničku splňuje, co od našich členů očekáváme, takže blahopřejeme a těšíme se na všechno zajímavé, co to oběma stranám přinese.

Víte-li o někom, kdo by se mezi naše snílky hodil, neváhejte ho odkázat na náš přihlašovací článek, rádi ho mezi sebou uvítáme :) Nebo snad vy sami ještě nejste členy, ale rádi byste byli? Tak na co ještě čekáte?

Hodnocení dnes bude pouze ode mě, avšak s tichým souhlasem zbytku správcovského týmu. Málo času, zkoušky, bakalářky... no, znáte to... :)

Zdraví M.


Muchomůrka - muchomurkas.blog.cz

"Jsem snílek duší i tělem (ach ten kýč :D) :D (ale své sny se snažím realizovat, takže už pak nejsou sny :( naštěstí mám nepřekonatelnou zásobu na desetiletí dopředu :D)"

A já k tomu říkám: Tenhle blog jsem už určitě někde viděla - možná jsem ho už i někdy komentovala, snad skrze AK? Každopádně se mi na něm hodně líbí a myslím, že bychom si těžko mohli představit vhodnějšího nováčka právě teď na podzim (já vím, že už jsou skoro Vánoce, ale nechte mi tu opožděnost, prosím). Je tu totiž vidět, že to s tou podzimní vílou myslí autorka vážně, podzimem, listím, houbami a táborákovou atmosférou je její blog pročmouděný skrz naskrz a my, další podzimomilové, si lebedíme.
Z hlediska pravidel jsem neshledala žádný problém - naopak mi srdce zaplesalo, když jsem dole pod články objevila stručnou vysvětlivku k autorským právům a použití cizí tvorby. Kéž by byli takhle srozumitelní všichni blogeři.
Snad jen nějaký profilový článek by to chtělo - zajímalo by mě něco víc o autorce, je to první věc, kterou chci číst, když přijdu na nový blog. Pokud tam někde je, pak by to mělo být snáze nalezitelné.
Těším se, co Muchomůrka do KS přinese a říkám ANO, rozhodně ano :)

Na viděnou u příští vzducholodi. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama