Creatio - Princezna Naíklyn

24. října 2013 v 7:00 | Zdeňka M. |  Creatio
Creatio je tu pro všechny malující a kreslící Snílky...

Zdravím Snílci,
máme tady další Creatio, kde se podíváme na dvě velmi povedené kresby. Jak se vám na podzim tvoří? Líbá vás často múza, nebo naopak nedokážete spatlat nic? Zajímalo by mě, jaké roční období je pro vás nejinspirativní. :-)

Creatio je určené pro všechny členy Klubu Snílků, kteří rádi kreslí, a je jedno, zda to je portrét nebo abstrakce všemožných tvarů. Vlastně ani nezáleží, jak, čím nebo na čem kreslíte (malujete), ale na tom jestli vás to baví. Proto vás, Snílci, vyzývám, abyste mi posílali svá výtvarná dílka a podělili se o ně s námi ostatními.
Pokud se k tomuto kroku odhodláte, tak to, prosím, učiňte na klubový email: klub.snilku@email.cz, do předmětu pište Creatio, připojte název a popis výtvoru (hlavně se nezapomeňte podepsat a přiložit odkaz na svůj blog).

Ahoj, posílám nově vytvořená dílka (sice už mi tu nějaký pátek leží ve skříni, ale pořád jsou nejnovější:) Poslední dobu, když něco kreslím, je to silně tématické k příběhům, které píši. Asi z toho důvodu, že mám potřebu mít nějaké ilustrace a neustále se snažím dát podobu hrdinům, nebo situacím, věcem, které je potkají. Obrázky posílám dva, je na vás, jestli je ukážete oba. Nedokázala jsem se rozhodnout který, je na něm totiž ta samá postava. Vlastně si říkám, proč ji pořád kreslím, když je to vedlejší postava, které se mihne ve dvou příbězích. Možná mám pro ni slabost, možná proto, že je to princezna a ty se kreslí nejlépe.
Takže název: Princezna Naíklyn.
A nejsou to jediné dva potréty, ještě minimálně dva má na blogu (to je víc, než mé hlavní postavy:)
Je to práce tužkou, a někdy prostě moc lehce stínuji na to, aby to vzal skener.

Dragita


Kdopak mi zašle svůj výtvor do Creatia? Překvapte nás všechny, ale hlavně tvořte...nebo budu zlá! Tak šup, honem posílejte!
Zdraví vás Ježibaba,
Zdeňka M.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ellnesin-blog ellnesin-blog | E-mail | Web | 24. října 2013 v 17:44 | Reagovat

Obrázky jsou nádherné, já bych Naíklyn dala nĕjakou hlavní roli.

2 Dragita Dragita | Web | 27. října 2013 v 22:38 | Reagovat

[1]: díky. A už se stalo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama