Kontrola třicátá devátá

28. února 2016 v 8:06 | M. Phoenix |  Repetitio
Milí snílci,

dneska to budou z velké části údržbářské práce, neb nám tu zařádil nějaký šotek a nadělal nepořádek v seznamu členů.

(Vzhledem k tomu, že jsem už zase za hranicemi a bojuju s internetem, vážně se mi nehodí tohle zjišťovat právě teď, ale co se dá dělat.)

Co tedy ten šotek vlastně způsobil? Ukazuje se, že v seznamu najednou visí členové, kteří v něm už dávno viset nemají, neb byli vyloučeni. Někteří řádní členové pak mají špatně uvedené adresy, neb jsme jim už dávno prostřednictvím Repetitia schválili nové O.o Přijít na to, kde přesně nastala chyba, bude oříšek, protože pamatovat si to nezvládám, řádné vyhledávání na blog.cz nefunguje (mimochodem vřele Standovi přeju, aby našel toho kodéra, bylo by fajn, kdyby konečně na blog.cz dělal někdo, kdo ví, jak co funguje a hlavně jak to spravit), a tak se to musí udělat manuálně, což znamená spoustu rozklikávání a spoustu porovnávání, a to je samozřejmě při tom mizerném internetu neštěstí. Takže se omlouvám, že to chvilku potrvá, ale snad to nakonec zase dám do pořádku. Přiznávám, že bych si toho snad ani nevšimla, kdyby mě neupozornila zvídavá Illienel (vřelé tisíceré díky! :)).

Došlo mi tím nicméně, že je na čase provést další větší kontrolu neaktivity, neb při současném tempu se dostanu ke každému blogerovi sotva jednou v roce, a to je samozřejmě málo na to, abych si včas všimla větších výpadků. Nicméně podívala jsem se dnes alespoň na pár jmen a příště si dáme zase jednou něco rozsáhlejšího, co vy na to?

Takže jdeme na to!

Toužíte-li dobrovolně po kontrole a zdrbání vašeho blogu, přihlašte se nám směle jako dobrovolník na klubový e-mail klub.snilku@email.cz.


Revize kontroly minulé

1) Oxys Moros - infinite-freedom.blog.cz - ANO

M.: S trochou lítosti zjišťuju, že 30tidenní výzvu jsi ještě asi nerozjela (alespoň o tom nepíšeš). Myslím, že je to škoda, protože když někdo chce začít uklízet, tak na co čekat? Ale ráda vidím, že píšeš a funguješ, a taky různé drobnosti, které jsem minule zmínila, jsou na tom teď líp. Takže ve finále nevím, co bych k tomu teď řekla. Nemám co vytknout z hlediska pravidel Klubu, ale držím palce, abysis našla čas na blogu pracovat, pokud o to pořád ještě stojíš. Z vlastní zkušenosti vím, že pak budeš jedině ráda, že sis ho našla ;) Další osudy blogu pak můžeme řešit po mailu či FB, budeš-li mít dotazy, ale z hlediska Repetitia to vidím momentálně uzavřené. ANO.

2) Le Fille Ash - listysnu.cz - ANO

M.: I tady ráda vidím, že došlo k reakci a k nějakým nápravám a změnám. Osobně si myslím, že takhle na konci článku uvedný zdroj nikomu nevadí, neruší a působí to díky němu hned o level profesionálněji a zodpovědněji, takže palec nahoru a jen tak dál ;) Záhlaví je taky o hodně lepší. ANO.

3) Zítra - unavene-oci.blogspot.cz - VENKU

M.: Blog stále nenalezen, autorka se s novou adresou neozvala. VENKU.

Dnes si dáme...

1) Bels - změna adresy na nelogicno.blogspot.cz - ANO

M.: Bels je jednou ze stálic na našem místním blogovém nebi, a tak mě celkem těší, že se i ona konečně odvážila udělat ten velký krok do světa a zkusit hledat jinde, co na blog.cz nenašla. Držím jí v tom palce a doufám, že se jí nově nabytá svoboda bude zamlouvat stejně jako se zamlouvá od prvního dne mně :)
Na novém blogu toho zatím věru moc není, ale to mi nevadí. Bels je stará známá a vím, že od ní můžu čekat další spousty příjemných, sny a poetikou opředených článků s pěknými vlastními fotkami a žádné zlobení. Takže rozhodně ANO.

2) Metteorwa - změna adresy na metteorwa.cz - ANO

M.: Podobná story. Vím, jak dlouho se k tomu odhodlávala, a vím, že to vůbec nebylo jednoduché - zvlášť když její nový blog nemá být vlastně ani tak blogem jako spíš pořádnou webovou stránkou. Původní blog se zatím neruší, možná bude fungovat po boku nové stránky a možná tedy Metteorwě přidáme do seznamu adresy dvě, ale momentálně za hlavní považuju tu novou a té rozhodně říkám ANO. Všechno je tu v pořádku, blog je autorský, plný umění, a vůbec super. A jsem hrozně ráda za to, že přestože se Mett dá považovat za celebritu, cestovatelku, fotografku, modelku a kdovíco ještě, pořád zůstává taky naší Metteorwou, blogerkou, skromným členem komunity, diskutérem a vzorem. To se tak nevidí.

3) Nolmë - tady-snilek.blog.cz - NE

M.: Bohužel usnula vloni v červenci a od té doby ani ťuk. NE.

4) Zkušený ďábel - radyzkusenehodabla.blog.cz - NE

M.: Tady se spí dokonce od června, takže ne. NE.

5) Orida - orida.blog.cz - ANO

M.: Pěkné záhlaví a slušně vypadající snílkovský blog. Orida jako by mi četla myšlenky, jelikož právě zachránila svůj blog novým článkem. Žádnou neplechu nevidím, takže proč ne. ANO.

K poznámkám od Illienel (pro pořádek a záznam):

Blog č. 83 - Zítra - http://unavene-oci.blogspot.cz/, byl zrušen. Víme, řešila se minule a dnes v Repetitiu.
Autorka blogu č. 74 - Telenta, před rokem odešla na jiný blog, nezanechala adresu. Víme, zanechala a prošla i Repetitiem, šotek ale do seznamu vrátil její starou adresu :(
Blog. č. 67 - Sasha - se přestěhoval na http://mionepond.blogspot.cz/. Tady nastal taky kiks, Sasha byla dávno z klubu vyloučena.
Blog č. 60 - Nolme - se půl roku neozval. Řešeno dneska.
Blog č. 55 - Metteorwa se přestěhovala na vlastní doménu - http://metteorwa.cz/. Víme, zapomnělo se zapsat a změnit.
Blog č. 49 M. Phoenix - http://phoenixrise.ion.cz/ jsem nenašla - prázdná stránka. Mea culpa, měla jsem nějakou dobu zabanovanou adresu, nesměla se nikde objevit pod pohrůžkou smazání blogu, který ji zveřejní (to se zase někdo vyznamenal), takže jsem ji musela v seznamu změnit. Když pak došlo k odbanování, měla jsem zato, že tahle přesměrovací, kterou mi zařídil kamarád, bude stále fungovat a že to tudíž nemusím přepisovat. Chybka.
Blog č. 47 - Lucerny je déle než rok opuštěný. Víme, rovněž byla vyloučena, ale zůstala v seznamu.

Omlouvám se, že nedodávám konkrétní odkazy na články, kdy byli zmínění členové vyloučeni a adresy měněny, ale to už bych ten internet namáhala opravdu moc. Pro dnešek mi prosím tedy věřte :)

Bonusové náhodné objevy (víc budu řešit v další velké kontrole):

D. - Dávno vyloučena taky už nemá být v seznamu. A po dnešku v něm už taky není.
B./Clare - Tady si ze mě šotek vyloženě dělá blázny, neboť adresa uvedená u B., patřila blogerce Clare, která byla dávno vyloučena - viz loňská velká kontrola. B. byla přitom přijata až v březnu O.o Zlobivý šotek, zlobivý! Ovšem zdá se mi, že na B. si budu muset posvítit příště, neb tam vidím nějaké neozdrojované obrázky...
Zlatka - Byla dávno vyloučena.
Iris - Seznam uvádí starou adresu. Nemůžu dohledat, že bychom už dostali oficiálně zprávu o nové. Takže se na to budeme muset podívat taky příště.


Jakmile si najdu čas, podívám se hromadně na zoubek i zbytku osazenstva, zatím jsem prošla narychlo jen ty, co byli kontrolováni naposledy v roce 2014 a první polovině 2015. Každopádně tímto znovu děkuji Illienel a všem dalším, co si občas všimnou nějakého našeho selhání. Ono se to prostě občas stane a je strašně super vědět, že to neděláme jenom pro sebe a že na tom někomu sejde. To pak má člověk vyloženě lepší den :)

Zas příště se těší M.!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 i r i s i r i s | Web | 28. února 2016 v 9:05 | Reagovat

No, neuvedla jsem novou adresu, protože jsem na to trochu zapomněla a popravdě si myslím, že jsem v Klubu Snílků trochu navíc - jenom jeden z neaktivních členů. Proto dobrovolně odcházím.

2 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 28. února 2016 v 14:20 | Reagovat

Well, děkuji moc! A je mi ctí, že se mohu zase aktivněji vrátit ke snílkovským aktivitám!

3 Bels Bels | E-mail | Web | 28. února 2016 v 19:16 | Reagovat

Jé! ♥

4 m. m. | E-mail | Web | 29. února 2016 v 3:11 | Reagovat

[1]: Takových členů máme, obávám se, hodně, a tudíž to nepovažuju vyloženě za důvod k vylučování ;) I klubově neaktivní snílek je podle mě pro klub přínosem, v seznamu si ho lidi pořád můžou najít a vychutnat.

Ale pokud to tak cítíš, samozřejmě ti bránit nebudu, to je tvoje rozhodnutí. Každopádně díky za upřímnost.

[2]: Nám je taky ;)

[3]: Jé nazpátek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama