Květen 2016

Kontrola čtyřicátá druhá neboli ručníková

25. května 2016 v 21:48 | M. Phoenix |  Repetitio
Milí snílci!

Původně jsem si chtěla dát trochu víc na čas, ostatně málokdy se mi stává, že bych zfleku napsala celé Repetitio a ihned ho vypustila (to se mi snad nestalo ještě nikdy!), ke všemu ještě takhle dlouhé, ale jako správný geek bych si neodpustila, kdybych si nechala ujít šanci vypustit kontrolu s číslem 42 právě na Mezinárodní ručníkový den.

Tak snad v tom nebudu mít z té unáhlenosti nějaké příšerné chyby a tak. Ukázalo se, že přesto, že jsem si myslela, že jsem už zvládla napravit všechnu neplechu, kterou nadělal před pár měsíci šotek, nějakou záhadou mám pořád u kdekoho špatné datum posledního Repetitia - obvykle se mýlí v roce. Snažím se si to ale vždycky zkontrolovat, tak snad někoho nekontroluju mockrát, kdyžtak se ozvěte.

A ještě chci říct, že tu máme dneska dobrovolnici, která si vyloženě řekla o kopec zpětné vazby a pomoci s tvorbou, takže budeme rádi (jak my, tak dobrovolnice), když k ní hned po přečtení Repetitia zavítáte a podělíte se o své dojmy či tipy, jak jen to půjde. Co může být lepšího a víc uspokojujícího než podat pomocnou ruku tomu, kdo o to sám požádal? :)

S pozdravem Em
...s ručníkemTéma týdne 07 - Odlišnost

23. května 2016 v 8:54 | Dragita |  Téma týdne
Pilný SnílekInterestio dubno-květnové

19. května 2016 v 17:37 | M. a Dragilia |  Interestio
Milí snílci,

cestovní, školní a jiné povinnosti teď náš tým zaměstnávají natolik, že si tohle Interestio muselo chvilku poležet v Rozepsaných, než na něj došla řada. Aspoň je však řádně uleželé a taky toho v něm není málo!

Pro všechny, kdo se v dnešním vydání najdou a budou se tím chtít na svých blozích pochlubit, máme opět nachystanou ikonku.

Objevili-li jste za poslední měsíce a týdny nějaké další zajímavé články, o kterých by se podle vás mělo vědět, neváhejte nám je poslat do komentáře. S jakýmikoli jinými připomínkami či návrhy se prosím obracejte buď také prostřednictvím komentářů, nebo na klubový mail - vizte sekci Správci.

Díky za přízeň a doufáme, že máte pěkné jaro :)
M. Phoenix a Dragilia