Kontrola čtyřicátá třetí

29. června 2016 v 19:05 | M. Phoenix |  Repetitio
Milí snílci!

Léto je v plném proudu a najít si čas na blogovou práci nějak není lehké, a to prosím nestuduju, nepracuju, no nic nedělám, jen furt někde lítám! Tudíž mám obrovský respekt k lidem, kteří pracují, studují, dělají, a přesto si najdou čas pro vás i teď v létě vydávat články. Nechápu, jak to dělají.

Ale nebojte se zatím nic, červencová kontrola přece jen proběhla na čas.

Máte-li zájem nechat se prodrbat dobrovolně, směle se hlašte na klubový e-mail. Ovšem nemyslete si, na každého dojde! ;)

Zdar a dodržujte pitný režim, dehydratace umí v létě obzvlášť zkazit den,
M.


Návrat k minulému vydání

1) Auril - auril-pise.blog.cz - ANO

Auril se nevzdává bez boje a podřimující blog vytrhla ze spárů červené karty hromadou nové tvorby. Tak to jsme rádi a držíme palce, ať přijde ještě víc inspirace :) Tož všichni máme občas krizičku, to je normálka. A nebo neni čas. ANO.

2) Daletth - daletth.webnode.cz - ANO

Daletth se taky nevzdává, je ovšem, zdá se, v "přechodu". Já tato období upřímně miluju, vždycky mě to u druhých blogerů nabudí, potěší a napíná, protože jsem hrozně zvědavá, jaké bude blogerovo nové hnízdo a jeho nové já. Takže bych to viděla tak, že si rozhodně chci počkat, co z toho bude, a budu doufat, že až se Daletth rozhodne, dá vědět s novým odkazem, bude-li chtít s námi stále ještě létat. Pokud se tam nerozjede nějaká nadměrná protipravidlová neplecha (ale to si nemyslím), tak určitě nebudeme chtít o takovou členku přijít. ANO.

Kontrola dnešní

1) Aerosol - in-air.blog.cz - ANO

Prakticky k tomu nemám co říct oproti poslední kontrole. Všechno v pořádku :) ANO.

2) Blondie - lawyergirl.blog.cz - ANO

Něma probléma. Parádní rozumně působící blog. Škoda, že se taky občas nevidíme tady při nějaké klubové aktivitce. ANO.

3) Bony - katerinabonyova.blog.cz - ANO

Je to trochu občasník, ale poslední článek je z dubna, takže vyloženě o neaktivitě se tu mluvit nedá a ničemu to tedy nevadí. A nic jiného k tomu taky nemám. Zase škoda, že se tu nevídáme. ANO.

4) Dragita - dragg.blog.cz - OPATRNĚ

Minule jsme byly s Dorkou dost velkorysé k neozdrojovaným často užívaným avatarům, takže tentokrát si dovolím jen trošičku šlápnout do země. Zajímal by mě autor u tohohle draka (samozřejmě mě klidně ukamenuj, je-li tvůj, ale při porovnání s tvou ostatní tvorbou si to úplně nemyslím...). Pak je tu pořád ten nejasný pastelkový avatar u Kreslím, který jsem zmiňovala už minule a stále také není ozdrojovaný ten u Chci si přečíst, ačkoli mi tu někdo minule sliboval, že tam ten zdroj bude nebo že bude nahrazen vlastním. V podstatě od té minulé kontroly do téhle rubriky nepřibyl žádný článek, takže prozatím se to dá přehlédnout, ale zajímalo by mě, jaký je tedy plán do budoucna - protože jestli se k tobě podívám příště a budou tam nové články s pořád nejasnými obrázky, tak budu klovat. Byl by k tomu prosím nějaký komentář? OPATRNĚ.

5) Elizabeth - in-my-black-dreams.blog.cz - OPATRNĚ

Chybí mi zdroj banneru v poslední povídce. A chybí mi nějak i u avatarů u dalších povídek, jako třeba tady a tady. Jinak to vypadá, že máš na zdroje poctivou politiku, tak by byla škoda pohořet jen na těch pár nedotažených, ne? OPATRNĚ.

Na viděnou příště!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 30. června 2016 v 15:37 | Reagovat

Ups, ďakujem za upozornenie, s tou poslednou poviedkou som si to nejako neuvedomila. Avatary k tým ďalším boli z predošlého dizajnu. Ale už som to aj opravila. :)

2 Blondie Blondie | Web | 2. července 2016 v 2:09 | Reagovat

Jů, děkuju. Mám (prozatím dozkouškováno), tak se budu snažit polepšit! :-)

3 AURIL AURIL | Web | 4. července 2016 v 20:47 | Reagovat

Jupíííí :-D

4 Dragita Dragita | Web | 5. srpna 2016 v 17:23 | Reagovat

Ahoj, polepším se. ;)

Vyjádření k obrázkům - nezdrojovala jsem vlastní obrázky, takže příště to raději uvedu. Oko u Chystám se číst má zdroj tuším v prvním článku, no, asi bych měla taky vyfotit své knihy (a pak připsat, že je to mé foto) - bude to jednodušší.

Pastelky jsou moje fotka, jen upravená.

Drak - je ilustrace, kterou pro mě nakreslil kamarád - napíšu jeho jméno tedy pokaždé, když obrázek použiji. ;)

K aktivitě. Chci to rozjet srpen/září. Možná něco přidám už teď, ale mám energii akorát na to, abych dokončila opravu rukopisu knihy - termín konec srpna.

Momentálně řeším to, abych měla vůbec kde bydlet, za co jíst a zpracovávám rozchod. Letos je divný rok - napřed jsem byla pořád nemocná... a teď jsem zůstala sama se psem, bez práce.

Kdyby mi nezáleželo na blogu a klubu Snílků, nepíšu to sem. Prosím strpení ;)

5 m. m. | E-mail | Web | 23. srpna 2016 v 19:04 | Reagovat

Tisíceré díky za vyjádření se, ty trable mě mrzí. Držím palce, ať se z toho brzy vylížeš. Taky mám letos divný rok :P To dáme ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama