Třicátá vzducholoď se Snílky

1. října 2013 v 0:01 | Berenika |  Aditum
Jubilejní třicátá vzducholoď přivítala na palubě hned několik Snílků! Koho jsme přijali a kdo se už nedostal na palubu? Tentokrát jsem se do ní pustila trochu pozdě a proto se budete muset spokojit s mým názorem. Z minulé vzducholodi anketou bohužel neprošla ani jedna slečna, snad to tentokrát dopadne lépe. Ještě jednu šanci dávám Smoke, neboť pro ni byly hlasy v anketě vyrovnané - a tak patří i do této vzducholodi a hned na začátek. Letu zdar všem!


1) Smoke - http://lan-ell.blog.cz - ANKETA
Inu, nastane jistá doba, kdy jedinec hledá útěchu v náruči nějaké organizace či uskupení. Pak, přirozeně, hledá skupinu svému srdci nejbližší, své duši nejmilejší. I já hledám. Snít je kouzelné. Mohla bych tohle pavučinkové kouzlo, lehké jak dech, sdílet s Vámi? Nutno dodat, že blog je stále v "rozpuku", vše se míchá, utváří, ještě doznívají otřesy Velkého třesku, a proto žádám o shovívavost, jistě se časem ještě zlepší :)

Berenika:
Zůstává stejné hodnocení jako v minulé vzducholodi, zbývá jen konečné rozhodnutí Snílků ve stejné anketě, jakou jsme zveřejňovali před měsícem. Prosím, vyjádřete své sympatie.


2) Kariol - http://kariol.blog.cz - ANO
Jsem, vždycky jsem byla a asi i budu jiná než mé okolí. Zasněná, neoslepená realitou a naopak vžitá do svého vnitřního království. Jsem snílek a ráda bych se konečně dostala do kolektivu, kde mě nebudou mít za psychicky narušeného jedince ale za neobyčejně obyčejného člena party.

Berenika:
Na první pohled vypadá slečna jako příjemný Snílek. Krásné fotky, video vkusně přidané na konec článku, aby ho nemělo samo pro sebe, jak to bývá u mnoha jiných. Při procházení červencového archivu jsem se trochu vyděsila, když jsem viděla obrázky, ale pod článkem byl správně dodaný zdroj odkazující na DA obou autorek. Chválím! Podívala jsem se pro jistotu dál, ale nemám žádné výtky. Vítej mezi námi, Kariol!

3) Camillia - http://atikcamilla.blog.cz - ANO
Jsem veliký snílek. Pluji hlavou v oblacích. Mám celkem bláznivou představivost. Mé povídky a rozpracovaná "kniha" (které pořád chybí konec) svědčí o tom, jaká jsem a jaká budu. Fantasie je můj svět a ráda bych se přidala k lidem, kteří mi jsou alespoň trochu podobní.

Berenika:
Myslím si, že dnešní vzducholoď vypadá velice nadějně stejně jako další blog. Když jsem se na tvém blogu dočetla, že je ti jen třináct, nemohla jsem neuvažovat, jestli to není jen překlep. Rozhodně bych ti dle úrovně psaní tipovala mnohem víc a pokud nenajdu žádný prohřešek, budeš jednou z našich nejmladších členek! Výhrady bych měla k délce zveřejněné úvahy, ale další rubrika, kterou jsem rozklikla a která je vyhrazená pro recenze mi potvrdila, že příště už to bude lepší. Trochu jsem zaváhala, když jsem zjistila, že ti na článek stačily dvě fotografie a jedna věta, ale budiž, jsou moc pěkné. Váhám, ale nakonec, proč ne? Nemám důvod tě odmítnout a tak zahazuji předsudky o věku někam do dálky a vítám na palubě novou krev!

4) Akiyama Kara - http://akiyama-kara.blog.cz - ANO
Jako malá jsem byla hodně velký snílek s hlavou stále v oblacích. To mi zůstalo doteď. Ať už se jedná o psaní prózy a občas i poezie, nebo mé životní lásky, Japonska, moje střety s realitou většinou dopadnou špatně. Proto bych ráda patřila mezi ty, kteří na tom jsou alespoň trochu podobně.

Berenika:
Konichiwa, Kara-sama. Rozhodla jsem se pro uctivou příponu z jednoho prostého důvodu. Úžasný blog! Zaujala mě již japonština, která se mi zobrazila na otevřené kartě. O to zvědavěji jsem na právě načtenou stránku nakoukla. Myslím, že jsem tě mohla bez rozpaků přijmout bez otevření jediného článku, jelikož první dojem mě rozhodně neoklamal. Naopak ho každý otevřený článek ještě vylepšil. Jako vždy jsem se trochu bála rozkliknutí rubriky o hudbě, ale i ta má tady patřičnou úroveň. Inu, nebudu to zbytečně prodlužovat, vítej na palubě!

5) Aurora - http://chez-moi.blog.cz - NE
Někdo by mohl říct, že jsem špatný blogger. Proč to? Protože někdy nepřispívám měsíce a pak náhle ožiju a jedu si tři články za týden. Není to až takovou prokrastinací, ale náladami mého vnitřního snílka. Někdy se rozhodne dělat mi společnost a inspirovat mě dlouhé měsíce. A jindy už toho má dost a vydá se na dlouhou dovolenou. Já na něj vždycky počkám, příliš stresu by na něj mělo špatný vliv, víte. A on se vždycky vrátí, protože doma to má nejraději. Tak takhle si soužijeme my a doufáme, že budeme moct soužít i s vámi všemi!

Berenika:
Nápaditý vzhled. Jsem ale ihned trochu zaskočená délkou článků. Desetidenní seznámení by se rozhodně dalo víc rozepsat. Oproti tomu článek "Naučte se snít" mi vyhovoval i se svou délkou. Nejsem si jistá názorem na typická malá písmena u názvu článků, rozhodně je to ale osobité. Co se týká zdrojů, někde je nacházím a jinde ne, to přiklání ručičky vah k horší volbě. Zdroje v rubrice vzpomínek nakonec vyhrály svou bitvu. Chápu, že jsou nejspíš z Tumblru, ale je jich tam vzhledem k menšímu počtu článků víc, než jsem ochotná tolerovat. Zkus doplnit zdroje nebo alespoň dopsat, že je nemůžeš dohledat a příště už na autory odkaž. Možná by ani pár delších článků neuškodilo. Pak uvítám, když se přihlásíš znovu.

6) plumpox - http://emogis.blog.cz - ANKETA
Ahoj :) má přezdívka je kaucus.. ráda si představuju různá stvoření nebo věci které vidím (někdy i místa) v něco úplně jíného.. snažím se najít v místech věcěch a lidech krásu... ovšem věřím v paranormální věci a v bílou magii :).. píšu ráda příběhy o tom co si dokážu vybavit... ale jestli mám na to být pravým snílkem.. to už řekněte vy :)

Berenika:
Už při čtení přezdívky mě napadlo, že se nám sem hlásí další osobitá blogerka. A pak jsem uviděla ty verše. A psaní na psaním stroji. Rozhodně osobitost, jinak se to nazvat nedá. Byla jsem v pokušení dalšího člověka ihned přijmout, ale přesto je třeba projít vše. Blog sice není mým šálkem kávy, ale poezii mám velmi ráda a dalšího básníka bych mezi námi uvítala. V Principiu toho máme, koncekonců, málo. Bohužel, narazila jsem i na rubriku "uvozovky." To k nám rozhodně nepatří. Originální to je, myšlenky to poskytně, ale... Celá rubrika vět?! I čtyřproudovky jsou velice krátké, kdyby k nim alespoň přibyl obrázek, krátký popis myšlenek, které provázely jejich vytváření... Nakonec mi tvůj blog přijde až příliš realistický, ale snad je to jen neobjektivní názor, pro který přikládám anketu.


V noci si představuju si věci, které bych si přála aby se stali skutečností. A nejen v noci - někdy potřebuju utéct do vlastního světa. Člověk, který takový svět nemá, musí mít až moc dokonalý život. Ale většině lidí stačí jen jejich fantasie. Kdyby to nebylo možné, nevím, co by jsme dělali.

Berenika:
To je ale přezdívka! Těší mě, že se k nám hlásí i dvanáctiletá slečna a patří ti můj obdiv za dobrou úroveň blogu, ale chce to ještě zapracovat, než tě budeme moct vzít. Recenze jsou zatím příliš krátké a co se týká článků o magii, většina vypadá jako zkopírovaná z dalších desítek blogů s na vlas stejným zaměřením. Musím tě ale pochválit za Vlčí stopy, na tvůj věk máš až překvapivou úroveň psaní! Věřím a doufám, že jednou k nám patřit budeš. Prozatím ale musím dát NE.

8) Guizmo M. - http://enevedu.blog.cz - ANO
Jenom nikdo jako smítko nesené vesmírem. Přistanu tady a tamhle a utíkám před realitou a osudem.

Berenika:
Myslím, že jsem naprosto zmatená. Podle druhého dlouhého článku bych tě hned vzala. Podle prvního s jednou větou a videem hned vyhodila. A tak hledám dál. Fotografie téměř bez popisků, ale rozhodně originální. Oceňuji využití galerií. Prošla jsem většinu rubrik a nemohu, než nad kratšími články přimhouřit oči. Máš jich hodně a rozhodně v nich kvalitu najdeme. Nuže, možná je to příliš subjektivní názor, ale myslím si, že mezi námi máš své místo. Vítej tedy!

Žiju si svůj vlastní život ve svém světě, utíkám před realitou, hlavu mám věčně ve hvezdách, ponořená do svých myšlenek a ostatními jsem často nepochopená.

Berenika:
Zajímavý a znovu rozporuplný blog! Skvělá kapitola od povídky... a pak video s jednou větou. Tfuj. Nehledě na to, jak jsou písničky pěkné, měly by mít u sebe alespoň trochu textu, aby se článek dal považovat za autorský a za takový, který něco sdělí. To, že nerozděluješ takové články do rubrik, mi komplikuje hodnocení a tak hledám archiv. Kdybych první v červenci nenašla chybějící zdroje, uvažovala bych o anketě, takto musím bohužel říct NE. Rozhodně naprav veškeré zmíněné chyby a přihlaš se znovu. Jsem si jistá, že patříš mezi Snílky, pouze ne dnes.

10) BettyLiss♥ - http://bettys-freetime.blog.cz - NE
Proč bych sem měla patřit? Nevím. Jsem snílek? Asi ano. Ráda sním, ráda píšu, ráda přemýšlím o věcech, které nejsou. Ráda píšu blog a ráda zkouším nové věci, projekty,... Ráda budu patřit sem. Mezi všechny ty snílky a lidičky.

Berenika:
Tady to vypadá moc pěkně, květinově. Přímo na mě hned po otevření stránky dýchla vůně květin. Mohu vytknout jeden článek pouze s obrázkem z 5. srpna a bohužel musím vytknout, že máš na blogu pouhých 12 článků. Z toho mnoho nepoznám, nehledě na fakt, že některé fotografie jsou v článku (jak jsem již zmínila) samy. Zatím to vypadá velice dobře, proto doufám, že pokud se přihlásíš znovu s větším počtem článků, bude tvé přijetí pouhou formalitou.

To je pro dnešní přijímání vše, další vzducholoď připluje již brzy.
Přihlásit se do ní můžete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mengano mengano | E-mail | Web | 1. října 2013 v 2:30 | Reagovat

Škoda, že názvy stránek nejsou udělané jako odkazy. Nebaví mě to kopírovat, abych se na blogy mohla podívat :-)

2 Anne Eyre Anne Eyre | E-mail | Web | 1. října 2013 v 8:59 | Reagovat

Ehm, nic proti, ale já myslela, že výsledky ankety jsou záležitost Repetitia (mluvím o Smoke)... :D

3 Guizmo Guizmo | Web | 1. října 2013 v 9:00 | Reagovat

Děkuji, jsem ráda, že jsem tu. Počítám co článek, to určitý vynaložemý čas a videa mi žerou hodiny a hodiny, to je možná to v čem jsme se slečno Bereniko neshodly ;)  
gratuluji přijatým

4 Berenika Berenika | E-mail | Web | 1. října 2013 v 10:15 | Reagovat

[1]: Už je to hotové, omlouvám se za zpoždění. :)

[2]: Oh, asi jsem něco zaspala. Domluvíme se na Facebookové skupině...

[3]: Bohužel se neznáme a většina lidí na videa vynaloží pár minut a vkládá je prostě proto, aby na blogu něco bylo a nebo proto, že nemají nic lepšího na práci. Po prohlédnutí dalších rubrik jsem se ujistila, že u tebe to tak není a vzít tě byla samozřejmost. :-D

5 Kariol Kariol | Web | 1. října 2013 v 15:33 | Reagovat

Jů, jsem oficiální snílek! :-D 8-) Děkuji za přijetí i názor, moc si toho vážím.
Ano, do července jsem k mnohým článkům přidávala neozdrojované obrázky, ale od srpna se řídím heslem, že zásadně pouze vlastní tvorba! :-)

6 Gura-chan Gura-chan | E-mail | Web | 1. října 2013 v 16:45 | Reagovat

Gratuluji všem přijatým. :-) Vítejte na palubě. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama