Imaginarius - Iluze třicátá osmá

20. července 2012 v 19:36 | Maglaiz |  Imaginarius
Dobrý večer,
prázdniny nám vesele ubíhají a Imaginarius se pomalu ale jistě blíží ke své padesáté Iluzi. Myslíte si, že by měla být padesátá Iluze jubilejní? Či raději počkat až do stovky? Upřímně jsem trochu na vážkách. Mimochodem jak si užíváte prázdniny?Minule jsme si užili vody a cestování. Doufala jsem, že se počasí umoudří a přestane být tak uplakané. Vedro vystřídal (ne)příjemný chlad. A pršet nepřestalo ani po minulém Imaginariovi. Snad aspoň porostou houby. Ovšem Imaginarius se sune dál a vydá se na dobrodružnou cestu za účelem vystopovat a objevit ztracený koráb kapitána Imaginaria.


Bezpochyby se musel kapitán Imaginarius během svého bloudění dostat i do končin velice podivuhodných, děsivých a nebezpečných. Budeme ho následovat? Zajisté!

Tradičně nesmí chybět melodie ku podpoře představivosti. Dnes jsem zabrouzdala do končin keltské hudby, jejíž interpret Adrian von Ziegler má vskutku pěkné motivy. Nu, posuďte sami.

Pravidla jsme si připomínali minule, takže v tomto článku se bez nich klidně obejdeme. Jen vám ještě sdělím, že své Iluze můžete zasílat buď na klubový mail klub.snilku@email.cz a do předmětu uveďte, o kterou Iluzi se jedná, nebo odkazy na Iluze vkládejte sem:


Mějte se famfárově, uvidíme se příští týden ve stejný den a čas a snění zdar!
Vaše Maglaiz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelsh Nelsh | 4. října 2012 v 19:15 | Reagovat

Tohle...Óóó, proboha tady je to neskutečné! Tím návalem inspirace se pomalu ani nemůžu nadechnout! Tohle je to nejúžasnější místo, jaké jsem kdy viděla. Je to tady jako svět fantazie v realitě, neskutečné! Božouchové!!! ???  O_O  :-)  :-D  ;-)  :-P  :D

2 libere libere | 6. října 2012 v 19:25 | Reagovat

[1]: Dovolím si za celou redakci Klubu Snílků říci: Děkujeme :-)
Maglaiz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama