Třicátá třetí vzducholoď - Nezastavujeme, máme zpoždění!

17. února 2014 v 22:13 | Tři Grácie/Erínye |  Aditum
Zdravíme Vás vespolek!
Stala se nám trochu nemilá věc. Drahá Berenika si toho na bedra vzala přespříliš a nyní se ocitla v časové tísni. Proto také nevyšla tak dlouho očekávaná lednová vzducholoď, ovšem nebojte se, vše bude napraveno, jelikož se nám zde sešly Tři zimní královny, které vynesou ortel.

Dovolte mi, abych Vám představila grandiózní Anne Eyre, elegantní Zdeňku a supercalifragilisticexpialidózní osobu, tedy mě, Maglaizíčka. Naše ega děkují za Váš nadšený potlesk a zavazují se k dalšímu měsíci nabubřelosti.

V prosincové vzducholodi Anne Eyre šetřila lístky a já se jí v tomto ohledu musím zastat, jelikož klub se zove klub od toho, že je v něm OMEZENÉ množství osob, jež spojuje společný cíl a aktivita. Stále nám přibývají členové jako na běžícím pásu, ovšem přispívají jen a pouze staré firmy či sem tam, aby se neřeklo, jeden nováček z dvaceti. Bez Vaší spolupráce to nepůjde. Pokud Vám nevyhovují podmínky ku tvorbě, pak zkuste sami něco navrhnout. Jsme komunita a to znamená spolupráci. Tak směle do toho, nestyďte se a na férovku nám řekněte, co se Vám nelíbí. My, Správci, jsme tu od toho, abychom pouze dohlíželi na chod klubu. Nejsme založeni na oligarchii, ale demokracii.

Nuže vraťme se k prosincové vzducholodi. Lístky byly vydány slečně Elizabeth a slečně Dorce Jeseňské. Něch sa páčí, ďakujeme, že ste si vybrali zpoločnosť AirSnílek. Gratulujeme, přijímáme s otevřenou náručí a těšíme se na spolupráci. Prosím, Anne Eyre, aby tyto dvě pozoruhodné osoby zapsala do Knihy živých, totiž Snílků. Ovšem Vy ostatní z prosincové vzducholodě neklesejte na duchu, znamenám si tuto vzducholoď a ještě se na ni s děvčaty podíváme z blízka, zdá se mi, že tam ještě možná pár blogů alespoň na anketu je.

A co nás čeká dnes za hostinu? Nuže, hleďte.1) Aynarra Tulrgar - http://irith.blog.cz/ prozatimní NE
Protože jsem snílek a ráda se utápím ve světě fantasie. Knihofílie je sice nemoc a moc krásná, ale v poslední době se u mě projevuje i něco, jako pisatelský virus, který mi na jednu stranu nahání husí kůži a na druhou stranu se ráda ponořím do svých smyšlených světů :)
Maglaiz: Aynarro, znám Tvůj blog od počátku, vím, že umíš psát dobře, zajímavě, jsi tvořivým Snílkem a tuším, že bys byla i posilou našeho klubu, ale Tvůj blog je ještě moc mlád a nejsem si jistá, jak by to bylo s Tvou aktivitou v klubu i na Tvém blogu. Prozatím NE, ale zkus jeden dva měsíce pravidelně přispívat a přihlásit se znovu. Hodně zdaru!
Anne Eyre: 15 článků a od prosince 2013 téměř nic nového. Projdu tedy všechny články, ať si mohu udělat nějaký úsudek. Hned u jednoho z prvních článků jásám nad zdrojem obrázku. Tvoříš, a to celkem hezky, navíc každý někdy začínal. Ale myslím, že tenhle blog se musí ještě odležet, a proto musím říci NE. Jednou snad ano, ale ne dnes.
Zdeňka: Na první pohled se mi tvůj blog líbí a snílkovský rozhodně je, jen mi přijde, že toho na něm máš ještě dost málo. Byl založen teprve v říjnu, takže bych s tvým přijetím ještě nějaký čas posečkala, aby bylo vidět, jak se blog vyvine. Prozatím NE, ale klidně se za nějaký čas zkus přihlásit znovu.

2) Jitka Morávková - http://moravkova-jitka.webnode.cz/ NE
Od malička mi říkali, ať si už konečně sundám ty růžový brýle. Stále vymýšlím něco nového,tvořím různé dekorační předměty,maluji,tvořím pro děti,šiju,vyšívám, recykluju např. různé roličky, krabičky atd.... je toho mnoho.Měla jsem i krásné zaměstnání - vazačka a dekoratérka květin, teď jsem na mateřské a abych nějak vyplnila tu moji touhu po tvoření, začala jsem vyrábět i šperky.Mám i smělé plány do budoucna co se týče tvoření a podnikání.Přeci jen, mateřská má i konec :-) Tento blog jsem našla náhodou a moc se mi líbí, že tu jsou lidé podobného ražení.Takže jestli jsem Vás zaujala, moc ráda se stanu členem, jestli ne,stejně sem zabrouzdám. ;-) Pěkný den všem,s pozdravem a úsměvem Jituš
Maglaiz: Když jsem si prohlédla celou Vaši stránku, neměla jsem dojem, že jste Snílek. Zručná jste. Krásně kreslíte i vyrábíte pozoruhodné šperky, přesto mi zde chybí průvodní text. Stránka se de facto skládá jen z fotek Vašich výtvorů. Co třeba zkusit napsat nějaké návody, jak třeba nakreslit to a to, nebo jak si žijete s miminkem? Spíše bych to viděla na spolupráci s naším klubem ohledně reklamy, nikoliv ale jako právoplatnou členku. K tomu ještě přičtu Vaši neregulérní přihlášku (že bychom neuměli číst pokyny?). Je mi líto, ale za mou osobu NE. Přesto vinšuji vše nejlepší a ať se hýbou kšefty.
Anne Eyre: Tvorba je to hezká, představení zvláštní, ale nepůsobíte na mne jako Snílek. Jak říká Maglaiz, chce to návody, text k obrázkům... Musím říci NE.
Zdeňka: Vaše tvorba je nádherná, ale vaše stránka mi příliš snílkovská nepřijde. Obsahuje v podstatě jen fotky vaší tvorby a nic jiného, což je podle mě příliš málo. V tomhle jsem s Maglaiz za jedno. I já jsem za NE.

3) Yima - http://yim.blog.cz/ ANO
Realita? Ale prosím vás, tam já jen přežívám. Popravdě, ani se nedokážu soustředit a vždy spadnu do svých myšlenek, vymyšleného světa. Věřím na všechny nadpřirozené bytosti, na mé vymyšlené bytosti. O těch si vedu i rubriku. A o tom všem potom píšu příběhy nebo delší novely. Když jsem byla malá, každý rok jsem navštěvovala Narnii - prošla jsem skříní, nasadila si prsten,... Proč mi jen nikdo nevěří?
Maglaiz: Jsem nadšena vzhledem Tvých stránek. Proč nemít v záhlaví zrcadlově napsáno své jméno, že? Na první omak jsem byla překvapena, že patnáctiletá slečna píše takto bez chyby a bez překlepů, zvláště jsem měla chuť zatleskat, když jsem se začetla do článku Tancující písmenka. Jsem příležitostný korektor, zvláště autorů v Tvém věku, a gratuluji Ti. Také mne potěšilo Tvé vlastenčení. Ovšem osobní sympatie stranou. Trochu se mi nelíbí, že některé obrázky (zvláště v srpnu), které evidentně nejsou Tvé, nemají zdroj. Ovšem to se dá hbitě napravit, že? Vím, že mnozí budou namítat, že na Snílka je to příliš střízlivý blog, ale kdo říká, že má být Snílkův blog zahlcen balastem? Je to kvalitní, autorský blog, v němž jsem nenašla článku, který by nezaujal. V Yimě vidím velkou posiluji pro Creatio i literární rubriky. Ode mne máš ANO.
Anne Eyre: Představení mě velmi zaujalo a na blog jdu dokonce s chutí. A to mi nikdo nedal kafe ani čajíček, natožpak nějakou dobrotu jako úplatek. Trochu mě zarazilo, že máš blog jen od loňského července, ale na tom není nic špatného. Každopádně budeš velká posila pro naše tvořivé rubriky, doufám, že můžeme počítat s tvou aktivitou. ANO, ano, tisíc ano.
Zdeňka: Na tvůj blog jsem již narazila a musím uznat, že je skvělý. Věřím, že se budeš zapojovat do dění v klubu. Za mě taktéž ANO.

V realitě pouze přežívám. Jsem snílek, který se často uzavírá do sebe a mám svá tajemství, která bych neřekla ani své nejlepší kamarádce...
I když je mi pouze dvanáct, na věku přece vůbec nezálež! Někteří tady na blog.cz nás, mladé snílky, pisálky...Často přehlížejí a když už si nás všimnou, podle nic jsme naprosto k ničemu...Moje osůbka, totiž já, mám své vlastní světy, ve kterých se často ztrácím před děsivou a krutou realitou. Věřím na věci, z kterých si děcka v mém věku dělají srandu a často mé "choré" myšlení nechápou.
S přáním krásného večera, Ami :-)
Maglaiz: Vezmeme to hezky pořadě. Vzhled snílkovský, poslední články snílkovské, ale když se člověk trochu více ponoří do hlubin minulosti a začne si čárkovat neozdrojované obrázky (ku příkladu zde, zde, zde, zde, zde, zde, zde, zde, zde a tak bych mohla pokračovat v každém měsíci), extrémě krátké články bez špetky iniciativy (např. ty dva videové články v červnu) a informační články, o tomto evidentně zkopírovaném článku ani nemluvě. Být tebou, tak si projdu všechny články na blogu, doplním text, přiložím k obrázkům zdroje, odkud jsem je vzala (strejda google nebo deviantart vážně nestačí), vyhodím oznamovací články (ono je to dosti nebezpečné ve Tvém věku psát, že jedeš tehdy a tehdy k moři atd.) a přihlásím se znova. Tudíž ode mne prozatím dostáváš NE a myslím to dobře.
Anne Eyre: Nejdříve k představení: Přece jen na věku trochu záleží, obzvláště pokud jde o psaný text. Podle blogu Snílek jsi, rozhodně to působí zajímavě. Tvoříš a tak, ale ty zdroje! Mohu jen opakovat po tetě Maglaiz, co vše se mi na tvém blogu nelíbí. Vždyť ty ani ve vzhledu nemáš dostatečný zdroj. Za mě NE.
Zdeňka: Snílek rozhodně jsi a tvůj blog vypadá zajímavě. Tvé básničky se mi vážně líbí, pokusy o recenze knih a povídky oceňuji, ale občas mi tvé články přijdou hodně krátké a u obrázků (pokud to tedy nejsou tvé vlastní) mi chybí zdroje. Takže za mě NE.

5) Anasissis - http://anasissis.blog.cz/ pro neaktivitu a neaktualizaci mailu vyřazen blog z přijímacího řízení


I moje sny mají sny :D
Maglaiz: Děvče, děvče, nevypadá to s Tebou dobře. Co měsíc to minimálně deset prohřešků. Pojem zdroj Ti nic neříká o časté krátkosti článků a zbytečných oznámeních ani nemluvě. Kromě toho to vyhlíží, že ani nemáš zájem o členství, jelikož dáváš k dispozici nefunkční e-mailovou adresu. K tomu ještě přesouváš literární tvorbu na jiný blog, čímž jsi definitivně ztratila můj zájem o tento blog. Proto dávám NE.
Anne Eyre: Zdá se, že jsi Snílek. Mínus za tenhle článek. A za tenhle taky, mohla ses rozepsat a co chceš nechat na tomto blogu, když tvorbu přesouváš jinam? Chybějící zdroj zde. A nemám ráda fanfiction na Bídníky, vážně ne. Ale každý někdy začínal. Myslím, že jsi na velmi dobré cestě, ale chce to ještě čas. Abych nebyla příliš zlá, viděla bych to zde na anketu, ale za mě NE.
Zdeňka: Na první pohled se mi tvů blog zdál přehlcen, ale přitom jsou některé tvé články zbytečně strohé. Vážně své povídky přesouváš pryč? I já říkám NE.

7) Ayame13th, Daarin, Reina Bai - http://gensouteki.blog.cz/ NE
Sme tri baby, ktoré rady snívajú (a niekedy aj spoločne :-D ) a všetky naše sny premietame do príbehov na našom blogu. :-)
Maglaiz: Děvčata, tolik vlastní tvorby a snaha o vlastní překlady (bez udání původního zdroje - odkaz Vás nezabije a dokonce by Vám s překladem mohli pomoci právě Vaši čtenáři; šlechtí Vás, že uvedete autora/autorku, ale odkaz je odkaz), a tak si to pokaňháte chlubením se cizím peřím. Nejen že je nemorální de facto krást obrázky, ale je to i trestné (ano, kontroluji blogy komplet, tedy od prvního článku až po nejčerstvější). To se mi nelíbí. K tomu ještě máte i krátké informativní články, přičemž by se zde dalo krásně rozepsát a to nemluvím o přehledech samotných autorek. Proč toho nenapíšete o sobě více? I kdyby to měly být hlouposti, např. ráda nosím chlupaté ponožky a zapomínám otáčet stránky v kalendáři. Vkládáte spoustu iniciativy do svých literárních počinů, ale ochuzujete čtenáře o ty největší špeky, které jsou dnes žádané. Co s Vámi, holky? Pustila bych Vás, ale s tím, že do měsíce komplet opravíte celý blog (veškeré obrázky, které nejsou Vaším duševním vlastnictvím - takže 99,9% - budou ozdrojovány + doplníte krátké oznámení, nebo je smažete). Máknete si, ale jste na to tři. Prozatím u mne máte ?.
Anne Eyre: Tohle mi připadá sporné. Blog hezký, ale něco ve mně se pořád brání, říkám si, jestli to nechce trochu více práce. K čemu nám je vědět o starých designech a proč jsou informace o autorkách blogu anglicky, když je drtivá většina článků slovensky? U této povídky to přímo prosí o zdroje všech těch obrázků. Přece jste je nekreslily samy, že? Dobrá, prošla jsem úplné počátky, ale asi bych se tu zasekla do noci, kdybych měla s tak pomalým počítačem procházet celý archiv, projdu tedy ještě poslední rok. U všech recenzí na knihy mi chybí zdroje, některé by mohly být delší. A co je toto, toto, toto, tohle a tadyto? Rozhodně bych vás přijala, ale později, až vše ozdrojujete a smažete ta krátká oznámení. Zatím tedy NE.
Zdeňka: Váš blog na první pohled snílkovsky vypadá, ale bohužel zde často chybí zdroje u obrázků. Povídky rozhodně nemáte špatné, ale chtělo by to probrat si celý blog a doplnit zdroje. Takže prozatím NE, ale klidně to v budoucnu zkuste znovu.

Stále létám v oblacích mezi svými sny...
Maglaiz: Z celého blogu se mi nelíbí jen dva články: tento (Jen odkazy a nic víc? Okořeň to! Argumentuj! Nalákej!) a tenhle (Jen fotografie?! Co zážitky? Cesta tam a zase zpátky. Osobní postřehy z atmosféry, o chování členů kapely či fanoušků. Koncert je kulturní událost, poreferuj, jak to vidíš Ty ;-)). Když první smažeš či oba doplníš, nebudu mít s Tebou žádný problém. Razím Ti tedy na čelo zelené ANO.
Anne Eyre: Moc milý design, opravdu moc. Ale nemohu dát na první dojem. Píšeš a fotíš, to je moc hezké. Blog sice existuje od loňského listopadu, ale nabízí dostatek článků pro mé rozhodnutí. Je znát, že toto není tvůj první blog. Zdroje obrázků u knih jsou, oznámení mají alespoň obstojnou délku, tvoříš, čteš... Za mě ANO.
Zdeňka: Ty rozhodně snílek jsi a do klubu patříš, takže i za mě ANO.

9) Enillity Neima - http://fantasywriter.blog.cz/ NE
Jsem prostě jednoznačný snílek, někdy se normálně dívám na zeď a proniknu do svého vlastního světa, Möienu.
Maglaiz: Mé oči! Někdy mám dojem, že se nově hlásící ani nekoukají na to, mezi koho to chtějí patřit. Zajímalo by mne, zda se autorce její blog líbí a dobře se v něm čte. Obávám se, že by sama řekla zamítavou odpověď. Ačkoliv prohřešků není tolik (v září neozdrojován pouze jeden článek), ale za to mně dosti zvedl mandle drze zkopírovaný článek z desátého října. Neexistuje, aby Snílek nerespektoval zásady slušného chování a neuváděl alespoň zdroj! Také by mne zajímalo, co to máte všichni s těmi nesmyslnými seznamy, zvláště tady je absurdní, jelikož ani na nic neodkazuje a to by, jak vyplývá z názvu článku, právě měl. A krátké informační formulky by si autorka také mohla odpustit. Zkrátka zatím to není na přijetí. NE.
Anne Eyre: Ten vzhled mě vyděsil, no vážně. Když sjíždím dolů, nedá se přes to číst. Ale bez ohledu na něj musím posuzovat dál a tak to také udělám. Krátké články a ještě kratší oznámení (poprvé a podruhé). Tohle na snílkovský blog také nepatří, vlastně by to podle mě nemělo být na žádném blogu, podobně jako těchto pár vět, stejně jako moc nechápu toto. A v tomto duchu bych mohla pokračovat. Tvoříš a snad jsi i snílek, ale ještě chvíli potrvá, než budeš patřit k nám. Zatím NE.
Zdeňka: Sice mi jako snílek připadáš a tvá tvorba je různorodá, ale ten vzhled mi působil trochu potíže něco přečíst. Některé články máš hodně krátké a to mi vadilo nejvíce. Možná v budoucnu změním názor, ale prozatím říkám NE.

10) Kerr Knock - http://believemiracles.blog.cz/ pro konec blogové kariéry vyřazen


11) Pinkie - http://pinkprincessdiary.blog.cz/ blog přemístěn, nechť se tedy autor/ka ozve, zda chce přihlásit nový blog


12) Date tree - http://dates-with-butter.blog.cz/ hlasování uzavřeno na Lumíra
Jsem jedináček a už od mala jsem si povídala sama se sebou, snila o tom 'co by kdyby' a zůstalo mi to dodnes. :-)
Maglaiz: Lhala bych, kdybych řekla, že tento blog nezaujal. Zaujal, ale jsem na štíru ohledně tří nezdrojovaných článků a přespříliš velkému množství krátkých článků, ovšem obojí se dá hbitě napravit. Po srovnání se zbylými ve frontě a zvláště po konfrontaci s předešlým blogem jsem se rozhodla pro řešení anketou. Nechť si obec snílkovská rozhodne v anketě, zda je autorka hodna vstoupiti mezi ně.
Anne Eyre: Začnu velmi ošklivě. Copak je toto? Naštěstí se to zdá býti velmi ojedinělým jevem. Tvoříš, píšeš moc hezky, tvůj blog je mi celkově sympatický, a chci zakřičet ANO! Myslím, že když se obejdeš bez krátkých oznámení a nebudeš zapomínat na zdroje, budeš tu s námi dlouho. Sice jsem tvé básničky nejspíše zahlédla na Literární nástěnce v 1. patře (třeba takovou Ódu na ráno), ale snad nebude příliš zaujaté, když tě nadšeně přijmu. Když nahlásím, že jsem na 99 % ze stejné školy, snad mi to anonymitu příliš nepokazí, když zvážím, kolik tam je lidí.
Zdeňka: Tvůj blog vypadá velmi zajímavě a máš různorodou tvorbu. Myslím si, že bys mohla mezi nás zapadnout, ale trochu mi vadí některé kratší články, proto bych byla pro ANKETU. Ať Snílci rozhodnou sami.

13) Evžen Hurikán - http://jen-sen.blog.cz/ hlasování uzavřeno na Lumíra
Psát o tom, jaký jsem snílek mi přijde troufalé. :"D Ani nevím proč. Ale dejme tomu. Když jsem byla na střední, spolužáci o mě říkali, že jsem pořád jako napůl někde v oblacích. A taky mám ráda sny. Což je trochu špatné, protože kvůli tomu moc spím. Ráda píšu příběhy, ráda kreslím. A taky studuji vysoké studium umění Komiksu.
Maglaiz: Ačkoliv krátce žiješ v blogovém světě, jsem Tebou nadšena. Další mezi mé oblíbence. Na Tvém blogu jsem nenašla jediného škraloupu, až se mi tomu samotné nechtělo věřit a prošla jsem Tvůj blog hnedle dvakráte. Proto tedy není překvapením, že s hrdostí zařvu: ANO!
Anne Eyre: Zdáš se mi býti tvořivým a snícím tvorečkem, ale blog máš krátce a je na něm pouhých 14 článků, z toho opravdu rozhodnutí neudělám. Zatím NE, ale myslím, že jednou k nám patřit budeš.
Zdeňka: Blog vypadá více než zajímavě a tvé články jsou rozhodně snílkovské, ale blog máš velmi krátce, proto bych s tvým přijetím ještě počkala, anebo zvolila ANKETU, ať Snílci rozhodnou.

Hrozně mně inspirují filmy a knihy. Každý večer před spaním se ponořím do světa jednoho z filmů/knih a vytvářím si v něm vlastní příběhy. Často si k tomu i vytvořím vlastní postavu, jako například Liru, dceru boha podsvětí Hádese, po shlédnutí obou (doposud natočených) filmů Percyho Jacksona a přečtením všech knížek. Nebo Tellemore, výreček americký. Osiřela brzy po vylíhnutí a čekala ji jistá smrt. Ano, to je Legenda o sovích Strážcích. Možná to zní jako nějaké plkání, ale ve snech můžu být podstatě kýmkoliv. Ve fantazii se přeci meze nekladou, ne?
Maglaiz: Krátké informativní články, neozdrojované, dokonce článek v podobě samotného videa. Ale fuj! Tohle se nedělá. I když máš v sobě snílkovskou jiskřičku, ještě to není oheň, který hledáme. Co kdybys nám, milá autorko, šla do dorostu a ještě zrála, hm? Prozatím NE.
Anne Eyre: Úchvatný první dojem. Ale tolik gifů a žádné zdroje? Vážně? A tahle rubrika se mi vůbec nelíbí. Tento článek, stejně jako tento, rozhodně není celý z tvé hlavy. Zdroj asi utekl. AFFS jsou jen třešnička na dortu. Za mě NE, i když bys mohla být posilou pro Creatio.
Zdeňka: Ach ty zdroje, ty jsou u tebe velký problém a k tomu ještě krátké články, takže za mě NE.

Snílek? Nemám ráda škatulky, ale budiž. Moji nejlepší a také jediní kamarádi žijí pouze a jen v mé mysli, protože pouze tak mají šanci mi porozumět.. Žiju si ve svém vnitřním světě, ale občas, když mě realita skutečně dostihne, na to pořádně doplatím. Jsem zvyklá snít sama, takže se rozhodně nebudu zlobit, když mě neshledáte dostatečně snivou... :)
Maglaiz: Ale no ták! Co to je?! Prosinec 2013 samé krátké články, v lednu krátký a ještě k tomu anglický článek, a co teprve uveřejněný francouzský úkol, kde se holedbáš, že víš o chybách, ale že ti to opraví až učitelka. Co to tak neuveřejňovat, neb sis tím trhla ostudu, a zkusit to opravit sama? Co má být zase článek o návštěvnosti? A ty nešťastné citáty! Kdyby k nim aspoň byla kratičká úvaha. V únoru zase máš obrázek bez textu, recenzi písně, která vlastně recenzí není, ale pouze konstatováním, že se Ti daná píseň líbí. Příliš mladý blog, abych mohla říci, že jsi to pravé ořechové pro náš klub. Co takhle začít sekat latinu a ještě chvíli počkat s přihláškou? Prozatím NE.
Anne Eyre: Zdáš se mi jako jeden z těch snílků, kteří ze sebe to snění nedokáží úplně dostat. A snad je to i dobře. Písnička Až se čte opravdu hezky, ale mohla jsi k tomu ještě něco dodat, je to vyplýtvaný článek na pár slov. Psát článek převážně ve francouzštině bez překladu také nemá moc smysl, když zvážím, kolik tvých čtenářů asi umí francouzsky. Nebudu ti kritizovat referáty, ale jistě jsi k nim z něčeho čerpala a součástí každé takové práce mají být zdroje. Celkově se mi některé tvé články zdají být hodně krátké, možná až moc na to, že jsou i na Téma týdne a měla by v nich být myšlenka, kterou do krátkého textu nacpe málokdo. A těmi citáty jsi mé NE jen potvrdila.
Zdeňka: Kreslíš pěkně, tedy pokud to jsou tvé obrázky, většinou nemají žádný popis, takže se to s těží dozvím. Některé články jsou velmi krátké nebo ve francouzštině, což by mohlo být originální, jenže neumím francouzsky. A ty citáty se mi taktéž nelíbí. I za mě je to NE.

16) Nemesis Moriko - http://nemesismoriko.blog.cz/ NE
Snílek? Jestli já nejsem (pesimistický) snílek, tak potom asi mluvím čínsky nebo neznám význam tohoto slova:D Utíkám do své vlastní fantazie, píšu a kresliím i ve vyučovacích hodinách a to jen proto, aby mě moje múza nezabila, často si povídám s postavami z různých příběhů a knih:) Nic pro mě není nereálné (teda na úpíry moc nevěřím, ale to je vedlejší..), vymýšlím vlastní světy rychlostí 1-5 kusů denně. Mé sny jsou uzavřené v mém nitru, možná se zas tak snivá nezdám, ale..já někdy sním i místo toho abych žila:)
Maglaiz: Na dvanáctiletou žábu je to dobré, ale příliš moc neozdrojovaných krátkých či dokonce zbytečných článků Ti to kazí. Nejvíc mne na Tvém blogu hněte článek z 9. 2., v němž je video a evidentně okopírovaný text bez udání zdroje. To se nedělá. Víš co? Ještě chvíli tvoř samostatně, občas srovnej svůj blog s blogem naši stálých členů a za dva, tři měsíce se ozvi. Samozřejmě budeš muset napravit své současné resty. Takže pro dnešek máš malé, bezvýznamné NE.
Anne Eyre: Zajímavý první dojem, no opravdu. Pokud je ti 12, jak tvrdíš v menu, jsi více než jen dobrá na svůj věk. Ale určitě se neobejdeš bez AFFS? Zase sháníš betaread a to tě šlechtí, je vidět, že to bereš trochu vážně. Bez tohohle by snad blog také mohl existovat. Tvoříš, kreslíš, snažíš se. Jsi na dobré cestě, ale zatím NE.
Zdeňka: Na tvůj věk je to více než dobré, ale je tu mnoho krátších článků. Chtělo by to si probrat blog a zkusit se přihlásit znovu. Ale teď říkám NE.

? Bože :D Proč si myslím, že patřím mezi Snílky? Jsem moc stydlivá na to, abych o něčem takovém rozhodovala. Ale vám to asi hodně pomůže při výběru, což? Tak tedy....
Jsem prostě taková....dělám ráda to, co mě baví a ráda svou prací lidi těším. Možná svou snivost a víru v lepší budoucnost jsem snílek, který si chce své sny jednou splnit, i když vím, že nic nebude zadarmo :)
Maglaiz: Pouze dva škraloupy! Jsem nadšena, zvláště oním článkem o Slovácích. Ovšem k těm škaredým stránkám. 27. května nemáš ozdrojováno a 11. listopadu byl uveřejněn pro mne i další čtenáře zbytečný seznam, který by sis s naprostým klidem mohla zanést do PC v OneNote nebo ve Wordu či Excelu. Každopádně i tak máš za mou osobu ANO, ale očekávej, že si na Tebe Anne Eyre posvítí reflektorem v Repetitiu. Rada na závěr: čti si po sobě články, abys neměla takové eskapády s českou gramatikou.
Anne Eyre: Zdáš se mi býti Snílkem a třeba u článku o Slovácích jsem se i pobavila. Tvoříš, píšeš a působíš na mě docela originálně. Občas bych tě nejradši praštila Pravidly českého pravopisu přes hlavu, ale stále ještě máš ode mě ANO.
Zdeňka: Tvůj blog se mi líbí, sice je tu několik nedokonalostí, ale ráda tě mezi nás přivítám. Za mě ANO.

18) Šárka - http://cinealton.blog.cz/ ANO
Chtěla bych využít příležitosti zejména v projektu Creatio. :-) (A taky jsem kdysi dávno na lide.cz zakládala forum "snílci", pokud ještě existuje).
...Protože realita prostě nestačí
Maglaiz: Už se těším na to, jak nás snad budeš zásobovat svými malbami, jelikož jsou více než originální. Akorát se mi nelíbí, že jsou většinou malby odbyty jednou či dvěma větami. Dalo by se to rozvést, kdy a za jakých podmínek či situacích malba vznikala, proč vznikla. Většinou už čtenáře zajímají více drby okolo a zajímavosti z pozadí než samotná tvorba. Přesto se nebojím o kvalitu a s klidným srdcem Ti mohu předat jednosměrný lístek do Klubu Snílků, tudíž ANO.
Anne Eyre: Jsem ráda, že se chceš zúčastnit Creatia a doufám, že ti to i vydrží. Kreslíš hezky a u obrázků máš vždy alespoň trochu textu, tvoříš a celkově na mě tvůj Blog působí dobře. Za mě rozhodně ANO.
Zdeňka: Tvé kresby jsou nádherné a jako správkyně Creatia tě mezi nás přivítám hrozně ráda, už se těším, až se zapojíš do dění klubu. Vítej, říkám ANO.


19) Johana - http://kockodlaci.infoblog.cz/ hlasování uzavřeno na Lumíra
Předpokládám,že se za snílka pokládá i holka,co o sobě tvrdí,že je kočkodlak a že zná čarodějku,psodlačici,vlkodlaka,kentaurku a satyrku! :-D
A taky je...úplnej cvok!! :-P
Maglaiz: Johanko, Tvůj blog je ještě mládě. Také mám obavy, zda budeš vůbec něčím přispívat do Klubu, ale možná se mé pochybovačné já (a Anne Eyre v závěsu) pěkně seklo. Já bych o Tvém osudu nechala rozhodnout Snílkovskou obec v anketě. Co Ty na to, Zdeni?
Anne Eyre: Ty jsi možná snílek, ale s malým s. Pochybuji, že se někdy zapojíš do nějakého z našich projektů, spíše uvažuješ o těch nadpřirozených tvorech, než že bys něco tvořila. Na blogu toho je dost málo, abych mohla více posoudit, ale myslím, že NE je vhodná odpověď.
Zdeňka: Blog se mi zdá ještě hodně mladý, než abych si o něm mohla udělat pořádný názor. A zároveň se ptám, zda se do některého našeho projektu někdy zapojíš. V tomhle jsem za jedno s Maglaiz a viděla bych to na ANKETU.Veškeré blogy byly hodnoceny nejpozději ku 15. únoru tohoto roku.

Toť pro tento měsíc vše a zase naviděnou v březnu či dubnu.

Milí přijatí, zde si můžete vybrat z několika ikon Klubu Snílků (nebo stvořit vlastní) a umístit ji na svůj blog.

Chcete patřit k nám? Myslíte, že na to máte? Nuže, stačí jen kliknout zde a podat přihlášku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katuš Katuš | E-mail | Web | 17. února 2014 v 22:18 | Reagovat

Děkuji moc za přijetí! T.T na tu Češtinu si dám bacha 8-O

2 Angela Angela | E-mail | Web | 17. února 2014 v 22:35 | Reagovat

Moc děkuji za přijetí. :-) Jenom... chtěla bych se zeptat, na jaké dva články se mám podívat, chybí u nich odkaz...

3 Maglaiz, správce Imaginaria Maglaiz, správce Imaginaria | E-mail | Web | 17. února 2014 v 22:45 | Reagovat

[2]: Ajš! La pardón. Již opraveno. Nechápu japato, že se mi ty odkazy umázly.

4 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 31. března 2014 v 22:26 | Reagovat

Mnohokrát díky za konstruktivní kritiku ;-) chyby se pokusím napravit. :) I když spousta chyb se skrývá v mých starších článcích.. prohrabu se tím a dodám zdroje ale pokud je problém s krátkostí mých článků před pár měsícema.. tak články nějak závratně opravovat nebo mazat nechci, je to část mé minulosti, bez spousty nešikovných článků bych zřejmě teď psala a bloggovala úplně jinak;)
Ještě jednou děkuji za smysluplnou kritiku, možná se tu se mnou za několik měsíců znovu setkáte:) Doufám, že za tu dobu bude můj blog v lepším stavu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama