Dvacátá sedmá vzducholoď se Snílky

1. července 2013 v 18:18 | Berenika & Lady Dariel & Sussanah de Silva |  Aditum

S dnešní vzducholodí jsme se poprali hned tři - Berenika, Lady Dariel a Sussanah de Silva. Snad jsme byly ke všem spravedlivé. Lístek na palubu od nás dostali hned tři Snílci, což je na dnešní krizový svět velice pěkné - i vzhledem k tomu, že tito tři podali přihlášky hned po sobě. Zajímavá náhoda mezi hvězdami. Užijte si let a vy, kteří dnes lístky v ruce nemáte, nezoufejte a po napravení škod se určitě přihlašte znovu!Strašně ráda si podle nějakého obrázku vymyslím příběh a pak o něm stále sním.. Ráda čtu knihy - hlavně fantasy, tvořím si v mysli malinký svět kde jsem já a moje postavy ktere jsem si vymyslela a pomáhají mi se prodírat světem. Děkuji že ste si přečetli přihlášku, díky předem jestli mě příjmete.

Berenika:
Že fantasie nemáš nedostatek, to je jasné. A jako další velmi mladé blogerce žádající o vstup mezi nás i tobě musím říct, že to vypadá slibně. Každý nějak začínal, ale bohužel nejsi ještě vstupu blízko. Blog máš teprve chvíli, povídky zatím velmi krátké, článků málo a všude, kam se podívám, neozdrojované obrázky. Prozatím NE.

Dariel:
Myslím si že budoucnost rozhodně máš, ale jak psala Ber, máš tam neozdrojované obrázky, což podle mě není až tak velká hříčka, ale rozhodně máš blog krátce, a podle nynějších příspěvků se toho moc nevyčte. Ale rozhodně bych to zkusila až budeš mít blog déle v provozu!

2) Tereza Petrželková - http://marytess-books.blog.cz & http://pray-love.blog.cz - NE & NE
Jsem praštěná a miluju fantazii. Píšu povídky, kreslím fantasy obrázky, čtu knížky a mám svůj vlastní svět. Myslím, že sem patřím, protože mohu ostatní obohatit svou tvorbou a názory, stejně jako oni mohou obohatit mne. Navíc jsem přátelský člověk, co rád poznává nové věci a zkouší nové a nové a nové...

Berenika:
S blogem "marytess-books" se sem hlásíš velmi těsně po jeho založení. Obávám se, že příliš těsně. Články v deníku jsou příliš krátké, ale povídky stojí za to. Kolik blogů to ale, probůh, máš? Nebylo by lepší pracovat jen na jednom, ale věnovat se mu naplno? První blog vzhledem ke krátkým článkům a krátké době existence neberu. "Pray-love" se mi na první pohled líbil víc, druhý už byl horší. Články "Jak se stát královnou Facebooku" nebo "Videodotazníky" alá N. Sadness k nám nepatří. Rubriky "Beauty" nebo "Fashion" musí být na opravdu vysoké úrovni, pokud se ti, kdo do nich píší, mají zapsat do našich řad. Tvé psaní rozhodně špatné není, každému se líbí něco jiného, ale musíš uznat, že šestiřádková recenze na oční stíny by se nehodila do žádné z našich rubrik. Ani tento blog tedy nemohu přijmout, lituji.

Dariel:
Myslím si že kdyby jsi mnohem více zapracovala na jednom blogu, a pro mě mnohem zajímavějším "marytess-books" měla by jsi mnohem větší šanci se znovu přihlásit a zkusit. Tvé povídky jsou zajímavé, a pro mě i celkem chytlavé. Ale blog "Pray-love" mi moc nesedí, nepřijde mi ničím zajímavý.

3) Kevin "Wulfric" Scherrer - http://wulfrion.blog.cz - ANO
Nějak mi to připomnělo jeden citát: "Sny dávají životu smysl. Většina lidí si něco přeje, když padá hvězda. Je to hezké a navíc zábavné, ale nic to neznamená, dokud se za tou hvězdou nevydáte. Jinými slovy, přičiňte se, aby se váš sen splnil. Musíte věřit sami v sebe, protože když si nebudete věřit vy, nikdo jiný vám věřit nebude." A proč si myslím, že sem patřím? Inu... jsem snílek.

Berenika:
Tvá přihláška mne potěšila. Jak bys k nám také mohl nepatřit? Bez dalších zbytečných komentářů (protože ti mimo jiné nemám, co vytknout)... Vítej na vzducholodi!

Dariel:
Přiznám se že na tento blog sem narazila jen jednou, a omylem, a jsem ráda že teď jej budu vídat častěji! Vítej :)

4) Maya-chan - http://maya-chan-world.blog.cz - NE
Tak jako "pisálka" nebo "snílka" mě označuje hodně lidí, vymýšlím si ráda příběhy, básničky, kreslím apod. Čtu hodně knížek a sleduju spoustu seriálu zejména z fantasy žánru. Sním denně o několika věcích a zkrátka si myslím, že jsem snílek.

Berenika:
Jej, tady to vypadá zajímavě! Nelíbí se mi ale diplomy a krátké oznámení o soutěži, ale vše je už dostatečně staré, abych mohla předstírat, že to nevidím. Kreslíš, fotíš, píšeš, veršuješ... Líbí se mi u tebe, líbí. Za mě tedy ANO, vítej mezi Snílky!

Edit: 8.7. Na základě novějších článků plných diplomů a bez zdrojů k obrázkům je blog NEPŘIJAT. Mám pocit, že minule jsem viděla úplně jiný blog!

Dariel:
Tak ty sem rozhodně patříš, chtěla bych mít všestrané nadání na vše, umět kreslit, psát a veršovat :D. Takže u mě máš taky ANO.

5) Dětský sen - http://detske-sny.blog.cz - ANO
Doufám, že postačí tato prostá věta. "Mám hlavu neustále v oblacích."

Dariel:
Tady stačí jen kliknout, podívat se, a hned je jasné že todle je jeden z nejlepších grafických, fotografických blogů které jsem kdy navštívila. Jednoduše ANO.

Berenika:
á sice souhlasím s Dar ohledně kvality tvorby, ale mezi kvalitou fotografie a kvalitou textu je rozdíl. Upřímně řečeno mě blog zaujal na první pohled, ode jeho designu až po tvorbu, ale nelíbí se mi krátký popis u mnoha výtvorů. Většině čistě grafických/fotografických blogů jsme to ale vždy brali, přece jen každý má něco a to nejsou vždy extra dlouhé články. ANO. Minimálně za ten úžasný Strom Snění.

Myslím si, že jsem snílek. A to dost velký. Denně myslím na to, co se stát nemůžu a přece jen je to krásné. Hrozně ráda si vymýšlm svůj vlastní svět.

Dariel:
Blog máš teprve krátce a zatím zaměřen jen na fotografie, ale abych pravdu řekla myslím si že bys na tom měla mnohem více zapracovat fotky mi přijdou takové nijaké, myslím si že pokud budeš mnohem více fotit, a blog více rozjedeš měla by jsi to zkusit znovu.

Berenika:
Já se k fotografiím vyjadřovat nebudu, neotevřela jsem totiž ani jeden článek. I kdyby měly maximální počet článků a byly maximálně kvalitní, nemohli bychom blog s pouhými pěti články v den schvalování (tj. 10. 6.), vzít. Je mi to líto, určitě to zkus znovu, až si blog zaplníš trochu větším množství článků.

7) Veronika M. - http://vercapise.blog.cz - NE
Žiju ve svém vlastním světě, ve kterém mám hlavu v oblacích neustále - realita mě ale dostává do kolen. Neustále tvořím nové básně, povídky, píši knihu, čtu, kreslím a hlavě žiju ve světě, který jsem si sama vysnila. Jsem prostě snílek!

Dariel:
Přiznám se že mě malinko viděsil vzhled blogu, není to zrovna můj vkus, a pod takovými designy si většinou představím, hroznou splácaninu, ale tvůj blog mě mile překvapil, tvé články jsou čtivé a fotky vypadají dobře je vidět že už bloguješ delší dobu, za mě ANO.

Berenika:
Sdílím názor Dar. Samotný design by mi ale nevadil, kdyby nebyl ve fázi rozpracování. Tři ze čtyř odkazů v menu (ke dni 10. 6.) nefungují. ALE zároveň nesouhlasím s jednoznačným názorem Dar a navrhuji anketu. V rubrice Zápisník neboli deníček máš klip s naprostým minimem textu (a to mi to video ani nejde spustit). A článek o tom, jak jdeš oběhnout svoje Affs a že si lidé stěžují, protože nepíšeš články každý den, k tomu snad ani není, co říct. A rubrika Gipsík? Ta už k nám vůbec nepatří. Zveřejnit obrázek jiného blogera sice s odkazem, ale jen s komentářem ve stylu dvou vět, to není možné přehlédnout. Obzvláště, když je tento "hřích" z května tohoto roku. Za mě NE.

Sussanah:
Za mě NE. V blogu se nedá orientovat, chybí menu. Ani se nedokážu dostat tam, kde všude byla Ber. Fotky máš sice hezký, ale to nestačí...

8) Hesteth Azees - http://kus-dedide.blogspot.cz - NE
Občas se snažím i o racionální přístup k životu, většinou mě to ale brzy přestane bavit, protože ona ta realita zdaleka není tak zajímavá, a příjemná už vůbec ne. Kreslím (občas i píšu) věci, které s racionalitou nemají nic moc společného.

Dariel:
Bohužel, blog nebyl nalezen.

Berenika:
Škoda.

Za těch několik "málo" let, co žiju, jsem si vytvořila vlastní svět, vlastní pravidla a často sním o věcech, které se často nikdy neuskuteční. Denní snílek. Svoji vlastní realitu hodně promítám do článků, fotek, kreseb nebo vyjadřuju pomocí hudby.

Dariel:
Další blog který již není mezi námi...

Berenika:
Netřeba víc komentovat.

Snílkové jsou úžasní lidé. Když si přečtu jakýkoliv úryvek, článek,poslechnu písničku, podívám se na film. V mé fantazii se roztančí hned několik světů. Mých světů. Pokud sedíte vedle mě, není jisté zda-li Vás poslouchám, hlavou už brouzdám někde jinde, tak se prosím nezlobte, jsem už taková. Na spoustů filmů či knih znám pokračování. Snažím se své myšlenky vyjádřit na papír. Ale bohužel, vzhledem k mým nezkušenostem a věku to někdy nedopadne nejlépe. Pracuji na tom. Potřebuji ale pomoc, kritiku, odraz...Miluji čtení, psaní, kresbu, grafiku a hlavně svou fantazii. Díky ní mohu žít, jak se mi zlíbí. Děkuji za pozornost, Nett

Dariel:
Další blog zaměřený na umění, a teda grafiku, kresbu malbu, a tudíž se nemá cenu rozepisovat ze mě ANO.

Berenika:
Dar! Ty jsi moc mírná a role zlého poldy je dnes zase moje. Tady je snílkovský sice i název blogu, ale co ty články? Tři řádky + obrázek? Pět řádků + odkaz? Z minulého roku článek s diplomky od cizích blogerů, článek o dvou větách a z roku tohoto pár neozdrojovaných obrázků. Článek "Smůla po patách" z rubriky další ani nekomentuji. I do rubriky "Čmárám" jsi dokázala dostat článek s dvěma odkazy + videem z youtube. Nádherně kreslíš, Snílek určitě jsi a na patnáct je úroveň tvého blogu nadprůměrná, ale laťka KS je pořád o trošku výš. Není to proto, že bys nějak hřešila, ale proto, že se ti na blogu nakupila spousta malých prohřešků, které by samostatně nebyly ničím, nad čím by se nedalo přimhouřit oko, ale dohromady krátké články, zdroje, videa za třířádkovými texty... Dohromady je z toho trochu větší problém, který je třeba napravit, než se přihlásíš znovu. Za mě NE.

Sussanah:
Hned v prvním článku takové chyby, a to jsem ani nemusela pod perex...! Možná, že budu moc zlá, ale za mě NE.

To je pro dnešní přijímání vše, další vzducholoď připluje již brzy.
Přihlásit se do ní můžete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mengano mengano | E-mail | Web | 2. července 2013 v 8:19 | Reagovat

Dariel - vYděsil... ;-)

2 Tereza Petrželková Tereza Petrželková | E-mail | Web | 2. července 2013 v 11:41 | Reagovat

Prosím, nepleťte sem už můj starý blog, který nyní patří kamarádce. na pray-love už nechodím a co s ním dělají tam je mi vcelku jedno.

Ale dík, že jste se zaobírali mou přihláškou.

3 Tereza Petrželková Tereza Petrželková | E-mail | Web | 2. července 2013 v 11:43 | Reagovat

A jestli bych mohla požáat o radu, jak bych měla současný blog vylepšit? Děkuji.

4 Storycollector Storycollector | Web | 3. července 2013 v 17:05 | Reagovat

Joj, Wulfiho přijali! Bouchneme rychlí špunty. XD
Škoda, že tu Hasteth jste nenašli, je to rozhodně zajímavá osobnost. :(

5 Luné Luné | Web | 4. července 2013 v 12:39 | Reagovat

Moc gratuluju přijatým :)

6 Anne Eyre Anne Eyre | Web | 4. července 2013 v 19:00 | Reagovat

Všem přijatým gratuluju, nepřijatí hlavy vzhůru! Ale...

Moc nesouhlasím s přijetím Maya-chan.
Hned v záhlaví "hlasuj pro mě", v menu dalších pár "hlasuj". V některých článcích marně hledám zdroje obrázků (http://maya-chan-world.blog.cz/1306/star-trek-in-the-darkness-do-temnoty) a ani diplomy nejsou zrovna starou záležitostí (http://maya-chan-world.blog.cz/1306/diplomi). Gramatiku radši nesleduju. Ale jak myslíte, holky, jak myslíte. :-)

7 maglaiz maglaiz | E-mail | Web | 7. července 2013 v 22:34 | Reagovat

[6]: Tak vyzáření účastníci nemají chybu! :-D Nu, přijmout tuto slečnu můžeme, ale Repetio neprojde, ten díl si vezmu osobně na starost a budu v roli toho zlého poldy. Správci, kdo se mnou půjde jako ten hodný?

8 Anne Eyre Anne Eyre | Web | 8. července 2013 v 11:24 | Reagovat

[7]: Dobře, ale do toho dílu nechci jako blog. A ani jako hodnej polda, to já neumím. :D

9 Berenika Berenika | E-mail | Web | 8. července 2013 v 11:37 | Reagovat

[2]: My sem tvůj starý blog ale nepleteme! V přihlášce jsi psala o obou, tudíž jsme se mrkli na oba. Kdybychom o to nebyli požádáni, ani bychom si ho nevšimli.

[3]: Vezmu to jako při přijímání. Pokud bych se dívala na tvůj blog nyní, musela bych ho ihned odmítnout. SONB, SONS a další je samozřejmě možné pořádat, ale články o jednom odstavci a navíc o něčem většinou tak bezmyšlenkovitém k nám nepatří. Snílek si nikdy nejde prohlédnout nový zajímavý blog ze vzducholodi, aby na něm našel prosbu o hlasování. Pak jsou tu například deníčkové články. Pokud vezmu ten o odjezdu... jde Snílek na blog proto, aby si přečetl jeden odstavec? Vždyť články o odjezdu se dají tak hezky rozvést! Kdyby k tomu bylo alespoň drabble nebo pár veršů, ale tohle se ani za samostatný článek považovat nedá, je to příliš krátké. Z 28. června tu vidím jakousi úvahu, pokud to tak mohu nazvat. To už je lepší délka, ale stále ještě krátká. Snílci si potřebují něco přečíst, něco, co ještě neviděli a co je zaujme! Originální úvahy, povídky a když už články o lidech, tak delší než odstavec, takových jsou na blozích tisíce a tisíce.

Osobně bych poradila ještě zkusit upravit design. Tenhle tak na první pocit vypadá, ale zřejmě to přímo takhle rozjeté být nemělo, či?

Pokud se naučíš trochu víc rozepsat, dávat zdroje k obrázkům a vyhneš se mini-článkům o SONB, SB a dalších podobných anti-Snílkovským věcem, nebudu mít s tvým přijetím jediný problém.

[6]: Děkuji mnohokrát za připomínku!

[7]: Obávám se, že nikdo, protože si troufnu napravit svou chybu a okamžitě ji vyhodit. Některé vzducholodě mám hotové až měsíc dopředu, ne-li víc. Tento šok jsem ale nečekala. V době schvalování byla mezi aktuálními články problémem jen gramatika a nad tou se daly přimhouřit oči, to se dá napravit. Diplomy si to slečna ovšem zkazila a jelikož si ani nevšimla, že jsme ji přijali (v jejím menu se mezi ostatními neobjevila naše ikonka), myslím, že je to dostatečně aktuální na napravení rovnou ve vzducholodi. Snílek přes palubu!

10 maglaiz maglaiz | E-mail | Web | 9. července 2013 v 11:45 | Reagovat

[9]: Lidi, nevíte, kde máme ten záchranný kruh? Jo, už ho mám. Který šikula ho vyfoukl?!! :-D

11 Nett Nett | E-mail | Web | 30. července 2013 v 18:30 | Reagovat

Aha, něco málo nechápu, ale i tak díky ... Jestli se někdy přihlásím znova to nevím, ne že by jste mne odradili, já se s kritikou smířím, ale já miluji grafiku a mé srdce patří ji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama