Třináctá vzducholoď se snílky

12. března 2011 v 16:44 | Destinaetus |  Aditum
Vzducholoď se štastným číslem třináct zvedla kotvy z Adita a míří mezi hvězdy. I když číslo 13 zde nejspíš projevilo i svou temnou stránku povahy v podobě počtu nepřijatých a to 50%.

Ihned přijatí snílci:
1) Snílek Adelaine Georgia Screams - www.xion.blog.cz
No asi proto, že pořád sním, ve dne v noci, ráda píšu povídky a sním, že se jednou něco z nich stane.. Věřím na spoustu věcí, které by se lidem mohly zdát nemožné a jsem ráda, že nevidím realitu tak nudnou jako ostatní (teď otázka, jestli nejsem jen blázen) A prostě chci být mezi dalšími snílky.^^
Destinaetus praví: Podle mě sympaticky střelená osoba. A i když sem našel okopírovaný článek, tak ostatní články a recenze to jistě přebijí.

2) Snílek Lenič - l-6.blog.cz
Nevím, kam přesně patřím a byla by škoda patřit jen k jedné skupině. Ale mám pocit, že klub snílků je něco, co se mě aspoň částečně týká. A taky už jsem na své snění několikrát šeredně doplatila, ale pořád se to ne a ne odnaučit.;-)
Destinaetus praví: Oh, stačily mi články na úvodní straně, abych tě ihned přijal.
Dar žvatlá: Řekěme, že se mi archív prohrabávat nechce, ale co jsem si přečetla tich pár článku, tak mě zaujali, a ja bych ti řekla Vítej na palubě :D :)

3) Snílek Victoria - nunuuu.blog.cz
Protože jsem snílek:) sním o lepších časech, o radosti, o lepším klubu než je AK, doufám, že tady najdu "rodinu":)
Destinaetus praví: Prostě snílek
Dar žvatlá: Na tvůj blog už jsem párkrát zavítala, a zaujali mě u tebe kresby (ještě aby ne :D) A já ybch ti za sebe přivítala mezi námi :)

4) Snílek Any - elusion.blog.cz
Snívam. Ako inak sa vzdialiť realite :) Jednym z mojich snov je zaznamenávať na papier tie obrazy, čo sa mi počas snívania (zatiaľ) hmlisto objavujú pred očami a zaujať nimi ostatných.
Ach, keby sa naše predstavy aspoň občas mohli stať skutočnosťou :)
Destinaetus praví: Stačil mi pohled na tvé kresby abych poznal, že mé definici snílka odpovídáš víc než dobře.
Dar žvatlá: Des u tebe zmínil kresby, a já bych ráda zmínila tvé fotky :P :D

Ihned nepřijatí snílci:
1) Snílek Rasta - www.srastou.blog.cz
Prečo si myslím, že k vám patrím? lebo každí z nás žije v reálnom svete ale je iba na ňom či ho bude plne vnímať alebo si vytvorí vlastný v snoch ako snílek..ja si svoj vytváram pomocou snov alebo často aj pomocou hier..
Destinaetus praví: Takový blog o všem a zároven o ničem mi přijde. Navíc tvůj příběh se skladá z hodně krátkých částí, takže nad tim asi moc práce nenecháš. V tvém menu se díky těm patvarům (což asi má být písmo) vůbec nevyznám a nepřečtu to. Články mi přijdou jako poslepované info z netu.
Venom se diví: No... tohle těžko hodnotit. Marně tu hledám čeho se chytit a uspořádání blogu mi to příliš neusnadnilo. Vo co jako go?
Dar žvatlá: bych řekla pravdu, ve tvém blogu se taky díky "petvarum" dvakrát nevyznám, a ani mi nepřipadáš jako snílek

2) Snílek Hana Bednářová - vsemix.blog.cz
Protože jednoduše snílek jsem, neustále sním o tom, jak se svět zlepší, jak vše dopadne dobře a to mě pak inspiruje při psaní článků :o)
Destinaetus praví: Jde vidět, že si příliš mladá. U tvého videa o Penny jsem se upřímně zhrozil. Bleskovky nenávidím. A celkový dojem není nijak valný.
Venom úpí: Umělecký dojem z hudebního videoklipu, který mi tu právě zanechali Killjoys byl nenávratně znásilněn a pohřben reklamou na Penny. Gratuluju. To se ještě nikomu nepovedlo.
Dar žvatlá: Proč sem pořád zastáncem toho že videa na blog nepatří? Nevím, ale vím jistě že s bleskovkama se u nás neuchytíš

