Osmnáctá vzducholoď se Snílky

27. září 2011 v 15:05 | Berenika |  Aditum
Další vzducholoď je tady.
Zpoždění má, ale také čekám, až bude dostatek přihlášených, i když mohli jste ve včerejší kontrole vidět, že spoustu lidí i vypadlo. A pro ty, kteří s námi ještě nesní - Přihlásit se můžete TADY

P.S. - Původně jsem měla v plánu dát do článku všechny přihlášky a verdikt už je také skoro hotov, ale objevil se malý problém s délkou článku. Proto tu máme zatím patnáct přihlášených.

Fantaghira: Všem se omlouvám za zpoždění a dlouhé čekání, nějak nám to teď vázne, ale doufám, že ne na dlouho. Říkejme tomu špatný vítr. Ale doufám, že brzo vzlétne další vzducholoď.1) Kiara - sparkling-zone.blog.cz - NE
Sním vlastně pořád a občas zapomínám, kde končí sny a začíná realita.
Už jsem se jednou hlásila,ale tehdy jsem přijata nebyla. Myslím ale,že jsem se ponaučila a odstranila chyby,které mi byly vytýkány.Tak snad to vyjde teď.
Berenika:
Tohle (http://sparkling-zone.blog.cz/1012/vanocni-party-zacina) budu ignorovat, protože je to z prvního měsíce fungování blogu. A to nemluvím o rubrice pro "Vánoční párty" Rubrika podle Lookletu se mi také moc nelíbí. Kupříkladu v posledním článku úplně chybí odkaz na původní stránku... (http://sparkling-zone.blog.cz/1107/looklet-models-07) Pak tenhle článek z únoru (http://sparkling-zone.blog.cz/1102/skvela-party-u-normalygirl) Psát o tom, kde je skvělá blogová párty... Nevím, jestli to patří mezi snílky, ale líbí se mi rubrika Postavář a další tvorba. Za mě tedy ne.Ale, když si doplníš u modelů zdroj na Looklet a články, které byly zmíněné + rubrika párty smažeš, přihlaš se ještě do třetice.
Nel-ly:
u někoho, kdo umí fotit, kreslit i psát se mi rubrika Looklet nelíbí o nic víc, než Berenice a je to velká škoda, protože jinak je tvůj blog velice zajímavý a určitě bych si i já našla svoje.
Fantaghira:
Ach, zase ten looklet. A já se ptám proč. Proč je potřeba dávat svoje vytvořené vzhledy ještě na blog? Dej si odkaz do menu, a kdo chce, tak se tam podívá. Ale dávat jen tak několik vzhledů do článku? To ne, to se mi nelíbí. Bohužel musím souhlasit s holkami a říkám ne.

2)Snílek a jeho maličkost - mala-malickost.blog.cz - NE
Snílek se nepopíše pouze slovy snílek musí cítít že snít umí. Já si myslím že snílek jsem je jen na vás jestli bě vezmete sem.
Berenika:
Důvod? Blog nenalezen XD
Nel-ly:
třeba je neviditelný, co ty víš? O_O

3) Andy "Elf" Forester - andyalice-pen.blog.cz - ANO
Pořád sním. I když reaguju a zdá se, že vnímám, část mojí duše se toulá jinde. Možná neumím psát povídky a poezii, ale snažím se postavit čelem kritice a řídit se jí.
Berenika:
Tvůj blog se mi od prvního pohledu líbí, ale jednu věc bych měla.
Co všechny ty anime obrázky bez zdroje? Úplně stačí napsat, z kterého anime pocházejí a pokud ne, kdo je kreslil, i když to by se ti dohledávalo špatně. Povídky, básně... Nádhera. Ale ty zdroje... Ano, avšak s Repetitiem.
Nel-ly:
Nebudeme tvrdit, že je tu povídkových málo, není a je to jen dobře. Mě se blog líbí, když jsem najela u obrázky na několika různých článků, vždy byly jako odkaz na zdroj, ale zdá se, že se na blogu už skoro měsíc nic neděje - což je přeci jen trochu dlouho (i když tu samozřejmě neposuzujeme kvantitu článků).
Fantaghira:
Aj, poslední článek 27. července... Jen doufám, že jsi neskončila úplně, protože ti dávám ano. Co se týče výtky od Bereniky - po kliknutí na obrázek se otevře stránka, odkud obrázek pochází.


4)Gabriel Decay - g-decay.blog.cz - NE
Lidé vám můžou vzít vše, ale sny ne a krom snění už umí jen psát a hrát na bicí :D
Berenika:
Ani nevím proč, ale hned jak jsem rozklikla tenhle blog, musela jsem se smát. Tomuhle říkám magický design XD
Dnes jsem nějaká mírná a nebo se mi ty blogy tak líbí, že dokážu křečovitě zavřít obě oči. Takže tohle (http://g-decay.blog.cz/1108/sonp-severus-snape) smazat. Tohle (http://g-decay.blog.cz/1108/nuda-a-nuda-nuda-a-zase-nuda) je k čertu co? Ignorace konce a začátku věty, velkých písmen, pravopisu. "Prej" a ještě jedno slůvko i tam vadí. Přepsat, prodloužit XD A to samé s celou rubrikou výkřiků do prázdna. Nemůžu tě vzít, takže opravit a přihlásit se znovu.
Nel-ly:
Juj, tak tohle zabolelo. No, zdá se, že stránka se doopravdy drží svého názvu "bláznice", což se mě osobně nijak nelíbí, ale proti gustu... Osobně nechápu tyhle SONP, SONB a podobně - nemám nic proti soutěžím, ale vždy by mělo jít o něco, co dotyčný dokáže a ne o sbírání hlasů (to mě doopravdy děsí). A články na TT? Pardon, ale články o jednom odstavci jako články neberu...ani tady samozřejmě nejde o délku či kvanititu, ale stejně.
Fantaghira:
Články typu "hlásněte mi" absolutně nenávidím. Co se týče toho ostatního, moc to nepomůže. Články o jednom odstavci? Články na TT o jednom odstavci? Ne, nemám nic proti jednomu odstavci. I v jednom odstavci se dá jasně sdělit určitá myšlenka, ale u tebe mám spíš pocit, že jsou ty články psané jen proto, abys něco napsal. Možná ti křivdím, ale na rozhodnutí to nic nemění. Ne.

5) Snílek(někdy i Amanda Breakdance) - s-hlavou-v-oblacich.blog.cz - NE
Žiji ve svých imaginárních světech, vznáším se hlavou v oblacích a nikdy nevím co se děje dole na zemi...
Berenika:
Blog skončil...

6) Smyle - myhobiespoesie.blog.cz - ANO!!!
Snít je krásne, alespoň na chvíli se všichni tady můžeme oprostit od kruté reality. A jestli všichni tady sní tak, jako já... :)
Berenika:
Tvůj blog mě opravdu zaujal. Navíc jsi zachránila dnešní vzducholoď, jinak by brzy klesla až na samé dno oceánu. To je poprvé po dlouhé době, co nemám, co vytknout. Nádherné. Tohle je jedna z možností, jak si představuji Snílkovský blog.
Nel-ly:
Chápu, že zdroje zrovna u článku, na který jsem koukala blbnou a vzhledem k tomu, že patříš k AK (a mě zdroje nikdy zas tolik nevyváděly z míry :D), tak je mi to fuk. Na blog jsem narazila už dřív a pamatuji si, že zaujal :) takže vítej.
Fantaghira:
Byla bych asi hodně velký blázen, kdybych řekla, že ne. Vítej mezi námi.

7) Papri - hour.blog.cz - NE
Sním od rána do večera,mám svůj svět.Bohužel někdy se do tvrdé reality vrátit musím...své myšlenky hodím na papír,někdy se vypíšu nebo to prostě jen řeknu imaginárnímu kamarádovi,který mění podoby podle toho kdo chci aby to byl.Asi nejsem jen snílek,ale blázen

Několikrát jsem posílala do phota a creatia,pokud mě nepříjmete,nevadí...své výtvory s vámi budu sdílet dál
Berenika:
První článek, na který narazím je jediný obrázek z Lookletu, bez odkazu na původní stránku a bez jakkéhokoli textu. To mluví za vše a za sebe dávám NE. Přesto se ještě podívám dál. A zdroj obrázků DA a Google. Ne...
A pak, že jsi posílala do Phota a Creatia? Děláš si zatraceně legraci? To už musíme i kontrolovat, jestli nám své výtvory posílají jen členi? Ne, ne, ne a ne.
Nel-ly:
Zase Looklet... proč? Nevím, co je na tom zajímavého, pardon. Krom toho fotky očividně nejsou tvoje práce, ale zdroje kde nic tu nic a článek o jednom obrázku? Děkuji ne. (krom toho špatně rozdýchávám tu přemíru chyb... prosím, po tečce a čárce se píše mezera O:) atd.)
Fantaghira:
Looklet? Proč? Krom toho se mi úplně nelíbí rubrika s videi. U některých máš pár vět, u některých vůbec. Jaký to má pak význam? Vložit video do článku dokáže každý. Ne.

8) Justine - Pastels-Justels.blog.cz - NE
Člověk má za celý život zkusit všechno. Tak proč nezkusit něco co mně baví? (Tím myslím blogování a psaní)
Berenika:
Zaprvé - Blog byl přesunut. Za druhé - Jsem znechucená všemi affísky apod. A to jsem tvé články ani nemusela rozkliknout...
Nel-ly:
A je to zase tady - články s oznámením pro "affs", hlasování a ještě přesunutý blog. No, nic, není potřeba řešit.
Fantaghira:
Přesunutý blog? Affs? Ne.

9) Skullka Nika Elricová - yes-you-can.blog.cz - ANO
Protože jsem prostě snílek, vyvrhel, žijící mimo realitu ve svém vlastním světě... ve světě stvořeném ze snů. :)
Berenika:
Rozhodně ano. V jednom ze článků, které jsem četla, máš, že jsi se do KS přihlásila v nějakém amoku XD Díky bohu za něj, protože díky tomu jsi u nás. Tak vítej mezi hvězdami.
Nel-ly:
Ten vzhled boku je naprosto BOŽSKÝ!!! :D ne, doopravdy, takový nápad jsem ještě neviděla, nádhera (i když se ti neposouvá záhlaví, ale to už je jen moje rýpání). Pro mě ano, bez úvah.
Fantaghira:
Pobavil mě vzhled tvého blogu. A vzhledem k tomu, že název tvého blogu je "Yes You Can", a ne "No You Can't", tak nemám s přijetím sebemenší problém.

10) Strixy - strixy-nexus.blog.cz - NE
Jaká je větší radost, než oddat se snění?
Berenika:
Stačilo projet první stránku a za mne ano. Co se týká posledního článku, pokud se budeš stěhovat, napiš nám XD
Hodně jsem kvůli němu váhala. Měsíc se nic neděje, což je dost. Dávám ti tedy takové "zvláštní NE" Když ti to zase půjde a vrátíš se k blogování, můžeme se domluvit po e-mailu a já tě přidám do seznamu členů. Na druhou stranu pokud už psát nebudeš, nemělo by to cenu.
Nel-ly:
Když už se tu řeší ty odkazy podobně, tak by měly být odkazy na obrázky i u miniatur knih a podobně (jo, taky na to furt zapomínám), ať nevypadáme předpojatě.
Fantaghira:
Jak psala Berenika, pokud se přestěhuješ, dej nám vědět. Pokud jsi skončila, nemá cenu tě přijímat. Pokud budeš pokračovat (i někde jinde) byla by škoda tě tu nemít :)

11) Krejdom - krejdom.blog.cz - ANO
Na blogu se mi už jeden sen splnil - a to být v něčem dobrá, výjimečná. Moje fotografie se líbí lidem a to mě těší. :) Tak táži se vás, jsem hodna?
Berenika:
Občas se mi zdá, že je u fotek málo textu, ale ne u všech a fotky to úplně vynahradí. Za mě ano.
Nel-ly:
Co se týče autorské tvorby, tak tady není co řešit. Co se týče snílkovství... já osobně nemůžu soudit, ale doopravdy mi chybí trochu toho snílkovství (třeba jen jako doporovodný text u fotek).
Fantaghira:
Já myslím, že některé fotky ani komentář nepotřebují, protože mluví samy za sebe. Ano.

12) Almisa - almisin-svet.blog.cz - NE
Dlouho jsem se styděla zveřejňovat své články a povídky... Až jsem si jednoho dne řekla, že kdyžtak se štípnu! Stačí věřit...
Berenika:
Tohle (http://almisin-svet.blog.cz/1107/takova-malickost) má být co? Snílkovský článek?
A také toto (http://almisin-svet.blog.cz/1103/mala-anketa) Anketa je sice hezká, ale takhle krátké články rozhodně ne.
Článek o novém vzhledu (http://almisin-svet.blog.cz/1107/novy-vzhled) také není zrovna lákavé čtení. Ne takhle krátký.
Nicméně povídky jsou dobré, ale jinak tvůj blog není můj šálek čaje. Prozatím ne, až to napravíš, přihlaš se znovu.
Nel-ly:
Tady mi něco už od začátku chybělo... no ano, články. Jeden článek za měsíc a celkově v archivu cca dvacet? To je málo, doopravdy málo. Doporučovala bych přihlásit se, až budeš mít na blogu víc věcí.
Fantaghira:
Poslední článek v červenci a hm... kolik článků celkově? To se pak strašně špatně hodnotí. Ne, zkus to, až budeš mít víc článků (jestli už jsi neskončila).

13) Pérák - perakfany.blog.cz/ - NE
Mou snahou je slova rovnat v rýmy,
a dostat ven mé, či jiných splíny.
Poezie přec do snů náleží,
neb ta je snílků trojspřeží.
Berenika:
Nelíbí se mi ty animace, které vidím všude bez zdroje. Pak přes tu velikost nedokážu nic pořádně přečíst, protože mám na jeden řádek tři slova XD Zato poezie je tu hodně... Dohledat zdroje k animacím a přihlaš se znovu. Původně jsem myslela, že ano, ale nakonec NE. Nel-ly má pravdu v tom, že by to bylo nefér vůči těm, které jsme nepřijmuli.
Nel-ly:
Mě se zase nelíbí rubrika "citáty" (ano, taky jse mám ráda, ale mít článek o citátu nějaké známé osobnosti? proč to? co k tomu přidat alespoň svůj názor). Animace se mi taky nelíbí, ale každý máme svůj vkus, takže tohle bych neřešila, i když zdroje... no, to nechám posoudit na Ber.
Já nevím, spíš bych se klanila k "NE", ani to snílkovství mi na tomto blogu nepřijde a oproti těm, které jsme za ty měsíce už odmítly, to prostě není ono.
Fantaghira:
Taky se mi nelíbí citáty. A nevím, mám pocit, že blogu něco chybí, i když nedokážu říct co. Souhlasím s Nel-ly, prostě to není ono, takže ne.

14) Ozzro - ozzruvblog.blog.cz - ANO
Protože snít znamená tvořit realitu a já tvořím realitu tak silně, že si mnozí myslí, že jen sní.
Berenika:
I tady mi úplně stačilo projet první stránku. ANO!
Nel-ly:
... Vítej :)
Fantaghira:
Co dodat? Taky tě tu vítám :)

15) Litiya - litiya.blog.cz (Přeunuto na http://www.litiya.cz/) - ANO
Možná proto, že mi to poradil ten létající dikobraz za oknem nebo snad jen kvůli tomu, že mě láká to zkusit :)
Berenika:
Blog je přesunut, ale neodolala jsem a podívala se. Tvé fotky jsou nádherné. Ani články v rubrice o blogu mne nedokázaly zklamat. Píšeš poutavě, fotíš ještě lépe. Vítej mezi Snílky.
Nel-ly:
Teda, web vypadá nádherně a profesionálně... škoda, že na blog se nedá dostat, moc ráda bych se koukla i na něj O:)
Fantaghira:
Já nevím, mně se to zobrazuje nějak divně. Ale budu si myslet, že je to chyba někde u mě. A když holky říkají, že ano, tak ano.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Smyle Smyle | Web | 27. září 2011 v 15:59 | Reagovat

MOC děkuju za přijetí, hned bude den o něco lepší! :-D

2 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 27. září 2011 v 18:28 | Reagovat

Vítám všechny nové členy ;) Vzhůru do oblak... :)

3 AndyAlice AndyAlice | Web | 27. září 2011 v 20:43 | Reagovat

Chtěla bych poděkovat, samozřejmě, na nových článcích se pracuje, akorát posledních pár měsíců jsem tak trochu nestíhala. Takže pomalu znovu rozjíždím. A Bereniko, jak už je zmíněno, na obrázek stačí kliknout ;)

4 Kiara Kiara | Web | 28. září 2011 v 11:00 | Reagovat

Na rubrice looklet nevidím nic až tak špatného. Navíc ji až tak často nedoplňuju. Zdroj tam všude ale každopádně doplním.
Já vím, že v archívu se najde spousta článků, které nejsou kvalitní. Ale nechce se mi je mazat. Občas se prostě chci podívat na to, jak jsem začínala...

Gratuluju přijatým :)

5 Monča Monča | Web | 28. září 2011 v 14:36 | Reagovat

Vítám přijaté =)

6 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 28. září 2011 v 17:22 | Reagovat

Vítejte, noví příchozí :)

7 Papri Papri | Web | 28. září 2011 v 20:50 | Reagovat

:D zdroj mam na konci stránky ... a fotky jsou většinou mé.Looklety si dělám prtože mě to baví.A nevím proč to tak řešíte :D.A s tím creatiem si prdel nedělám.Posílala jsem vám sem a nikdo neměl problém.Takže? :-D

8 marieke marieke | 29. září 2011 v 10:11 | Reagovat

Ta slečna z hour.blog.cz je drsná :-D Prej "Své "díla" posílám i na blog Libere,a moc mě těší chvála,kterou návštěvníci píšou ! :-)" To je sice hezké, ale asi by to chtělo být nejprve členem, ne? :-?

9 Lanevra Lanevra | E-mail | Web | 29. září 2011 v 11:54 | Reagovat

Chtěla bych upozornit že vám nějak hapruje barva a špatně se to čte.

Docela nechápu proč ty "looklet" tolik kritizujete. Pokud jsem to správně pochopila - opravte mně jestli se mílím - tak je to nějaký program nebo stránka kde člověk kombinuje různé kusy oblečení na postavu. Já považuji oblečení za prostředek k uměleckému sebevyjádření. Někdo ale hold nemá odvahu aby nosil originální oblečení přímo na sobě. Nemá finanční prostředky aby si ho kupoval. Nebo zručnost aby si ho šil. Pro takového člověka je myslím tenhle program dobrý. A nevidím důvod proč by svoje výtvory nemohl dávat na blog do článku. To bychom stejně tak dobře mohli každému kdo udělá nějakou grafiku, dá ji na DA a zároveň do článku na blog, říct ať si dá odkaz na svoje album na DA někam do menu a nezahlcuje tím články. To je prostě jen můj názor.

Každopádně gratuluji všem přijatým.

10 Fantaghira Fantaghira | Web | 29. září 2011 v 22:46 | Reagovat

[9]: Tak barvu jsem opravila, mělo by to být v pohodě.
Mně především u všech "lookletových" člnků chybí nějaká myšlenka. Většinou je to totiž jenom ten vzhled hozený do článku a žádné další vysvětlení. Kdyby tam člověk napsal, já nevím, "Tady jsem zkombinovala modrou a žlutou, protože to jsou moje dvě oblíbené barvy. Na sebe bych si takovéhle oblečení vzala, kdybych šla na procházku se psem..." Něco takového, já módě nerozumím... Ale prostě napsat k tomu, čím je ten vzhled výjimečný. Pak bych se u toho možná i já na chvilku zastavila.

11 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | Web | 30. září 2011 v 18:50 | Reagovat

Jé! A já si říkala jaké mám štěstí, že jsem 30tá :D .. ale nevadí, počkám si ^^

12 Dark Knight Dark Knight | E-mail | Web | 1. října 2011 v 9:26 | Reagovat

Tak jak jsem na tom s větrem. Na meteorologické stanici mi to ukazuje 0 km/h a nárazy 0 m/s :-)

13 Dee Dee | Web | 1. října 2011 v 10:58 | Reagovat

Aki Mitsuko: já jsem někde o hrozně moc maličko níž pod Litiyou, uááá!xD každopádně, gratuluju všem přijatým :) já osobně zase nevím, proč se někdo těch lookletů zastává, mně osobně nepřijdou ani snílkovské, ani moc originální.. až začnete třeba kreslit vlastní návrhářskou kolekci nebo něco takového, klidně, ale looklety  na mě působí úplně stejně jako blogy o celebritách, s tunou anket, "spřáteláčků" a soutěží ve zkratkách...

14 ramy ramy | Web | 1. října 2011 v 12:53 | Reagovat

[11]: ja tiež a dokonca ani 30ta nakoniec nie som vdaka prihláškam označeným za spam :-D  :-D

15 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 3. října 2011 v 1:00 | Reagovat

Hrozně moc děkuju! :)) Upřímně, moc jsem nečekala, že mě vezmete k sobě, počítala jsem minimálně s Repetitiem, ale tohle mě opravdu překvapilo. :)) (No jo, a radovala jsem se tak moc a tak šikovně, až jsem sebou flákla. :D)
Jinak gratuluju ostatním přijatým. :)

16 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 3. října 2011 v 2:00 | Reagovat

A poslušně hlásím, že ten problém s layem se mi povedlo vyřešit. :D

17 Ariwa Ariwa | 4. října 2011 v 14:29 | Reagovat

Oh. Jsem docela překvapena tolika "ne".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama