Velká kontrola vol.3

6. srpna 2011 v 20:13 | Monica Otmili |  Repetitio

Prázdniny jsou v plném proudu, blogeři najíždí na klidový režim, či právě zvyšují aktivitu. A prázdniny nám právě přinesly další Velkou kontrolu. Tentokrát už ale poslední a pak se vrhnu do prázdninového režimu i já (a ten bude trvat do konce září, protože tu nebudu a budu mít málo času) a poté budou pokračovat obvyklé kontroly a pozor, i namátkové! Ale já vás nechcu strašit, dnes jde opět o oznámení ukončených blogů z části Regnum (členstva od R po Ž), pak budou nějaké přesuny zbloudilců i z jiných částí tak, ať už je veškeré stěhování vyřízeno. Poté zveřejním celkový počet blogů, co nás opustili.
Jako obvykle si pak vezmu na mušku dva přihlášené členy. :)

Svůj blog ukončili:
1) Rikkiisek
2) Sariklen
3) Zaffi & Teffi
4) Scary Cat
5) taroe
6) Therysek
7) Vé
8) Wewe
9) wavin'flag
10) Yaminah

Na hřbitov přesunu také Rue - http://omrzliny.blog.cz (blog s tím originálním názvem :D), která činnost na Omrzlinách ukončila, ale blog zůstává zachován. Uzavřená - http://finsilence.blog.cz bude patřit také mezi pohřbené. Na zachovalém blogu je sice napsáno, že se stěhuje jinam, ale nikdo mi nedal žádnou zprávu a pokoušela jsem se pátrat a nikdo se neozval (a pátrání už není moje práce*).
Ozvala se ale Atyiya, která se stěhuje na adresu http://ramalia.blog.cz (z dosavadního http://atyiya.blog.cz , který jelikož je zachován, bude přemístněn na Hřbitov).

A teď to neuvěřitelné číslo, které mě děsí - tolik blogerů míří pryč...: 35
(Nepočítám ty, co se přestěhovali, ale někteří pohřbení jsou také započítáni. Pro vás to mkožná není ani tak strašné, že je o 35 členů míň, ale mě to přijde hrozné.)

Chtěla bych vás požádat. Pokud víte, že se budete stěhovat na jiný blog, nebo s blogováním končit, prosímvás, oznamte mi to na náš e-mail (klub.snilku@email.cz ) s předmětem Repetitio. Usnadníte mi tím práci pro příště.

Teď už jsou na řadě naši členové přihlášení na kontrolu:

"Na tomto blogu píšu už pátý rok. Najdete tam hlavně střípky mých zážitků a občas nějaké ty recenze."

Doufám, že se autorka nenaštve, ale když jsem projížděla archív, tak jsem se několikrát lekla a docela dlouhou dobu jsem byla bezradná, co tady. Nevím, zda mám pominout to, že první dva roky vycházel každý týden článek s návštěvností a nic jiného, potom přibyla i hodnocení cizích blogů. Kdybych se dívala jen na první roky, řekla bych, že blog je o ničem. Ale chápu, že tenhle blog funguje pět let a autorka je teď už bude nejspíš dospělá.
Z blogu se stal víceméně deníček, objeví se zde i nějaké názory jak na téma týdne, i jiné. Charlie se také zapojila do Příběhové abecedy či Letního čtení, což je samozřejmě vítané. :)
A možná právě proto, že je to deníček a pět let, to znamená i nějaký duševní vývoj (taktéž tedy vývoj blogový), nechám mezi námi Charliinu blogu místo i přes ty oné články o návštěvnosti, přece jen se podílí i na Snílkovských tématech.
Do budoucna ale prosím, až budeš dělat další layouty, zdroj použitých obrázků by neuškodil. Něco za něco.

Jsem třináctiletá holka, která miluje čtení, psaní a ironii. A snažím se přenést svoje myšlenky do elektronické podoby. v Aditu mi neřekli, jestli se mi to daří - tak se ptám vás!

A jé! Autorka se přihlásila e-mailem a já si ho všimla pozdě, blog se mi zalíbil, ale přesouvá se a já nevím kam, ale jak jsem psala, pátrání není mojí prací. (I když nová adresa mě zajímá, tak autorce napíšu, snad si na Snílky vzpomene. Tak aspoň, že zůstal zachován, přesuneme ho na Hřbitov.)
Jo, autorka se nám přestěhovala na tento blog: http://abstractions.blog.cz

Bylinka už není na blog.cz žádný nováček a je vidět, že je to optimistická snící blogerka. :) Na jejím blogu se setkáte se Střípky každodennosti, různými zamyšleními, fotkami i s nějakými výtvory. Zajímavými výtvory. Myslím, že se zde bude líbit nejen optimistům. Navíc Bylinčino království oslavilo nedávno čtvrtý rok, takže gratuluju. :)
To, že z hlediska kontroly je její blog úplně v pořádku bych ani nemusela připomínat, ale ono se to prostě napsat musí, takže si užívej letu na vzducholodi a sni dál. :)

No, to by bylo k dnešnímu slunečnému dni všechno. Jak se vám líbí blogy kontrolovaných? A co říkáte tomu, že nějak podezřele hodně blogerů končí se svou blogovou činností, stěhují se na jinou doménu či jiný blog? Zažili jste vy blogové stěhování, popř. kolikrát? Já se zatím nestěhovala a doufám, že nebudu, můj blog nedávno oslavil rok a doufám, že jednou bude slavit i ty čtyři, jak nedávno ten Bylinčin.

A co vlastně vaše prázdiny? Sníte někde na dovolené, snižujete/zvyšujete aktivitu, či prázdniny s blogem nijak nezamávaly?

Chcete se přihlásit na kontrolu? Tak na náš klubový mejl (klub.snilku@email.cz ) s předmětem Repetitio.
Článek s "pohřbenými" zveřejním zhruba za dva týdny, kdy se vrátím z tábora.

Nazávěr se omlouvám za nějaké písmenové chyby (i když jsem to po sobě četla a nic neobjevila, ale kdyby náhodou), ale polovina článku byla psaná na slovenské klávesnici a člověk si
nemohl zapamatovat, že tam to ř a ů a ě není.

*K tomu pátrání. nakonec jsem zapátrala, ale příště to už dělat nebudu. Zdržuje mě to, musím čekat, než mi daná osoba odepíše... Snad mě pochopíte, proto vás prosím, ozvěte se mi na mejl, jestli se budete stěhovat a mít zájem zůstat dále členem.

Mějte se a užívejte léta.

Mnoho slunečných a prosněných dnů přeje Monica Otmili. (Už píšu jak nějaká rosnička v počasí. :D)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellie von Blanchet Ellie von Blanchet | Web | 7. srpna 2011 v 0:12

Já jsem vzduch či co? Hlásila jsem se už dvakrát a jaksi pořád nic. Pokud jste mě z klubu vyhodili nebo se hlásí moc lidí, bylo by docela fajn to vědět :-?

2 Berenika Berenika | E-mail | Web | 7. srpna 2011 v 9:22

[1]: Tohle není přijímání, ale kontrola. Na vzducholodi se právě pracuje a myslím, že tam jsi i ty, jen jsem k tomu ještě nedošla XD

3 Charlie Charlie | Web | 7. srpna 2011 v 10:43

Děkuji za verdikt. První roky jsem publikovala i  jiné články, ale ty jsem zhruba před půl rokem smazala. Nejen, že byly neautorské, ale taky byly z období, které bych chtěla zakopat hodně hluboko do země. Smazat je, mi přišlo lepší než začínat znovu s novým blogem.

4 Vysmátá Vysmátá | Web | 8. srpna 2011 v 12:30

číslo je to trochu děsivé, ale myslím že to zase naroste zpátky :-D

5 Monča Monča | Web | 8. srpna 2011 v 15:38

Já jsem se nikdy nestěhovala a přijde mi lepší např. obnovit starý blog a začít s ním od začátku než se stěhovat.
35 není málo, ale není to taky spousta..

6 Ariwa Ariwa | Web | 11. srpna 2011 v 21:36

Děsivé číslo.

7 Bylinka Bylinka | Web | 17. října 2011 v 0:24

:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama