Březen 2012

Imaginarius - Iluze dvacátá čtvrtá

30. března 2012 v 20:11 | Maglaiz |  Imaginarius
Dobrý večer vespolek,
týden se s týdnem sešel a my se opět setkáváme u stolu, abychom si shrnuli stopy, které jsme nalezli v iluzích. Přece jen drahý kapitán Imaginarius si zaslouží být naleznut a zachráněn, avšak bez snílkovské pomoci ho stěží nalezneme. Převelice děkuji snílkům, kteří se neohroženě pohroužili do snění a nalezli v něm další důležité indicie vedoucí ku zjištění správného kurzu.


Imaginarius - Iluze dvacátá třetí

23. března 2012 v 19:34 | Maglaiz |  Imaginarius
Dobrý večer,
Monica Otmili přibližně před týdnem vyhlásila jakýsi konkurz o posty správců různých rubrik, jak je vám jistě známo. "Radou starších" jsem byla uznána jako nový správce Imaginaria. Doufám, že v téhle šlamastyce nebudu sama a že mi ochotně pomůžete tím, že jako předtím budete pilně přispívat a prezentovat lidem své vize.

Ráda bych se držela starých pravidel, tudíž každý pátek okolo 18 až 22 hodiny by se zde objevila nová iluze. Jedinou jakousi novinkou by bylo, že bych chtěla zapůsobit nejen na váš zrak a tím podnítit vaši fantazii, ale i podráždit váš sluch. Bylo by jedno, zda se necháte inspirovat hudbou, ilustrací či obojím najednou.


Návrat do mateřské lodi

12. března 2012 v 21:03 | Monica Otmili |  Regnat


...aneb když se dárek k Novému roku nepovedl.
Včera se Berenika vzdala své funkce hlavní správkyně Klubu Snílků. Důvodem je její osobní život, fakt, že fórum zůstalo prakticky na ní a skloubit realitu s tou virtuální se poslední nedařilo. A na vině byla bohužel také nepěkná hádka s jistou blogerkou. Nechci se do toho nijak míchat ani to rozpitvávat, co bylo, bylo.
Berenika je zklamaná a svou činnost jako správce ukončila.
Otázkou zůstává, co tedy dál s klubem?