Březen 2015

Principia - Devátá dračí výprava

31. března 2015 v 5:00 | Dragilia |  Principia
Aktivní Snílstvo,
přichází opět čas zabořit hlavu mezi regály a ukázat těm malým šupinatým poťouchlíkům zač je toho loket. Rozlehlé knihovny Principie čekají jen na Vás!


Minule jsme se ponořili do vod severské krimi a jak se zdá, jejich chladné proudy vám převelice svědčí. Svého dráčka si tak odnáší všichni, kteří se odvážili k pokusu ztéci jejich obranu. Fanfáry zní pro:

Zdeňku M., Holoubka, Aerosol, Daletth a Teu


Ale tím s rozdáváním ještě nekončíme. Ve hře bylo totiž ještě dračí vajíčko. A kdo že si rozšířil chov i nevylíhnutým mláďátkem? I v tomto směru se Vám dařilo. Gratulace pro úspěšné chovatele tedy putuje k:

Zdeňce M., Holoubkovi, Aerosol a TeeKontrola dvacátá osmá

27. března 2015 v 23:54 | M. Phoenix, Dorka Jeseňská |  Repetitio
Velevážené snílkovstvo!

Blíží se konec března a my pro vás máme připravené nové vydání kontroly palubních lístků. Tentokrát jste nás velice potěšili, takže vám za to prozradíme jedno sladké tajemství, a sice že se s kontrolováním rapidně blížíme konci jednoho kolečka, a brzy tak dojde opět řada na snílky, kteří byli kontrolování v dáávné minulosti a měli možná za to, že už se na ně zapomnělo! No, to se ale šeredně spletli, muhaha! >:) Mějte na paměti, že ačkoli se snažíme nekontrolovat znovu ty, kteří byli kontrolováni nedávno, není tak úplně pravidlem, že každý, kdo právě prošel, má nyní spoustu času na tropení neplechy. Abyste se pak nedivili... ;)

No nic, konec toho strašení. Užijte si pěkně zbytek března, za chviličku tady máme duben a s ním přijde co? No? No jaro, přece! Tak se hezky lučte s chladnými dny a držme si palce, ať letošní aprílové počasí není tak moc aprílové. Aspoň tedy pro ty na pevnině, M. Phoenix to na ostrovech Scilly s držením palců už celkem vzdala. Tam to prostě asi jiné nebude 8)

Mějte se!Iluze pro Růženku

13. března 2015 v 22:59 | Maglaiz |  Imaginarius
Zhaslo.


Tma. Všude tma, až na malý, ale silně zářící bod na obzoru a možná až za ním. "Je, kapitáne, někdo čmajzl hvězdy!" Kapitán si nikým neviděn, neb byla tma tmoucí, pravicí prohrábl bradku vzorně zastřiženou a navoskovanou do špičky. V zeleném oku sice plápolal nezbedný plamínek, ale dnes byl poněkud zamžen. "Chlapi, tohle se vidí jednou za sto let. Inu, když odchází ze světa obyčejný človíček, tak jeho hvězda zhasne, jako když zfouknete svíčku. Ani to nezaprská, jen chvíli zůstane čmoud. Zda-li byl člověk dobrý, čmoud voní, když nebyl, nu, tak holt zapáchá. Jenomže když svět opustil člověk sám zářící jako jeho hvězda, okolní světýlka propůjčí té jeho hvězdě svou záři, aby naposledy mohla řádně osvítit jeho cestu, a pak vybouchnout v tisícero jisker." TRRRROUB! SMRK, smrk.


Creatio - lady s motýly

12. března 2015 v 21:47 | Zdeňka M. |  Creatio
Creatio je místem všech zasněných kreativců a malířů, tak se nebojte zapojit a poslat své výtvory...
Náš klubový email klub.snilku@email.cz je tu od toho - do předmětu napište Creatio, připojte název a popis dílka, uveďte svou blogovou přezdívku a váš blog.

Photo - Zátiší z čajovny

11. března 2015 v 22:04 | Zdeňka M. |  Photo
Photo je místo pro všechny snící fotografy...
Tentokrát na čajové konvici přiletěla Illienel a podělila se o své fotky...

Třicátá devátá vzducholoď

9. března 2015 v 21:03 | M. Phoenix, Zdeňka M., Dorka J. |  Aditum
Velevážené snílkovstvo,

vzducholoď opět vylétává hezky na čas, máme některé nové cestující, tak doufám, že se brzy zapojí do dění na palubě. Zpoždění jsme už dohnali, takže máme velkou radost a za měsíc se můžete těšit na další výdej vstupenek.

Jen bych vás, všechny budoucí zájemce o vstup do klubu, chtěla požádat, abyste si pořádně přečetli vstupní podmínky a hlavně naše podrobně rozepsané zlobišárny, které nepromíjíme! Děkuji, protože tím ušetříte práci správcům, kteří musí procházet přihlášky a občas se hrozit nad porušováním autorského zákona.

(Dorka Jeseňská: Ešte by som vám, milí súčasní aj budúci členovia, či záujemcovia o členstvo rada pripomenula že populárna fráza: "Pravidlá sú na to, aby sa porušovali," v tomto klube za žiadnych okolností neplatí!)Iluze pro Tomáše

7. března 2015 v 21:55 | Maglaiz |  Imaginarius
Kuřecí kung pao s bambusovými výhonky

[]

Necelá posádka zírá do černé hlubiny vzdušného korábu. Pojďme zírat s nimi.