3) Snílek Silvrí - www.silver-rose.blog.cz
Mám až moc šílenou fantazii, i když ne všechno píšu na blog. Žiju ve svém vlastním světě prakticky pořád. Prostě zasněnej šílenec :-)
Destinaetus praví: Z tvého blogu jsem značně rozčarován. Na jednu stranu tu máš povídky a vlastní tvorbu. Ale když jsem se dočetl, že kvůli přihlášce do AK si promazala články, jen aby si vyhovovala. Promin, ale podle mě si snílek za svým blogem stojí a neupravuje ho kvůli přihlášce. A věta z tvého článku "Řešení kvality místo autorskosti je blbej nápad" mi přímo vyhnala tlak na Everest. Dál radši nekomentuju.
Venom říká: My Snílci děláme blogy tak, aby nás bavily. Ne proto, abychom se zavděčili nějakému klubu. Pokud to v sobě nemáš, tak veď svůj blog dál, svobodně a nesvazuj se pravidly. I my tu hledáme kvalitu a ne autorství. K čemu ozdrojované obrázky, když blog nemá duši?
Dra žvatlá: Souhlasím s tím co bylo již předemnou vyřčeno :)

4) Snílek HanussQa - hanussqa.blog.cz
Realita je tak krutá a snít je tak snadné.
Destinaetus praví: Mohu se zeptat, jak si se stala členem KS aniž by si prošla Aditem? Promin, ale takováto individua mi přímo pijí krev! A členství v Tlupě a v AK ti ani za mák nevěřím. A jak tak koukám, tak máš i identickou větu jako důvod v přihlášce s Mishou...? Augr. Dál nekomentuju.
Venom nadává: "Milá" slečno, ignorovala jsi mé slušné varování co se týče ukradených ikon, které mají právo nosit jen lidé, kteří něco umí. Jak už řekl Destinateus, zůstává mi rozum stát nad tvou přihláškou. To je snad ta největší drzost co jsme tu kdy měli. Nebýt těchto tvých aktivit, obsah blogu by tě stejně nezachránil.
Dar žavtlá: Jak někdo nekvalitní muže mít v menu odkazy na všechny autorské a kvalitní blogy? Ja být na tvém místě, tak smažu celý blog, a zahrabu se daleko pod zem tpfuj :/

5) Snílek Elisabeth Rose - www.goth-ic.blog.cz
Veľmi často sa utirkam do snov... A sny ktoré sa mi snívajú... verím na ne...
Destinaetus praví: Tuny zkoplých pictů. Zkoplé články. Vlastní názory nikde. Neštastné rozhodnutí vést blog.
Venom mručí: Tak tohle nezachrání už ani ti My Chemical Romance na které si potrpím. Co se týče té galerie, zdá se mi, že se řídíš heslem - Hlavně nic svého!
Dar žvatlá: Tady? Co dotat? kopíruj, kopíruj a kopíruj, a zařad s emezi pixelkáře a kusovky :)

6) Snílek Hannah - hannah-cullen.blog.cz
Snílek je mé druhé jméno. Pokud mě vidíte, mluvíte se mnou, tak prostě často nevnímám, protože mám spoustu věci na přemýšlení, lítám někde v nebi s anděly a podobně. A mám ráda originalitu, kterou tady a na Snílkovských blocích určitě najdu. A myslím, že i na mém.
Destinaetus praví: Já byl na vážkách mezi odmítnutím a anketou. Nakonec mě ostatní správci přemluvili.
Venom mumlá: Twilight by nevadilo, ovšem v každé rubrice mít maximálně šest článků mi přijde ochuzené. Z úvah mám pocit, že jsou psány spíše z povinnosti aby se blog zviditelnil, než z popudu že máš světu co říct.
Dar žvatlá: nevím, tvuj blog mě ničím ěnjak zvláť nenadchnul, a nezaujal, ani mi nepřijde moc snílkovky :(

Ti, o nichž jste rozhodli Vy:

1) Snílek Luciil - www.luciil.blog.cz
Protože miluji snění. Pomáhá mi utéct od nudné, obyčejné a často depresivní reality, protože věřím, že sny se mohou plnit, protože nesnáším lidi bez fantazie kteří nemohou vymyslet nic vlastního a kopírují, protože ráda píšu, a... je toho spouta ;)
Ano 22 / Ne 27
Nepřijata

2) Snílek Lavender - www.lavenders.blog.cz
Nevím jistě, jestli k vám patřím, ale rozhodně bych chtěla, jste moc fajn :) jestli ano, tak asi proto, že věřím nemožnému a můj optimismus se pak tvrdě střetne s krutou realitou..
Ano 25 / Ne 15
Přijata

3) Snílek Petra - http://nativity.blog.cz
No... Myslím si, že sem snílek :D Teda aspoň podle toho, že prosním celý dny ve škole :D A ráda píšu povídky a dělám si svět takovým, jakej bych ho chtěla. Jo a taky ráda spím! To je náhodou skvělej způsob, jak vyblokovat realitu :D
Ano 27 / Ne 26
Přijata

4) Snílek Rikkiisek - Rikkiisek.blog.cz
Líbí se mi nápad klubu snílků. Když jsem si ho všimla, ihned mě zaujmul, protože to je přesně něco pro mě. Žiji ve svém světě, se svojí vlastní vysněnou realitou, jež si vytvářím pomocí fotografií, povídek atd :)
Ano 28 / Ne 12
Přijat

Protože realita je tak krutá a snít je tak snadné.
Ano 25 / Ne 14
Přijata

6) Snílek Elleine - www.elleine.blog.cz
Myslím, že tím hlavním důvodem bude to, že poslední dobou žiju hlavně ve své hlavě a to ostatní kolem (jakožto realita) mi nepatrně (asi z 98%) uniká. Někdy to není nejlepší nápad - jeden příklad za všechny:
---hodina dějepisu: milá paní profesorka nám vypráví, že celou Evropu otřásla mohutná epidemi moru. Já se začnu chechtat jako pominutá a všichni na mě hledí, že jsem se zbláznila. Důvod? Vzpoměla jsem si na Homerovu hlášku: "Hmmm jelito..."
Ano 30 / Ne 10
Přijata

7) Snílek Anička číslo dvje - annin-svet.blog.cz
Snění je antistres :-)
Ano 12 / Ne 23
Nepřijata

8) Snílek Vea Bazisey - green-and-purple.blog.cz
Často sním a utíkám tak od reality, někdy je to v dobru, ale někdy o dost přijdu, ale je to tak. Také se mi někdy stává, že mám docela dost podivné sny, které když si potom zapíšu a přečtu, zní velmi praštěně, ostatně jako já.
Ano 19 / Ne 24
Nepřijata
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elleine Elleine | Web | 12. března 2011 v 17:12 | Reagovat

Jé díky moc :)

2 Mish@ Mish@ | Web | 12. března 2011 v 17:27 | Reagovat

Jéé, děkuju moc:)

3 Annet Annet | E-mail | Web | 12. března 2011 v 17:35 | Reagovat

Vítejte!

4 Tajemná M* Tajemná M* | Web | 12. března 2011 v 17:57 | Reagovat

Gratuluji všem přijatým, musím řct, že v dnešní přijímání jsem znala jen Veu Bazisey a ta se bohužel nedostal.

5 veruce veruce | Web | 12. března 2011 v 17:58 | Reagovat

Vítám nováčky! :-)

6 CC CC | Web | 12. března 2011 v 18:15 | Reagovat

Vítám nové Snílky. Ať se vám daří v plavbě :)

7 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 12. března 2011 v 19:14 | Reagovat

Gratuluji všem novým Snílků. Z přijatých blogů znám pouze xion. :-)

8 Nel-ly Nel-ly | Web | 12. března 2011 v 20:20 | Reagovat

Vítejte :) blog neznám ani jeden, tak bych měla začít poznávat :))

9 Petra Petra | Web | 12. března 2011 v 20:36 | Reagovat

Děkuju moc :)

10 elcasa elcasa | 12. března 2011 v 21:19 | Reagovat

gratuluji přijatým blogům

11 Majda Majda | E-mail | Web | 12. března 2011 v 22:09 | Reagovat

Jako již tradičně,Majda jde prozkoumávat nově přijaté blogy...z těch co jsem zatím viděla se mi nejvíc líbí Snílek Elleine, protože už její přihláška kde se zmínila o Homerovi mě zaujala x)

12 Rikkiisek Rikkiisek | E-mail | Web | 13. března 2011 v 0:31 | Reagovat

Děkuji moc! :) Vážím si toho

13 Amestea Amestea | E-mail | Web | 13. března 2011 v 11:47 | Reagovat

Gratuluji přijatým, i když ne se všemi bych souhlasila... :)

14 pavel pavel | Web | 13. března 2011 v 14:36 | Reagovat

Dar v č.2: zaujaly :-D

15 lady-dariel lady-dariel | Web | 13. března 2011 v 15:34 | Reagovat

[14]: božeee, nech mě :D píšu blbě ja to vím :D zato nemužu s emi enchce nic kontrolovat! :D

16 Pajushe Pajushe | Web | 14. března 2011 v 16:35 | Reagovat

gratuluji všem novým snílkům:-) doufám, že se vám mezi námi v naší vzducholodi, která bloudí mezi mraky a mráčky, bude líbit...

17 maybe-strange maybe-strange | Web | 14. března 2011 v 16:37 | Reagovat

Gratuluji :)
A jsem ráda, že je Petra přijata, ona píše skvělé články, akorát vše smazala..

18 S.. S.. | Web | 15. března 2011 v 19:11 | Reagovat

Gratuluji přijatým :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama