Imaginarius - Iluze třicátá třetí

15. června 2012 v 18:00 | Maglaiz |  Imaginarius
Dobrý večer vinšuji,
víte, co je nejhorší? Nemít čas na to, na co byste ho právě moc a moc chtěli. Vzhledem k tomu, že stále ještě mám zkouškové, ikdyž už jsem oficiálně vedena jakožto druhák, tak nemám čas a dokonce ani na přednastavené články. Přesto se budu snažit, aby Imaginarius neumřel a žil stále dál, jenomže k tomu je zapotřebí i váš zájem, který jaksi pohasíná. Domluvme se, že já si najdu vždycky trošku času na Imaginarius a vy, že budete posílat své Iluze.


Minulý obrázek byl poněkud strašidelný, jak mi bylo sděleno. Musím se přiznat, že jsem si dělala iluze o tom, že právě on vás nakopne k psaní, ale nevadí. Tak dneska si dáme něco odpočinkového, abyste se vzpamatovali z té děsivosti.


Nevím, jak na vás, ale na mne působí více než uklidňujícím dojmem. Takováhle idyla by si vyžadovala i správnou hudbu, nemyslíte? Přemýšlela jsem a pátrala v mých oblíbených na tytrubce, jak říká klasik, až mi do oka padla švýcarská skupina Eluveitie. Vskutku velice zajímavé uskupení, jejichž hudba mi opravdu přirostla k srdci.

Tak tedy obrázek je vyhlášen, hudba ku podpoře snění taktéž, co dále? Snad jen, že máte možnost zasílat své Iluze i nadále na klubový e-mail klub.snilku@email.cz a k tomu jsem se i rozhodla zprovoznit Sbírku iluzí, avšak zde bych byla opatrná s vkládáním příspěvků, jelikož nemám k tomuto účtu správcovství a nechtěla bych následovně obtěžovat Destinaeta kvůli smazání nějakého nevhodného příspěvku.


Přeji vám úspěšné snění, nezapomeňte, že to děláme proto, abychom nalezli kapitána Imaginaria a ať vás fantazie neopouští ani o zkouškovém, při lovení dobrých známek na vysvědčení a válení se po maturitním mumraji.

Přeji krásný večer a příští pátek se zase uvidíme
Vaše Maglaiz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama