Iluze devadesátá sedmá

4. října 2013 v 21:44 | Maglaiz |  Imaginarius
Čas na čaj
Dobrý večer Snílci,
jak se máte? Už čtvrtý den máme říjen, podzimní měsíc. Máte také podzim spojený s čajem? Nu, je pravdou, že já mám s čajem spojené jakékoliv roční období. Ano, piji čaj i v létě. Není nic lepšího než zelený čaj ráno v létě, když ještě slunce nedává znát svou sílu a jen se ještě nesměle rozkoukává po světě, kde by eventuelně mohlo dnes spálit trávu či vyrobit člověku nepříjemné začervenání pokožky.

Autor obrázku: Toru-meow

Dnes asi stálé čtenáře překvapím, neb se zde neobjeví ani TSfH, Immediate music, Omnia, Aidrien von Ziegler nebo podobné geniality. Ačkoliv by zde spíše měl být k této písni obrázek tance nebo postavy z Nekonečného příběhu, klavírní začátek a celkově celé ladění melodie ve mně evokuje zimu, sníh, pomalé padání sněhových vloček na zem. Pokaždé když onu nezapomenutelnou píseň slyším, zatoužím po kotli horkého čaje a měkkém, chlupatém, teplém županu.

Odkazy, řádně označené, na své Iluze prozaického či básnického charakteru vkládejte do:Informace pro soutěžící: Moc se Vás neozvalo. Prosím, chvíli posečkejte, dnes večer jsem zjistila, že nevlastním vhodnou obálku pro knihu a překvapení, takže se odeslání přesouvá na příští polovinu týdne, kdy mi škola dovolí podívat se do papírnictví a na poštu.A jsme na konci. Ani to nebolelo, viďte? Tak co kdybyste během nudné přednášky či hodiny vzali do ruky tužku/prupisku/pastelku/pero a napsali nám či nakreslili své fantazie. Zabavíte se, uděláte nám radost, uděláte dalším Snílkům radost, což by teoreticky mělo udělat zase radost Vám a to, že se budete bavit tvůrčím způsobem by mohlo být i plnohodnotným strávením času v nudné hodině.


Snění zdar a Žárovka nad Vámi!
Vaše tetka Maglaiz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama