Kontrola patnáctá

2. října 2013 v 17:06 | Anne Eyre |  Repetitio
S drobným zpožděním tu máme další Repetitio. Bohužel se nějak moc nehlásíte, takže dnes bych to viděla nějak takhle: Nejdříve jedna drobná poznámka k minulé kontrole, pak 3 lidé náhodně a nakonec jedno malé překvapení. Vyhovuje? Tak fajn. Napadlo mě napsat "revize jízdenek", ale zní to divně, takže prostě jdeme na to...


Návrat k minulé kontrole
1) Baretka - http://baretka.blogspot.cz - ANKETA
Tato slečna minule v pořádku prošla Repetitiem, nenašla jsem totiž žádné hrubé porušení pravidel. Ovšem dostalo se ke mně pár poznámek, že blog není příliš snílkovský. Také mi to tak připadá, slečna má hlavně deníček, nebo jak to nazvat. Ale rozhodně si nemyslím, že je mezi členy jediná taková. Bohužel v článcích nemohu najít nic snílkovského... Přece jen nelze upravovat osobnost blogera. Co teď? Rozhodla jsem se nechat vyjádřit ostatní. Osobně mi nepřipadá, že bychom ji hned museli mazat se seznamu členů, ale nechávám měsíc na vyjádření autorky i ostatních Snílků. Sejdeme se tu 2. listopadu a rozhodneme, dobře?

Náhodná kontrola
2) Scarity - http://windshades.blog.cz - PROŠLA
Ráda vidím, že na blogu jsou celkem nové články, i první dojem je dobrý. Sice vidím spoustu realistických (až pesimistických) článků, na blogu máš takový svůj deníček. Ale to je úplně v pořádku, nevidím žádná porušování pravidel a články (když přivřu oči nad pravopisem) mají dobrou úroveň. Kvalita některých obrázků nic moc a doporučila bych otočit... Ale píšeš, tvoříš, sníš. Myslím, že je zbytečné bránit ti v dalším letu.

3) Taychi - http://cinis.blog.cz - NEPROŠLA
Náhodné kontroly jsou opravdu náhodné. Měsíc počkám, jestli se někdo neozve, že je adresa blogu špatně, pak se s Taychi budeme muset rozloučit.

4) Fanta Light - http://fantalight-cd.blog.cz - NEPROŠLA
Blog této slečny znám už delší dobu. Doporučuji číst si po sobě články, samozřejmě. Chápu, že je to hlavně čtenářský deník, bohužel na blogu nevidím nic snílkovského. A tohle? Nebo tohle? První je rozhodně moc krátké, u druhého bych se také mohla zamyslet... Kdyby šlo opravdu o čtenářský deník, ještě bych zvažovala, jestli tě nenechat být. Jenže tvé články už nezní snílkovsky, připadají mi krátké (tenhle taky) a dlouho se na blogu nic nového neobjevilo. Za měsíc se na tebe podívám znovu.

Překvapení - Dobrovolník
5) Maglaiz - http://maglaiz.blog.cz - PROŠLA
Říká nám:
Tetka Maglaiz s povolením páchati zlobišárny.
Tady se někdo rozhodl dát mi pořádně zabrat. Dobře. První dojem z blogu nic moc, ale to je vzhledem. Pokud jde o pravidla, Maglaiz není drzá ani sprostá, nekopíruje, obrázky má skoro vždy ozdrojované. Musím pochválit nápadité názvy rubrik i aktivitu na blogu (která je rozhodně větší než moje). Články nejsou zrovna krátké a fotky, videa a cokoliv takového komentuje. I to bývá ve vzducholodích často vytýkáno, ale tady snad ani nemělo smysl hledat chyby. Zklamala mě prázdná rubrika Moudrost Imúthova, ale to nevadí, každý se někdy v něčem odmlčí. Zbývá jediná otázka: Je správkyně Imaginaria opravdu Snílek?
Našla jsem spoustu zasněných veršíků, okomentovaných někdy snílkovsky, někdy realisticky, asi dle nálady... Ať hledám jakkoliv, není co vytknout, ale musím říct, že mi kontrola opravdu dala zabrat. A výsledek?
Inu, co dodat, Maglaiz tvoří, píše, uvažuje, ochutnává pro nás čajíčky... A také (bá)sní.

Přestali jste se bát, co si lidé o vašem blogu myslí? Prosím, prosím, přihlaste se dřív, než náhodně dokontroluji každého člena (to se snad nestane). Informace k sebeobětování ZDE.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Měla by s námi Baretka letět dál?

Ano
Ne
Nevím, je mi to jedno

Komentáře

1 maglaiz maglaiz | E-mail | Web | 2. října 2013 v 18:59 | Reagovat

Prázdná rubrika je prázdná pro to, že veškeré články do ní jsou ve fázi rozepsané. Nějak se nedaří dotáhnout to do konce.

S Taychi to už bylo dříve. Přestěhovala se na blogspot a nám se ještě nepodařilo z ní vytloucti odpověď, zda přepsat či vymazat, a tak si tu Taychi hnije a hnije.

Co se týče Baretky. Trochu mne sejří kvůli tomu, že nepoužívá perexy, což vadí ve výhledu a přehledu na libere.tode.cz, kde je možné nalézt přehled čerstvě publikovaných článků členů Klubu Snílků. Další věcí je, že na jejím blogu skutečně nevidím nic snílkovského, jen realita, realita, realita. A to my co? To my nemáme rádi.

2 Scarity Scarity | Web | 2. října 2013 v 19:43 | Reagovat

Fuj já se lekla :D
No, onen článek s neotočenými obrázky je více (či méně) starý, ale pokusím se to nějak napravit :)

3 Anne Eyre Anne Eyre | E-mail | Web | 2. října 2013 v 20:53 | Reagovat

[1]: Tak Taychi má měsíc a pak smůla, no. :D
[2]: Jsem ráda, že sleduješ i blog klubu, moc často tu aktivní lidi nevidím. :)

4 Bareta Bareta | Web | 2. října 2013 v 22:21 | Reagovat

Já si říkám, co se děje, že mi dnes tak stoupla návštěvnost a ono tohle :D Popravdě jsem dávno zapomněla, že jsem členkou Klubu snílků. Když mě vyloučíte, mrzet mě to nebude :) A jestli jsem snílek? Podle blogu to asi nevypadá, ale jinak sním skoro pořád. Až mě to začíná štvát, ale radši o tom nepíšu, to už bych se zbláznila nebo aspoň čtenáři :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama