Imaginarius - Iluze třicátá čtvrtá

22. června 2012 v 19:15 | Maglaiz |  Imaginarius
Dobrý večer,
tak jsme tu zase a honba za kapitánem Imagináriem pokračuje. Jak jsem se dozvěděla, tak vám, školou povinným konečně uzavřeli známky, takže nepřijímám výmluvy typu není čas kvůli školy.
Minule jsme si odpočinuli a nechali myšlenky jen tak se klouzat po větvích stromů a kochat se zelení. Dnes opět zapojíme své snící schopnosti naplno. Mám pro vás dva obrázky, jakožto náhrada za všechny mé dosavadní nezodpovědnosti.


Kdo jsou ony záhadné dámy a jakou roli budou hrát ve vašem příběhu či básni? Toť otázka, na kterou znáte odpověď jen vy a doufám, že si ji nenecháte pro sebe.


Kdo nerad děsivé obrázky, pro něj tu mám krásnou fotku, která rozhodně nemusí být obyčejná. Stačí jen zapojit fantazii. Co se může odehrávat ve vysoké trávě? Kdo a proč kráčí touto krajinou?

Máte na výběr, takže teď je jen a jen na vás, kterým obrázkem se necháte inspirovat. Anebo hudbou?


Nuže, vše je uveřejněno, nyní jen zbývá vám připomenout pravidla hry:
1) Své Iluze v podobě povídky či básnického díla zasílejte na klubový e-mail: klub.snilku@email.cz nebo vkládejte odkazy do:

2) Můžete se nechat inspirovat jakoukoliv Iluzí čili pokud se vám zalíbí obrázek z Iluze, např. číslo 13, a napadne vás příběh, nenechávejte si ho pro sebe a bez bázně a hany nám ho zašlete. Ještě jednou zdůrazňuji, že Imaginarius není Téma týdne, zde jsou témata platná navěky.

Přeji vám krásný víkend a příští týden se uvidíme zas.
S pozdravem
Vaše Maglaiz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama