Iluze stá sedmnáctá

28. února 2014 v 21:31 | Maglaiz |  Imaginarius
Světlo uprostřed tmy. Jakou má barvu?Dobrý večír vinšuji, Vašnostové.
Poslední únorový den. Jak jej prožili? Doufám, že příjemně. U nás na severovýchodě pršelo. Zasvitl někomu do oken zrzek, nebo bylo všude pošmourno?

Velice populárním se v posledních letech stává téma postapokalyptické. Co kdyby si Oni zahráli na apoštola Jana a zkusili si zaběsnit v zajetí hrůzostrašných vizí? Ačkoliv když jsem si nedávno procházela Zjevení, vzpomněla jsem si na fakt, že 666 je i číslo císaře Nerona, za jehož vlády Jeníček sepsal své vidění. Co když ta zlá šelma, drak je Nero? Co když apokalypsa dle jeho Zjevení nenastane? Co když frustrovaný Jenda jen a pouze využil psychoterapie pomocí vypsání se? Oni se také dozajista mstí svým reálným utiskovatelům v povídkách. Dozajista jsou také mužem z Acapulca, jako byl možná i sám malý Jan.

Autor: alexiuss
Dva obrázky, ale melodie, jež jsem zvolila by seděla pouze na jeden z nich. Doufám, že odpustí a nebudou se příliš lítiti pro mé šalamounské řešení dublovaného hudebního doprovodu.Nu, a Jsou u konce čtení. No, nic jiného již nebude. Oni by toho na jednu Iluzi chtěli nějak moc, ne? Ovšem pokud mají návrh, jak zatraktivnit tuto rubriku či cizí, jen se vrhejte a komentujte či pište emailem na ostrakony.

Odkazy, řádně označené, na své Iluze prozaického či básnického charakteru, uctivě prosím, ráčí vkládati do:

Tak se mějí. Hezky si snějí a znamenají si vše iluzivní.

Snění zdar!
Jejich tetka Maglaiz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama