Třicátá osmá vzducholoď

9. února 2015 v 15:26 | M. Phoenix, Dorka J., Tea, Zdeňka M. |  Aditum
Velevážené snílkovstvo,

to to frčí hezky podle hodinek a předpisů, co?! Posádka si pochvaluje, když vzducholodi vylétají na čas, a co teprve pan kapitán. Proto tu dnes hezky na čas máme novou vzducholoď a s radostí vám oznamujeme, že doháníme přes začátek zimy nabrané zpoždění.

Dnes tu máme další hrstku adeptů, kteří se rozhodli podrobit naší přísné vstupní prohlídce, a jak to dopadlo, se dozvíte za okamžik. Dnes v podání hned čtyř grácií! Potřebovaly jsme se prostřídat :)


1) Thanatos - world-of-the-wolf.blog.cz - NE
Píšu, kreslím, tvořím. Za snílka se považuji, troufám si říci - nebo spíše mohu říci, že jsem jiná než většina lidí. Proto vyhledávám podobné existence, jako jsou právě snílci na tomto blogu. Alespoň někdo mou tvorbu a smýšlení pochopí.
Zdeňka M.: Některé tvé články jsou hodně krátké a u některých ilustračních fotografií pochybuji, že jsou tvým dílem. Tvůj blog je trochu depresivní a vlastně se ptám, proč se do klubu hlásíš... Čím bys přispívala? No, nevím. NE.
M. Phoenix: Celkem pohodový design, který doznal příjemných úprav od doby, kdy se k nám autorka hlásila. Anglická navigace ale zůstala a já se musím ptát - proč? Není to trochu zabiják mít pěkně české rubriky a nad nimi nápis "Home"? V článku Největší iluze blogerova je fotka tvá? A ilustrace v Poslední ukolébavce? Ani poslední článek nemá ozdrojovaný obrázek. Obsahově mi to taky nesedí. Snílka si představuji étericky, něžně a mile, a pak se tu na mě valí jedna deprese za druhou, články protkané nenávistí ke všemu a všem a poezie, jejíž případnou poetiku dokonale zabije laciný vulgarismus v závěru. Někdy je to lepší, ale většinou horší. Opravdu to není můj šálek kávy a i když myslet zjevně umíš a máš něco do sebe, tvůj blog mi nepřipadá jako vhodný materiál do Klubu snílků. Říkám NE.
Tea: Blogerko, blogerko, proč mi to děláš. Česko-anglický blog by mně osobně tolik nevadil, pravda, když už, tak psát všechno v menu jedním jazykem, měla jsem původně stejný problém, rozhodnout se a přizpůsobit se jedinému jazyku pro svůj blog. Tvé psaní... z tvého deníku je jasné, že jsi uzavřená do svého světa a vše, co píšeš, jde přímo z tebe, většina článků neobsahuje moc pozitiva, ale jsou to Tvé myšlenky a pocity, které ti soudit nebudu. Při povídkách jsem žasla. Z negativních řádků vyšla najevo slova, jako naděje, motivace, láska, něha, touha. Jenže nastal problém. Všechny obrázky a gify - neoznačené jakýmkoliv zdrojem. To mě velmi zamrzelo, protože před přihlášení jsi musela číst pravidla pro vstup do Klubu Snílků. Tvé nadání, a to píši upřímně, protože nadání pro psaní máš, kazí takové chybičky, na kterých, ale také záleží. Kdyby šlo o jeden, dva, tři články, ale tady je jich mnohem víc (tady, tady, tady, tady, tady a další a další...). Je mi velmi líto, ale radím a opravdu moc doporučuji udělat v tomhle pořádek, možná dohledat zdroje, nebo je smazat, aby byl blog opravdu pouze autorský, protože je to velká škoda, věřím, že bys byla aktivní členka a doufám, že budeš, pokud nebudeš ostatníma přijata, zkus štěstí napodruhé, když půjdou vidět výsledky, okamžitě budu pro, ale dnes bohužel musím ač nerada dát ANKETA.

2) Daylight Star - daylight-star.blog.cz - NE
I když se to podle ostatních na můj věk nesluší, pořád sním. Přemýšlím o jiných světech, o magických tvorech, o příbězích každého z nás. Každé ráno, když všichni spí, sednu si ke stolu a kreslím. Vymýšlím si různé písničky, píšu příběhy a čtu fantasy knihy, i když to rodiče neschvalují. Prosím, přijměte mně!
Zdeňka M.: Máš blog srpen a září, tedy dva měsíce a už pozastavuješ? A nešlo by to vyjádřit jinak než třemi tečkami? SB k nám prostě nepatří. Navíc hodně článků tvoří jedna či dvě věty a obrázek bez zdroje, které chybí všude. Je pěkné, že máš ráda kreslené poníky a jsi snílek, ale vážně nechápu, čím bys chtěla přispívat do klubu. Takže NE.
M. Phoenix: V životě jsem ještě neviděla nikoho, kdo by byl schopný napsat po ď tvrdé y, takže ti tleskám, dnes jsi mě zase naučila něco o lidech a fakt to nemá chybu O.o Pohlavý, šelmi, něco o mím životě, živími formami, áááá! Už mě netýrejte, všechno vám dám! Tvá znalost gramatiky je prostě opravdu smutná, mnohé tvé věty vůbec nedávají smysl, kradeš obrázky, krátce štěkuješ a aby toho nebylo málo, od září ti blog umřel. Říkám tedy rozhodně NE.
Tea: Jelikož je momentálně od 7.září 2014 blog pozastaven a na blogu je tím pádem velmi málo článků, blogerka by se měla přihlásit, až bude blog opět aktivní a bude o členství dál stát. NE.

3) Maggie Ann - www.mad-lemon.blog.cz - NE
Mám dojem, že pořád nosím hlavu v oblacích. :) Reálný svět mě většinou nebaví, jsem ponořená do jiných světů, knížek Narnie, Hobita, nebo Harryho Pottera, jediné seriály, které mě kdy nějak upoutaly jsou seriály tyou Doctora Who a podobné. Mám občas zkrátka pocit, že jsem nějaká (ne)dobře naprogramovaná chyba. :)
M. Phoenix: Poslední článek z loňského srpna mě zrovna neuchvacuje, takže NE. Přihlaš se, až budeš zase aktivní, a zkusíme to znovu.
Dorka Jeseňská: Snílkovstvo by tam aj bolo a v tom malom množstve článkov vlastne ani nemám čo vytknúť, no čím by takmer pol roka neaktívna blogerka mohla prispieť do klubu?! Domáca úloha pre Maggie Ann znie: preber svoj blog z letargie a potom ak budeš mať záujem zašli ďalšiu prihlášku. Len čo tak učiníš, môžeme diskutovať o tvojom snílkovstve. Tento krát však NIE.
Tea: Nepochopím, proč se hlásí někdo, kdo založil blog v srpnu 2014 a poslední článek 29.8.2014, kde je tříměsíční lhůta aktivity pro splnění klubu? NE.

4) Iris Virág - www.i-ris.blog.cz - ANO
Protože se snažím ve všem najít alespoň něco zajímavého, když už ne hezkého. Odmalička ráda sním, což přímo souvisí s mou zálibou v psaní, kreslení a čtení tvorby ostatních, podobně založených osob. Na Klub snílků jsem narazila teprve nedávno a myslím, že členství v něm by pro mne bylo velkým přínosem. :-)
M. Phoenix: Tvůj styl se mi hrozně líbí, ale mám problém s tím, kolik těch blogů vlastně máš (a rubrik) a jak se v tom všem vyznat. I když se snažíš mi pomoct vysvětlivkami, výsledek je pořád takový, že je to silně nepřehledné, je mi nepříjemné bez varování proklikávat mezi několika blogy a ty si tím hrozně škodíš, jelikož se ti akorát tříští návštěvnost - a nedivím se, že máš málo stálých čtenářů. Musí pro ně být těžké udržet krok s tím, kde všude vlastně sedíš a čemu všemu se věnuješ. Řekla sis o zpětnou vazbu, a tak ti ji dám - na tvém místě bych se pořádně zamyslela nad tím, z kterých rubrik máš opravdu dobrý pocit, které jsou pro tebe aktuálně důležité, v kterých to žije, a kde z toho nemáš úplně nejlepší pocit. Kde to necháváš hnít jen pro nějaký pocit nostalgie. V některých tvých starých rubrikách je jen málo článků, a tak bych zvážila jejich přesunutí jinam nebo úplné smazání (pro vlastní potřebu si je vždycky můžeš nechat v Rozepsaných nebo uložit do PC, musí ale opravdu i po letech viset na tvém blogu veřejně?). Každá zrušená stará rubrika nebo sloučení s jinou - bonusový bod navíc pro přehlednost. Čtenář se nechce prohrabávat neaktivními věcmi z dávnověku, chce vidět, že blog je čile živý ve všech rubrikách a jeho autor se umí vyvíjet. Dál - na co máš dva profily? Tenhle mi připadá skvělý, ten druhý bych úplně zrušila, nebo zakomponovala do toho hlavního - proč to tříštit do dvou míst a dvou stylů? Nad karikaturou visí tvé jméno - proč? Z adresy i podpisů je jasně patrné, takže tam mi to slůvko přijde navíc. Odkazy "Hlavní stránka" jsou taky naprosto zbytečné - na homepage ti odkazují všechna záhlaví. Staré články, pokud bazíruješ na jejich přítomnosti na blogu i po letech, bys měla vždy jednou za čas zrevidovat a ujistit se, že jsou ještě funkční. Třeba tady je několik obrázků nefunkčních a ke všemu nejsou tvoje a není uveden odkaz na autora, takže zrovna tohle je něco, co nemá na kvalitním blogu podle mě co dělat (a prosila bych, aby tu došlo k nápravě - zdroje nebo smazat). Podobné věci si pro mě za mě veď na tumblru, ale nejhorší zlozvyk blogerů je publikování něčeho dvakrát a víckrát - třeba na tumblru, na blogu a ještě jinde. Pokud máš víc platform, mají se doplňovat, ne vzájemně kopírovat. Taky pozor na pořádek ve sloupku - ty to naštěstí ještě máš uklizené, ale doporučovala bych nepřehánět to s nálepkami (zvláště - opět - pokud jsou cizí tvorby) a blikátky. Blogu to ubírá na serióznosti a čím víc pičičinek, tím víc to lidi rozptyluje od čtení. Kvalitní psaní jako máš ty nepotřebuje ozdobičky okolo. Pochvala navíc za uklizenost článků, odstavce, odsazování a zarovnání. Čte se to krásně a baví mě převaha dobrého čtení nad fotkami. Snílek rozhodně jsi a palec nahoru za nedočkavost se k nám dostat :) Vyjmenované věci beru jako návrhy, nenašla jsem nic, co by mi vyloženě bránilo tě přijmout, ale budu pro tvé dobro doufat, že se zamyslíš. Členství ANO.
Dorka Jeseňská: Hneď po načítaní stránky ma upúta čosi ako autoportrét. Páči sa mi, rozhodnem sa. Zdá sa mi však nanajvýš nelogické mať toľko profilov a ešte nelogickejšie mať toľko webov. No keď blogerke vyhovuje ten z môjho pohľadu brajgel, nie je čo riešiť. Len by som podotkla, že by nebolo úplne k zahodeniu doplniť odkazy aj k novým rubrikám, v TOMTO článku. No to je už len taká moja poznámka. Za mňa. ÁNO
Tea: Na první pohled mi přijde, že je v Tvém menu strašně zbytečných přeplácaných věcí. Třeba, proč tam jsou dva seznamy Tvých oblíbených blogů? Dobře, na některé chodíš víc, než na ty druhé, ale slušelo by tomu víc, kdyby tyhle dva seznamy byly pohromadě spojeny, a ty upřednostňující dát na první místa a pak zbytek. Je sice pěkné, že máš ikonku na Téma týdne, ale je mi ho tam v rohu docela líto, když je u Hřejivé výzvy větší nadpis, proč není před ikonkou taky nějaký podobný? Líbí se mi tvůj druhý profil, kde jsem si po otevření mohla přečíst věty vztahující se přímo na tebe a tvou osobnost, což není vůbec špatné, ale někdo by si mohl pomyslet, že je to tam dvakrát omylem to Profil a na ten druhý už nekliknout. Chválím pěkné karikatury, ta spodní v menu mi přijde taková méně upravená, nadbytečná oproti té hlavní nahoře. Líbí se mi rubrika Fotoportfolium, spojení fotek s kratšími či delšími odstavci, proč právě tato fotka. Jediná škoda, že i tady je poslední článek s fotkami v únoru 2013, ale není všem dnům konec žejo. Povídky a další deníkové vyprávění se mi líbí, ještě víc tvořivost různých vět a proto doufám, že bude aktivita dál vidět nejen na blogu, ale i tady v klubu. ANO.

Jediné chvíle, kdy jsem nohama na zemi, jsou když jsem v práci. Jinak pořád nad něčím přemýšlím, fotím či tvořím.
M. Phoenix: Když tak pěkně prosíš v posledním článku, pozměním si na tebe odkaz, až tak budu hodná ;) Nový blog má krásný design, je velmi aktivní a plný krásných fotek a pohodové tvořivé atmosféry. Tady nemám co vytknout, ty králičí vánoční fotky jsou naprosto boží a vítám tě u nás! ANO.
Dorka Jeseňská: Ach, jaj. Máš rozkošných domácich miláčikov a je mi zjavné, že ich máš aj veľmi rada. Žiaľ to mi ešte nestačí aby ma to presvedčilo aj o niečom inom, než o tvojej dobrosrdečnosti. Na mňa sa musí ísť úplne inak, než cez sympatie.
Tak som napokon dospela k bodu, k bodu, ktorý značne ovplyvnilo moje rozhodnutie. Bol to bod keď som si povedala, že chcem vidieť viac takých (podľa mňa) úžasných kresieb, zasnených fotiek a článkov, ktoré akoby sa sami od seba čítali a ešte lepšie by bolo, keby si sa prostredníctvom KS podelila so svojou tvorbou aj s ostatnými. Tak ako, každý kto sa cez Aditovské sito dostane do klubu. ÁNO.
Tea: Vzhledem rozhodně veselý, barevný a optimistický, možná bych o trochu zvětšila to Vítejte!, takhle malé se to ztrácí trochu na takové široké stránce. Fotografie pejsků a zvířátek jsou opravdu krásné a profesionální. Já si nejsem jistá spíš jinou věcí, jestli se dá přispívat i do jiných projektů, které u nás jsou. Tvůj blog je spíše na ta zvířecí témata a já se bojím, že tady by aktivita mohla váznout, bohužel. ANKETA.

6) Terka M. - www.mikulovatereza.blog.cz - NE
Protože už od malička ráda píšu povídky a sním o tom, že bych jednou chtěla dokázat něco velkého. Miluji psaní. :-)
M. Phoenix: Obsahově mi to přijde v pohodě, příjemně čtivý psaný blog, ale vzhled by potřeboval hodně doladit, je tady spousta kiksů, kde bys to rozhodně mohla udělat líp. Už celkový koncept chybí. Záhlaví naznačuje, že tě Paříž baví, tento koncept ale nic jiného na blogu nepodporuje a je to trochu škoda. Jen v profilu je zmínka. Sloupek by měl být trochu širší nebo bys alespoň měla nějak odsadit text v něm, aby v něm nebyl tak natěsnaný. Připomnělo mi to scénu z Hvězdných válek, kde Luka, Hana, Leiu a Žvejkala začne svírat lis na odpadky. Jednotlivé odstavce v tom profilu bych také odentrovala. Dej tomu trochu prostor. Proč jsou Rubriky na posledním místě, kilometry za vším ostatním, to nepochopím. Rubriky jsou jedna z nejdůležitějších položek navigace a musí být jasně viditelné hned po prvním kliku na blog, jinak je něco špatně, nehledě na to, že kdoví, kolik z nich je vůbec aktivních. Například rubrika The Sims 3 je naprosto pasé, je v ní jediný článek, a ten podle mě opravdu nezavání světobornou myšlenkou a tu vlastní rubriku si nijak zvlášť nezaslouží. Je to pouze dlouho prošlá aktualita. Podobně Sedmero odstínů fialové - bude se v tom pokračovat nebo to umřelo nebo proč to má vlastní rubriku? Stejně tak by to mohlo být zařazeno v Projektech či jinde. Rubrika Fotky 2013 je rovněž naprosto žalostná. Dva články jsou plné takových běžných pouličních výcvaků ve většinou příšerné kvalitě (a přitom obrovském rozlišení, takže se to načítá povážlivě dlouho), jeden jediný obsahuje alespoň recept, a je tudíž něčím přínosný. Je to ukázkový příklad rubriky, kterou bys v klidu mohla smazat (pokud ti na těch fotkách tak sejde, přesuň je do galerie, ale upřímně si myslím, že bys měla mít vyšší standard pro publikování fotografií). Mátlo mě těch několik zvlášť napsaných rubrik a zjistila jsem, že jsou to rozcestníky, v nichž se objevuje totéž, co je v Rubrikách dole ve sloupku. Pak ovšem nechápu, proč to tam máš dvakrát. Radím ti ty Rubriky dole smazat, ať to neplete. Celkově je promaž o věci, co už jsou pasé, případně poslučuj, na tvém blogu se mi orientuje hůř než u Iris (viz výše) a ta má ty blogy přitom asi čtyři, takže to je co říct. Obávám se, že v tomhle stavu to přijmout nemůžu, je toho tam moc nevyřešeného. Je mi líto. NE.
Dorka Jeseňská: Čo povedať, pocit keď som sa konečne doscrollovala k menu pozostávajúceho z piatich rubrík, no vzápätí zisťujem, že je tu ešte aj ďalšie menu pod zoznamom propagovaných webov, je na nezabudnutie. (A podotýkam, aj na šľaktrafenie.) Mňa, ako potenciálneho nového čitateľa proste nezaujíma, že práve v tejto chvíli čítaš či sleduješ to alebo tamto, dokonca ma nezaujíma ani tvoj toplist. Z toho by som sa totiž asi ťažko rozhodla, či ma tvoja tvorba zaujme, alebo nie. Nehovoriac o tom, že je to vážne škoda, pretože nový čitateľ môže celkom ľahko prehliadnuť rubriky. Ďalej pri poviedkach do ktorých som sa začítala ma dosť zamrzelo, že niektoré už aj dva, tri, roky ležia ľadom a popritom som sa nikde nedočítala, či ich ešte plánuješ dokončiť, alebo nie. Usudzujem, že asi nie. Okrem toho rada by som čosi len tak pomimo podotkla k jedinému článku v rubrike The Sims 3. Ja osobne Google ako zdroj nepovažujem. Práve z týchto dôvodov by som odporúčala prekontrolovať aj staršie články a spraviť takú menšiu rekonštrukciu blogu a až potom sa o členstvo znova uchádzať. Veď ani v živote nejde vždy všetko na prvý krát a len čo vytknuté viac nebude môcť byť vytýkané, sa ukáže ako ďalej. Žaľ tentokrát ti to veľmi nevyšlo. NIE.
Tea: Popravdě já si myslela, že Terka M. je členka klubu už dávno a její přihláška mě zde docela vykolejila. Profilová fotka změněna, hned plus na začátek, ale ten seznam rubrik dole mezi posledními mi vadí a komplikuje přehled. Dlouhé názvy těch rubrik bych celé smazala a udělala přehledný seznam pod profilem, jak máš rozdělené: Reklamy, Týdenní témata, ale přemístila je hned pod profil a nadále pokračovala se seznamem: Co právě čtu, Co právě sleduji atd. Pokud je více povídek, kde každá z nich má několik kapitol, klidně ten seznam prodluž, tím myslím hlavní nadpis Povídky a pod tím samostatný nadpisek např: Smrt v jezeře... Ale pokud jsou rubriky, kde je pouze 1-2 články, a ještě k tomu z roku 2011-2012 (Oblíbené knížní postavy), proč místo téhle rubriky nepoužít třeba rubriku Recenze knih, kde tyhle články přidat jako bonusové. Jinak krom těchto chybiček nic vážnějšího nemám, fandím rubrice Literární soutěž, v povídkách se vyznáš, to bez pochyb, a já ti, Terko M., šanci dát chci, věřím, že se v příštím měsíci v Repetitiu sama dobrovolně přihlásíš, kde půjdou vidět i další změny, tak jako u profilové fotografie. Za mě ANO s Repetitiem.

7) Inalyn - www.inalyn.blog.cz - NE
Pretože rada lietam hlavou v oblakoch, tvorím, píšem, čítam, kreslím...V jednom kuse odbieham za hranice reality. Občas sa to zdá v tomto svete nemožné, ale stačí mi do rúk chytiť knižku, pero, ceruzku, alebo sa len tak zamyslieť a už som vo vlastnom svete a lietam kdesi medzi hviezdami. Byť členom v klube, kde sú ľudia, ktorí sú na tom podobne ako ja, by bolo pre mňa veľkým prínosom a možno tak trochu splneným snom :)
M. Phoenix: Tvůj blog se mi v zásadě moc líbí, ale potřebu doplňovat každý svůj článek o cizí obrázky zrovna neuznávám a to, že nikde nevidím zdroje, je pro mě zásadní překážkou. Jsem slepá nebo ti Autorský zákon nic neříká? Jeden dva prohřešky se dají přehlédnout, ale tohle je zásadní blogerský fail. NE. Naprav to a přihlas se znovu, nebýt tohohle kiksu, brala bych tě velmi ráda.
Dorka Jeseňská: Zdroje, zdroje a ešte raz zdroje! Ľudia! Prisahám, že nie raz pociťujem nutkanie vyhľadať blogerov, ktorí nerešpektujú autorský zákon, pousádzať ich do somárskej lavice a donútiť ich najmenej sto krát napísať: "Nekopírovať cudziu tvorbu bez súhlasu autora, alebo aspoň uvedenia zdroja!"
Kvôli takémuto "prešľapu" hovorím NIE a radšej si prestanem všímať dotieravú myšlienku, že nakoľko ti vlastne záleží na členstve, keď si sa s blogom v takomto stave uchádzala o členstvo. Z toho mi totiž vyplíva, že si pravidlá klubu nečítala, alebo sú ti ukradnuté.
Za mňa tento krát a za takýchto podmienok NIE.
Tea: Na vzhledu jediné, co bych změnila, je to tmavě hnědé pozadí, k tomu úzkému blogu mi opravdu nesedí, menu by o té šířce mohlo uvažovat také, ale to největší opravdu nesouvisí se vzhledem takovým, jako s několika pravidelnými obrázky v každém článku na dané téma. Je pěkné někdy nějaký ten příkladný obrázek přidat, ale je těžké vložit do obrázku odkaz na obrázek? Bohužel s tímto porušením, opakujícím se ve všech článcích, rozhodně NE.

Fantazie je mojí součástí, místo kam se ráda vracím. Místo které mi dává sílu, abych přežila tu všednost reality. Ve fantazii můžu všechno, můžu být kým chci. Fantazie a snění jsou můj druhý domov. Neznám lepší pocit než ten když svoje štěstí z tvorby můžete sdílet s ostatními.
M. Phoenix: Další, jinak pěkný snílkovský blog, kde Autorský zákon zřejmě nic neznamená. Že je tvé psaní kostrbaté a máš ještě co dohánět, aby to bylo čtivější, to bych přešla, nikdo není dokonalý a prostě se potřebuješ vypsat. Absence zdrojů cizích obrázků mi ale vadí. NE. Až to opravíš, zkus to znovu.
Dorka Jeseňská: Tu vytýkam v podstate to isté čo aj u predošlej blogerky. No dovoľte mi ešte takú menšiu rečnícku otázku. Na čo sa Maglaiz obťažovala s napísaním TOHOTO článku, keď mnohým je to evidentne fuk?! Alebo sa tak aspoň prezentujú. Dokonca ani tvoja (ne)aktivita na mňa nespravila bohvie aký dojem. (posledný článok z dňa 23. 11. 2014) Pre dnešok NIE.
Tea: Ach, to zabolí, když poslední článek byl před třemi měsíci. Když se někdo rozhodne dát si z nějakých někdy i závažnější důvodů pauzu (škola, dlouhodobá nemoc, pc v opravě) také se mi stalo, že jsem víc jak měsíc musela být doma bez pc, ale slušelo by se alespoň zrušit přihlášku, nebo napsat krátké info (ve škole na pc, u kamarádek, kdekoliv je přístup na net), že se na nějakou dobu loučíte. Obrázky bez zdrojů, každý článek, případ stejný, jako u předposlední blogerky. NE.


Tak, to je pro dnešek vše, vítáme na palubě Iris a Alenu! Ostatní nechť to případně zkusí příště, a kdo má zájem se k nám přidat, čtěte bedlivě vstupní podmínky a nezapomeňte ani na v daném článku zmiňované Zlobišárny, které nepromíjíme. Ušetříte tak sobě i nám čas.

Na viděnou u příštího vydání.

M. Phoenix, Tea, Dorka J. a Zdeňka M.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dragilia Dragilia | E-mail | Web | 9. února 2015 v 15:57 | Reagovat

Vítám na palubě přijaté členky. A doufám, že ty, kterým členství uteklo o pár prohřešků, přijmou výzvu a vbrzku je tu znovu uvidím ještě v lepší kondici. :-)

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 9. února 2015 v 16:24 | Reagovat

Vítam prijatých. :) Som rada za Iris, pretože jej blog rada navštevujem. :)

3 Iris V. Iris V. | E-mail | Web | 9. února 2015 v 16:26 | Reagovat

Děkuji vám moc za přijetí a za tak obsáhlou zpětnou vazbu. Je to úplně poprvé, co mi někdo takhle upřímně zhodnotil blog. V nejbližších dnech se pokusím vše napravit, odstranit neozdrojované obrázky a tak.
Pod ikonkou Hřejivé výzvy mám seznam účastníků, ne svých oblíbených blogů, ale uznávám, že to z toho není moc zřejmé. (jsem dost nepořádná v reálném i virtuálním světě, což jste pravděpodobně právě odhalily :-D)
Už se těším na aktivity s tímto klubem spojené. :-)

4 missneverfree missneverfree | E-mail | Web | 9. února 2015 v 20:49 | Reagovat

Když si pomyslím, že jsem před přihlášením neprocházela jen podmínky, ale i Repetitia a přijímací články, abych zjistila, jestli jsem vhodný kandidát a jestli se přihláškou neztrapním... -_-

Gratuluju přijatým! :)

5 m. m. | Web | 9. února 2015 v 20:50 | Reagovat

[4]: Asi tak :) Každej to holt vnímá jinak. Ale my si všímáme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama