Creatio - nový správce a "šibenice"

10. května 2012 v 4:49 | Zdenina Vankov |  Creatio
Zdravím vás, drazí snílci,
nebudu vás zatěžovat sáhodlouhým představováním, které by vás možná jen otrávilo a to rozhodně nechci. Tak tedy, jsem Zdenina Vankov a můj osobní blog najdete tady, kdyby vás třeba zajímal. Jsem věčný pesimista, který nikdy světlo na konci tunelu neuvidí, protože nemá baterku, a tak většinu svého života tápu v temnotě. Taková prostě jsem a nikdo mě už asi nezmění, i když se o to pár lidí už snažilo.
Ale dost o mé osobě, tato rubrika není o mně, ale o vás a vaší tvorbě. Byla jsem stanovena jako nový správce Creatia a doufám, že v tom nezůstanu sama. Snad budete přispívat svými malířskými počiny stejně pilně, jako tomu bylo v minulosti. Každý čtvrtek se pak tady budeme setkávat s vaší tvorbou.
Creatio je určené pro všechny, kteří rádi kreslí, a je jedno, zda to je portrét nebo abstrakce všemožných tvarů. Vlastně ani nezáleží, jak kreslíte, ale na tom jestli vás to baví.
Proto vás, snílci, vyzívám, abyste mi posílali svá dílka a podělili se o ně s námi ostatními.
Pokud se k tomuto kroku odhodláte, tak to učiňte na klubový email: klub.snilku@email.cz a do předmětu prosím napište Creatio. Samozřejmě k dílku připojte název a nějaký popis.

Na emailu jsem nenašla žádné starší nezveřejněné dílka, a tak jsem se rozhodla přispět na úvod svojí mazanicí, protože jinak bych to asi nenazvala. Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem umělec nebo dokonce malíř, ale kreslení a malování mě baví, tak proč ne. Zároveň to snad bude i takový impuls pro všechny, kteří rádi kreslí, i když to neumí. Nebojte se mi zaslat svá dílka, protože každý jsme svým způsobem originální umělec.
Dílko jsem nazvala "Šibenice při západu slunce" a vytvořila jsem ho v srpnu loňského roku, když jsem se nudila doma.
Takže se už moc těším na vaše dílka zaslaná na klubový email: klub.snilku@email.cz a do předmětu prosím napište Creatio.

Mějte se,
vaše Zdenina Vankov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama