Dvacátá třetí vzducholoď se Snílky

1. března 2013 v 0:01 | Berenika |  Aditum

Dnes na vzducholoď z deseti nastoupili pouze čtyři lidé.
Kdo musel zůstat na zemi a proč? Snad se jim podaří dostat lístek příště, když pro dnešek už vzducholoď vzlétla a kapitán hledá mezi mraky tu nejkrásnější cestu do říše Snů. Pro stávající i nové členy bych ráda připomněla dvě aktuální soutěže o knihy. Pro malíře ve snu zvaném "Creatio" a v "Imaginariu" pro pisálky.1) Ewelyn Dark de Brox - Http://ewelyn-dark.blog.cz - ANO
Písem poviedky, básničky, úvahy..jednoducho príbehy. Veci, nad ktorými sa človek zamyslí, alebo len pokrúti hlavou nad činmi postavy. Svoje vlastné myšlienky vkladám do úst a hlavy postavy a ľudia sa mnoho krát pýtali, na koľko sú poviedky autobiografické i keď sú zo sveta fantasy. Myslím, že snílek som. Vidím to už od toho, ako idem ráno do práce ešte pred východom slnka a okolie halí tma. zamyslím sa nastupujúc do autobusu a o pár hodín na to mám na papieri napísanú poviedku o ráne. ;)

Berenika:
Velmi pěkný blog! Pokud by lidé, kteří si vedou rubriky o hudbě a nezmůžou se na víc než jeden řádek popisu, měli hledat inspiraci, pak určitě zde. Bylo by škoda, kdybys k nám nepatřila. Nuže, vítej!

Jsem na snění závislá a možná je i snění závislé na mě, poněvadž mě vtahuje do svých šílených fantazií kdykoliv a kdekoliv... jsem známá tím, že se ve škole směji u knihy a ani si nevšimnu, že si na mě spolužáci ukazují. Žiji pro své příběhy pro knihy a seriály... pro cokoliv, co mě na chvíli zazdí do vysněné "nereality" - tam je mi dobře :)

Berenika:
Tomuhle říkám blog Snílka s velkým S. Jednoznačně a bez váhání ANO!

3) Catelyn - Http://honesty.blog.cz - NE
Som tzv. snílek. Celé dni a noci som niekde v mojej ríši plnej jednorožcov a fotografií. S hlavou v oblakoch, stojím nohami na zemi a čakám kedy odletím úplne.

Berenika:
Ukončeno, bohužel.

4) Wizie - Http://wizie.blog.cz - ANO
Sním prakticky pořád. Někteří sní jen před spaním, jiní vůbec - to ovšem není můj případ, protože já se ráda nořím do svého vysněného světa každou volnou chvíli. Ráda kreslím a skládám básně - a i když v tom nejsem nejlepší, baví mě to a naplňuje.

Berenika:
Pozor na tohle, je to jako smítko prachu na jinak krásném blogu, kterému nelze říct niž než ANO. Vítej na palubě!

5) Ivet Pe - Http://ivet-pe.blog.cz - NE
Protože sním skoro celý život. Ve světě fantazie se pohybuji častěji, než ve světě reality. Má vlastní fantazie je tak obrovská, že mě celou obklopuje a plně mě naplňuje.

Berenika:
Co mám s tebou dělat? Máš blog tři měsíce a máš už 28 hodnotných a zajímavých článků. Ale co ty zdroje? Téměř u každého článku včetně těch s verši máš gif, ve kterém problikávají dva/tři obrázky, které zřejmě nebudou tvé, že? Nebazíruje se na jednom zdroji, ale tohle už je na tři měsíce fungující blog příliš. Není to Snílkovské a vzhledem k tomu, že ty obrázky někomu "patří," ani příliš loajální vůči onomu člověku. Osobně se mi tvůj blog líbí, takže... Přihlaš se znovu, až tohle bude v pořádku.

6) šáruša - Http://emogis.blog.cz - NE
Život je jedna velká kocovina. Tak proč pomocí slov nesdílet jeho slasti i strasti v jiných dimenzích, kde neplatí pravidla?

Berenika:
Obsahuje slova nevhodná pro mládež do 18 let! Tak takové oznámení jsem v menu opravdu ještě neviděla. Bohužel, nemá cenu ani tato slova hledat. Po otevření jsem první spatřila rubriku "Kazeťák," kde se nachází i články s videem zcela bez popisu/dodatků. To nemá v klubu místo, kvůli množství už by nestačilo ani křečovitě zavřít obě oči. Za mě NE.

7) Dennys - Http://mysticoracle.blog.cz - ANO
Nejsem snílek. Mám jen divné chvilky ve kterých mám potřebu přemýšlet a psát to, co mi pod ruku vklouzne. Co si myslím to povětšinou napíši a k tomu mi slouží můj blog. Miluji hodně činností a proto se na hodně činností i zaměřuji. Jsem člověk spíše akční a tvoření mě vždy fascinovalo. Připadám si pak jako někdo jiný a nemusím poté žít v realitě.

Berenika:
Tvůj blog je pro mě labyrint! Jen jsem čekala, kde se objeví minotaurus a ono nic. Ta to, že ho máš teprve chvíli, ti to jde opravdu od ruky. Zaráží mě ale, že jsi se hlásila jen několik dní po založení blogu. Nu, budiž, v pravidlech proti tomu nikdo nic nenamítal a článků máš na rozhodnutí dost... Ehm... Zdroje jsou, ale články jsou někdy krátké. Povídek je hodně rozepsaných, ale žádné ukončené... Zkrátíme to, Snílek jsi a tak říkám ANO.

Snílek, na kterého jen málokdy spadají zákony racionálnosti a reality. To jsem já. Fantazie je jedna z věcí, které jsou mi vlastní. Ráda píšu povídky, ráda přemítám nad životem jako takovým a vůbec ráda žiji v iluzích. Bohužel málokdy dokážu být součástí něčeho, málokam zapadám, proto mě tahle šance zaujala na první pohled.

Berenika:
Jejda! To je v menu neozdrojovaných obrázků -.-" A co je tohle za rubriku? Dát do článku jedno video, krátký odstavec vlastního textu a text písničky? A takovéhle články ti přijdou Snílkovské? Je mi líto, za mě NE.

9) Knihofil18 - Http://knihofil18.blog.cz - NE
Žijem vo svojom svete. Všetko, čo sa udeje vo fantázii, sa svojím spôsobom odzrkadlí aj v realite. Nemám rada realitu, pretože mi pripadá fádna, nudná, ale zároveň krutá. Rada zatváram oči a predstavujem si veci, ktoré rozhodne nie sú v realite, ale vo fantázii. Tam je aj moje trvalé bydlisko. Nezapadám do tohto sveta, radšej si vytvorím vlastný.

Berenika:
Páni, tady toho je k procházení! (Takhle se ukazuje, co pěkného jsme vytvořili? Bez textu?) Uh, a co je toto? A toto? A toto? A toto? A zdroje někam uletěly s motýlky? Osobně se mi tvůj blog vcelku líbí, máš tam toho hodně, ale na články o novém designu, články o dvou odstavcích nebo obrázky beze zdrojů dohromady už by nestačilo ani převázat si oči šátkem a předstírat, že jsem to neviděla. Za mě Ne.

10) Katie - Http://kate-story.blog.cz - NE
Miluju psaní. Nevím jestli jsem snílek podle vašeho gusta, ale když už jsem se rozhodla moje povídky zveřejňovat, chtěla bych znát více názorů. Chtěla bych mít možnost se zdokonalovat. Chtěla bych se ponořit do psaní a vytvořit tak svůj svět. Jsem sice začátečník ale každý nějak začal. Možná je tam na Vás moc slov ,,chtěla,, ale ráda bych patřila někam, kde baví všechny ostatní psát jako mě.

Berenika:
Obrázky z DA bez zdroje na autora, fotky dne a články alá toto? Ne, rozhodně NE!

Vítám na vzducholodi všechny, kteří dostali lístek a mohou nastoupit!
Přeji příjemnou plavbu a doufám, že si ji zpříjemníte účastí v jednom z našich projektů.
Další zájemci nechť se hlásí zde.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bels Bels | E-mail | Web | 1. března 2013 v 13:06 | Reagovat

NE je opravdu dost, ale jsi spravedlivá :)
Btw. doporučuju změnit barvu u přijatých, místo ANO vidím jen jakýsi zelenkavý flek ;)

2 Anne Eyre Anne Eyre | Web | 1. března 2013 v 13:34 | Reagovat

No, s tou změnou barvy u přijatých bych souhlasila, ale pořád vidím, že byli přijati.

Přijatým gratuluji, s těmi červenými NE samozřejmě souhlasím. Něco mi říká, že Ewelyn jsem přijímala na fóru. :)

3 Gura-chan Gura-chan | E-mail | Web | 1. března 2013 v 15:50 | Reagovat

Děkuji za přijetí :)

4 Berenika Berenika | E-mail | Web | 1. března 2013 v 22:07 | Reagovat

[1]: Ach, děkuji za připomenutí. byla jsem na to zvyklá z minulého designu, kde to bylo vidět, teď ale zjevně začnu příští vzducholoď s jinou barvou.

[2]: Je mi líto, že jsem některé nepřijala, ale na druhou stranu u toho, co jsem někde našla, to nešlo jinak. Co odpadlo kladivo v Ak, mám strach, že přijde vzducholoď, kdy nebude možné říci "ANO" nikomu... :-(

[3]: Není zač, nešlo to jinak, z tvého blogu jsem byla nadšená. :-)

5 Dragilia Dragilia | Web | 3. března 2013 v 11:40 | Reagovat

Vítám všechny přijaté.

A jen doufám, že ty, kterým to dnes překazil jen nedostatek zdrojů, budu moci přivítat příště :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama